Vannach 39.5 maar nu 37.8 dus hopelijk gaat de ab een beetje werken. GEen plas gehad en net ook maar 50cc op. Strax een langs de ha laen controleren. Ik heb niet lekker geslapen vannacht
Ze gaan dr opnemen. Afhankelijk van t bloed een infuusje met ab en voor de uitdroging een sonde. Arm meisje..
Ach, arm meisje (en arme mama). Sterkte, hopelijk knapt ze snel op en mag ze weer mee naar huis. Knuff!
heel veel sterkte.. en hoe vervelend dit ook is..stiekem ben ik wel blij dat ze nu iets doen (kon je topic niet uit mijn hoofd zetten)
Nou ik ook niet! Maakte me gewoon zorgen, ze hadden je gewoon niet naar huis mogen sturen vind ik. Beterschap voor je meisje!
Hej meis! Het zit jullie ook niet mee he?! Heel veel beterschap voor jullie kleine meisje. En sterkte! Knuffel!
Ik ben je topic ook blijven volgen, gelukkig dat ze nu iets gaan doen! Hopelijk is ze er weer heel snel bovenop!