Ons eerste kindje is op komst!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Mimime, 8 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    @mimime. Wat balen dat je je zo rot voelt. Iedereen heeft zijn eigen manier met het omgaan/verwerken van dingen. Probeer er iig over te blijven praten. Een verhuizing is idd misschien niet fijn maar als het achter de rug is kan je lekker genieten in je nieuwe huisje. Probeer er een positieve draai aan te geven als je negatieve gedachten heb. In alles zit iets positiefs. Sterkte meis. Hoop dat je je echt gauw beter gaat voelen.

    @anke ik vind het een erg leuke naam. Ben persoonlijk wel van de Engelse/Amerikaanse namen. Zou het dus lekker zo laten:)

    @lies. Moest ook meteen aan dusty denken en idd is dat geen verkeerde man:D
     
  2. Miek89

    Miek89 Fanatiek lid

    15 apr 2013
    1.251
    177
    63
    +1! :D hihi! T is gewoon een leuke naam!

    @Mimime, idd wat de andere meiden zeggen, positief blijven, momentjes voor jezelf hebben.
    Ik doe altijd als ik ff depri ben dat ik ga denken wat voor positiefs dacht of wat voor lieve opmerking ik van VL kreeg die dag. Dat helpt bij mij enorm! krijg dan gelijk weer een bigsmile op mijn gezicht! :)
    en wat altijd helpt natuurlijk is praten! Lucht enorm op!

    En ja die hormoonwisselingen... die zijn de eerste maanden idd erg! :$
    Zakt echt wel weer af narmate je zwangerschap vorderd! En het is echt tijdelijk! Komt echt goed meis! Zeker weten!
     
  3. Klein

    Klein Fanatiek lid

    4 jan 2009
    1.405
    1
    0
    Wat een gezellig geklets alweer!!:D

    Extra leuk z'on extra echo!!! Daar kun je moeilijk nee op zeggen:)

    Wij zijn beiden 25 als de beeb word geboren, mrt en apr zijn we jarig dus het kan net ;) En wij hebben ook al namen; we waren er eigenlijk vrij snel uit!!

    @mimime wat vervelend!!! Kun je er wel met iemand anders over praten??

    @anke. Ik vind Dustin een hele mooi naam, dus ik zou bij je eerste keus blijven!!
     
  4. xAnke

    xAnke Niet meer actief

    Bedankt meiden voor de reacties we houden het bij Dustin, hoe meer ik erover nadenk hoe leuker ik het vind :D was gewoon even de omschakeling denk ik.. Elena bewaren we voor de volgende keer.

    Hier is onze kleine man in zn oogjes aant wrijven <3
    1017680_547665398627672_2110857219_n.jpg

    en zn woonplaats :)

    1010826_547666088627603_934921833_n.jpg
     
  5. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.149
    3.175
    113
    Mooie foto's Anke! Is het niet raar dat er al een echt mensje in je zit met alles erop en eraan?

    Net naar de verloskundige geweest. Ze kon geen hartje vinden om te laten horen dus toch maar even naar het zkh, meer voor mijn eigen geruststelling. Alles helemaal prima en daar voor het eerst wel het hartje gehoord :D Zo bijzonder!
     
  6. xAnke

    xAnke Niet meer actief

    @Lies1611 vanaf 11/12 weken zit alles er al op en aan! Al is dat moeilijk te geloven!

    923366_516965775030968_323213167_n.jpg

    Hier is ie 11 weken en 6 dagen, tuurlijk is het nu allemaal een stuk duidelijker maar het was echt wel even wennen vooral vanaf het moment dat ik de eerste schopjes voelde! Kon er eerst nog wel misselijk van worden omdat het zo apart voelt, en nu is het echt puur genieten zoveel leven in mn buik. Het is niet te beschrijven tot je het zelf meemaakt!
     
  7. besjes

    besjes Fanatiek lid

    3 mei 2013
    2.001
    365
    83
    NULL
    NULL
    @mimime Meis als eerste is het echt helemaal niet gek dat je je zo voelt, als je alles even opsomt is het een hele lijst met "tegenzitters" en de hormonen van de zwangerschap maken het volgens mij 10 keer zo erg. Als je je prima voelt moet je soms al huilen om niets.
    Wat de rest natuurlijk zegt, probeer toch het positieve van dingen te zien. en inderdaad erover te praten, als dat met vl niet zo goed lukt met iemand anders. Misschien helpt het je om je emoties voor jezelf op papier te zetten.
    Ben je al bij het graf van je schoonmoeder geweest? of is ze uitgestrooid oid? Misschien kan dat helpen met de verwerking daarvan.
    Als je het echt moeilijk vind om zelf je emoties en gedachten op een rij te krijgen en te ordenen kan je natuurlijk altijd een gesprek aangaan met een psycholoog oid. Met iemand praten die er heel blanko instaat kan ook fijn zijn. (heb vorig jaar burn out gehad, vond dat zelf toen ook wel fijn)

    @anke mooie echo hoor leuk dat je het toch ziet blijven groeien

    @lies lekker dat je het hartje in het zkh hebt kunnen horen :D

    De echo vandaag was erg leuk, weer een hoop geleerd over de zwart witten vlekken op de echo hihi. Ook weer twee fotootjes meegekregen. Hij/zij was erg aan het bewegen, dat was ook wel erg leuk om te zien. Blij dat ik ja heb gezegd :D
     
  8. Mimime

    Mimime Niet meer actief

    Wat een mooie foto's! En ik vind Dustin ook heel leuk!

    Dankjulliewel allemaal! Vandaag gaat het gelukkig iets beter met me, en ik denk dat het vooral ook tijd is dat mijn vriend en ik even wat leuks gaan doen samen!
    Ik hoop van harte dat het snel beter wordt na dat eerste trimester!
    En ik kan er gelukkig wel over praten met een goede vriendin, al vind ik het soms moeilijk onder woorden brengen, maar vanalles eruit gooien helpt in ieder geval al!

    @anke, wat naar als je er dan nietig kunt zijn he?
    Ik werd 3 dagen na het overlijden van zijn moeder opgenomen met een blindedarm ontsteking en werd de dag voor de begrafenis geopereerd, dus ik lag nog pijn de lijden :(. Zo verdrietig na het hele proces van ziekte de afgelopen twee jaar!
    Ik ben nog niet bij haar graf geweest, wil dit wel graag, maar ze ligt hier twee uur vandaan en ik ben nog te moe om zo'n eind in de auto te gaan!
    Dus zodra we kunnen gaan we die kant op en kan ik ook zien waar ze ligt, lijkt me prettig!
     
  9. besjes

    besjes Fanatiek lid

    3 mei 2013
    2.001
    365
    83
    NULL
    NULL
    Dat is inderdaad wel ver mimi, iets leuk doen met je vriend is ook een super idee :D
     
  10. kimmarijn

    kimmarijn Niet meer actief

    Mooie foto's Anke!

    En wat fijn Lies dat je uiteindelijk toch het hartje hebt kunnen horen! Ik heb dit nog niet gehoort nog, morgen intake bij vk, geen idee of ze het gaat laten horen.

    Top idee mimime, samen met je vriend er eens lekker tussen uit! Ik zeg DOEN! En je bent er vanzelf aan toe om naar het graf te gaan, alles op jouw tempo!
     
  11. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.149
    3.175
    113
    Ja mijn vk zei al dat het moeilijk was om voor 12weken een hartje te horen omdat er dan nog zo veel voor zweeft en ze niet precies kunnen zeggen waar dat iniminikindje zit. Ze zei ook al dat het waarschijnlijk niet ging lukken maar ze wilde het zo graag :D
    Veel plezier morgen in ieder geval!
     
  12. Les87

    Les87 Actief lid

    2 mrt 2013
    123
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    @anke mooi foto's

    @besjes wat leuks om zo spontaan een echo te krijgen

    Wordt hier een beetje gek van het wachten op mijn eerste echo. Weet ook niet wat ik in de avond en het weekend moet gaan doen zodat de tijd voorbij vliegt.:(
     
  13. Klein

    Klein Fanatiek lid

    4 jan 2009
    1.405
    1
    0
    Tja dat probleem had ik ook!!! Maar ga iets zoeken, hobby's??? Heb je intussen nog iets leuks in het vooruitzicht?? Dan kan je daar eerst naar toe leven, zo heb ik dat ook gedaan.
    Ik moest ook 4 weken wachten naar dat ik gebeld had en nu is het bijna zover!!:) In het begin dacht ik: blik op oneindig! Maar nu is dat hier ook lastig hoor, nog 2 nachtjes slapen:)
     
  14. Klein

    Klein Fanatiek lid

    4 jan 2009
    1.405
    1
    0
    image.jpg

    Ik zal aftrappen met buikfoto, deze was van vorige week;)
     
  15. Miek89

    Miek89 Fanatiek lid

    15 apr 2013
    1.251
    177
    63
    Mooie foto klein! Zal binnenkort ook weer ff een buikfoto plaatsen, de mijne is al weer aardig gegroeid!

    @les, wachten duurt idd erg lang! Dagen kropen voorbij bij mij! Probeer echt afleiding te zoeken dat is het enige wat helpt!
     
  16. kimmarijn

    kimmarijn Niet meer actief

    Klein, je buikje is al vorm aan t krijgen! Leuk!
    Les, ik ging een weekje weg, dat heeft mij super goed geholpen. En idd dingen gaan plannen, in de avond films kijken ofzo, een leuk tijdschrift of boek, of iets knutselen, of uhm een klus dat nog gedaan moet worden, je storten op iets. Succes!

    Anke ik vind het een erg leuke naam! En tuurlijk gaat hij in zijn leven op allerlei manieren genoemd worden, dat heeft iedereen toch! Korte namen worden langer gemaakt en andersom. En er zijn niet echt scheld of pest woorden te bedenken op zijn naam, hooguit stof idd, maar wat is daar erg aan.
     
  17. Les87

    Les87 Actief lid

    2 mrt 2013
    123
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Heb inderdaad nog wel een paar kleine klusjes te doen (heb daar nooit zin in) en volgende week wo dagje vrij met Vl., zwager en schoonzusje naar de blauwe vingerdagen toe in Zwolle. Weekend nog geen idee.

    Weet iemand van jullie of ik nog gewoon zumba mag doen?
     
  18. Klein

    Klein Fanatiek lid

    4 jan 2009
    1.405
    1
    0

    Leuk! Ik ben benieuwd naar je foto!! Ik vond het best al een buik voor 9 weken:(:cool:
     
  19. Klein

    Klein Fanatiek lid

    4 jan 2009
    1.405
    1
    0
    Kijk je hebt dus nog wat te doen ;)

    Zumba, volgens mij wel als je maar na je lichaam luistert!
    Ik deed aan hardlopen maar dat voelde niet goed meer, behoorlijk pijn in mijn rug kreeg ik opeens:( En ik ben zo moe dat ik er nu ook niet aan zou moeten denken ;)
     
  20. Miek89

    Miek89 Fanatiek lid

    15 apr 2013
    1.251
    177
    63
    Hier dan mijn buikfoto! 15+6 weken
     

Deel Deze Pagina