Gtst app voor de zomer

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Saga, 4 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. xprissiex

    xprissiex Fanatiek lid

    8 mei 2012
    1.108
    0
    0
    NULL
    NULL
    Volgens kan niemand de verkeerde hebben gepakt want ze staan afgesteld. dus als je een verkeerde had dan moet je dat merken.
     
  2. xprissiex

    xprissiex Fanatiek lid

    8 mei 2012
    1.108
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het schijnt dat iedereen dat kan passen......
     
  3. xprissiex

    xprissiex Fanatiek lid

    8 mei 2012
    1.108
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoe kan ik trouwens tien pagina's achter lopen. Heb geen meldingen meer gehad.
     
  4. xprissiex

    xprissiex Fanatiek lid

    8 mei 2012
    1.108
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja maar rik is net vreemdgegaan... dus als Nuran dood zou zijn wat gaan ze daar dan verder met doen???
     
  5. xprissiex

    xprissiex Fanatiek lid

    8 mei 2012
    1.108
    0
    0
    NULL
    NULL
    Valt het jullie trouwens ook op dat er eigenlijk nooit een vaste acteur uit gaat????
    Nina is het niet want die hoor in het gesprek. Maxime is het niet.
    Rik en Bing waren er niet bij.
    Net alsof ze het niet durven te doen.....
     
  6. Aurora2013

    Aurora2013 Niet meer actief

    Maar die Femke he.. Die was toch een beetje geobsedeerd door Rik? Wat als Rik (hij was dronken en blijkbaar alles vergeten) nu heeft gezegd dat hij een hekel aan Aysen had? En Femke heeft toen "voor Rik" de parachute van Aysen onveilig gemaakt? Ze bleef wel erg aandringen om niet bij haar weg te gaan de volgende ochtend.. Zodat hij de parachute niet zou pakken of zodat hij het niet hoefde te zien?

    Of het was Nuran die neer is gestort, omdat Femke jaloers was. Rik hoefde van haar toch niet naar het feestje, want er was straks niemand meer om mee te trouwen, dus kon ze aandringen om bij haar te blijven...

    Had ergens gelezen dat ze de vriendin was van de leraar? Dan weet ze er wel het 1 en ander van af..
     
  7. MeineLiebe

    MeineLiebe Niet meer actief

    dit is de gene die opstaat......

    kijk die roze lippen :D:D
     
  8. MeineLiebe

    MeineLiebe Niet meer actief

    En die ogen. Dit is maxime
     
  9. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Duidelijk maxime!
     
  10. Anitaaaxxx

    Anitaaaxxx Fanatiek lid

    12 mei 2010
    1.335
    0
    0
    Secretary
    in een huis:)
    Zeker maxine
     
  11. souries

    souries Fanatiek lid

    5 sep 2011
    2.578
    0
    0
    Zuid-Holland
    mijn eerste ingeving bij dat beeld zei Aysen, haha! Hoe scheelt ben ik dan!
     
  12. Anitaaaxxx

    Anitaaaxxx Fanatiek lid

    12 mei 2010
    1.335
    0
    0
    Secretary
    in een huis:)

    Dat was ook mijn eerste ingeving hoor maar na goed te kijken echt maxime
     
  13. Anitaaaxxx

    Anitaaaxxx Fanatiek lid

    12 mei 2010
    1.335
    0
    0
    Secretary
    in een huis:)
    Aysen heeft het zelf gedaan. Parachute onklaar gemaakt en gekeken of hij idd onklaar is. Bing krijgt de schuld.
     
  14. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Het is Nuran! Een kennis heeft een meisje in haar fb staan, en die schrijdt dit, wat ik heel logisch vindt, haha;

    RTL XL Mobile Player

    Kijk dit filmpje! Maxime en Rikki dus niet. Je hoort Lorena schreeuwen "bel 112" dus zij is het ook niet! Als Maxime belt, zie je Noud en Wiet links van haar staan en je ziet Mike rechts staan. In het telefoongesprek met Jeff hoor je Nina! Aysen checkt haar parachute voor ze springt dus zij weet dat ze niet met het gesaboteerde ding springt. Dus wie blijft er over? Nuran. Rik werd wakker met die Femke in z'n bed dus dat verklaart ook het nieuwe personage. Nuran doet volgend seizoen maar 1 aflevering mee dus denk dat zij dood is.
     
  15. Loesje86

    Loesje86 Niet meer actief

    Hoezo, Nuran doet maar één aflevering mee? Dat zuigt ze ook gewoon uit dr duim hoor ;) En ook al zou er iemand dood gaan (wat ik nog steeds niet geloof) spelen ze sowieso nog langer mee dan 1 aflevering. Ongeluk, ziekenhuis, opbaring, afscheid, begrafenis, enz...)
     
  16. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ik vind al die complotten heerlijk om te lezen maar voor nu heb ik nog steeds geen idee wie er dood gaat en wacht ik lekker tot de app uitgespeeld is en ik 25augustus via de app de eerste aflevering kan zien. Dan pas weten we wie het is.
     
  17. MeineLiebe

    MeineLiebe Niet meer actief

    ik denk ook dat er niemand doodgaat, de app heet springlevend :cool:
     
  18. novaa

    novaa Fanatiek lid

    28 dec 2009
    3.286
    0
    36
    haha dit kwartje valt bij mij nu pas! scherp!
     
  19. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Ik vind het wel logisch, ik denk ook steeds nuran. Die Femke komt toch niet zomaar? En nuran voegt niet echt iets toe aan gtst vind ik.
     
  20. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    En Femke is toch niet de vriendin van de instructeur? Die heet Sandra volgens Facebook, en het is uit ;)
     

Deel Deze Pagina