hoi, Tja, wat wordt er verstaan onder een bad mommy. Ik bedoel ik vind moeders alleen maar slecht wanneer ze hun eigen kind verdrinken, stikken in een kussen, vermoorden, verwaarlozen, slaan, mishandelen, emotioneel toetakelen, noem alle dingen maar op die lichamelijk of geestelijk een trauma opleveren. Dan ben je in mijn ogen een slechte moeder. Moeders die roken, kv geven, mopperen op hun kids,.. dat zijn geen slechte moeders. Ook al vind een ander dat vaak zo, dat houdt niet in dat het ook zo is. Want daar ligt vaak het verschil,..mensen vinden en vinden maar ,...maar de werkelijkheid ligt vaak anders... Ook komt dit omdat we allemaal een eigen beleveniswereld hebben en als iets daar niet in past dan is het fout of verkeerd en wordt bestempeld en buiten gesloten, en dan diegene die zich er wat van aantrekt,...is het slachtoffer van de gedachten van een ander Jullie zijn geen perfecte moeders, maar wel goede moeders die zich schukldig voelen als ze een kleine hebben laten vallen per ongeluk...die kiezen wat bij hun het beste past,..wat de ander ook vind.
Nog geen mommy, maar wel een "bad" pedagoog zo af en toe... Er slapen nog wel eens tekenfilmfiguren zoals Bumba(VERSCHRIKKELIJK!!), ik laat kinderen filmpjes kijken om te kalmeren, soms rij ik een extra rondje met de auto om een cliënt enigzins kalm te houden, ik gebruik een strafplek en zeg op dezelfde manier uhu! als mn moeder hoewel ik mezelf had voorgenomen dat nooit en te nimmer zou doen. Ben erg benieuwd hoe dat later met eigen kinderen gaat
Even ter info: ben moeder van 8 waarvan de oudsten 16 en 13, dus niet alle dingen die ik opnoem zijn van toepassing op de kleintjes natuurlijk -Ik laat ze te vaak snoepen (vind dat zo heerlijk die snoepende blije bekkies) - Ga wel eens helemaal uit mijn plaat met alle vloekwoorden erbij dus (van toepassing op de pubers) -Vind het prima dat mijn oudste dochter drinkt en rookt (met mate), ja ik vind het jammer maar ze doet het echt met mate en ze doet het toch dus liever open dan stiekem) -Neem wel eens een borrel met mijn oudste 2 en neem de oudste weleens op stap en smokkel haar dan een 18+ tent binnen -Heb mijn kinderen weleens met extreem rotweer in de winter ongeoorloofd ziek gemeld en lekker onder dekentjes op de bank films gehuurd -Eet weleens 3 dagen achter elkaar junkfood (vakanties) -Ik lieg wel eens tegen mijn kinderen (als alle b&j ijs op is bijv weet ik van niks ) -Geef mijn boys weleens een tik op hun billen Zo kan ik nog wel eeuwig doorgaan, hoe meer je hebt hoe vaker er regels gebroken of verbogen worden of ff moet improviseren op de situatie op dat moment.
Oja, beschuldig weleens hysterisch een van de kinderen voor het misplaatsen of kwijtraken van iets, blijkt dat ik het zelf was en zeg dan niks om niet als een ass over te komen whahahahaha
Wat ik wel erg van mezelf vind is dat ik boos word als ze hun drinken perongeluk omgooien. Dat gebeurd altijd als ik net gedweild heb. En nu als ze iets omgooien kijken ze gelijk zo bang. Dat vind ik echt zo zielig maar ja...
Haha Ja dat deed ik vanmiddag ook 'verdorie N ben je die auto nou al kwijt, ik heb em net gekocht grrr!' Woeps...zat tie in mijn tas waar ik hem zelf in had gestopt Heb het toch maar eerlijk opgebiecht en sorry gezegd
Nou, ik heb er ook een paar: - ik ben na 3,5 week gestopt met bv. Ik was kapot, een emotioneel en lichamelijk wrak en ik snakte in de tijd naar een wijntje (ik drink maar heel af en toe een glaasje, maar gewoon te weten dat het kán waneer ik daar zin in heb) en wat tijd voor mezelf (ik had het gevoel dat ik het huis niet meer uit kon door de bv) - ik laat haar baby tv kijken als ik druk ben of als ze zeurderig is - mijn man en ik zijn vaak met onze smartphones oid bezig als mijn dochter in haar uppie zit te spelen - ik baal soms als ze (overdag) niet wil slapen, omdat ik me zo had verheugd op een beetje tijd voor mezelf - ik ben vaak te ongeduldig Als het goed gaat voel ik me een goede moeder, maar als we een wat mindere tijd hebben (ziek, slaaptekort, sprongetjes e.d.) denk ik vaak dat het allemaal aan mij ligt en dat ik een waardeloze moeder ben. Ik denk dat dat nog wel mijn zwakste punt is als moeder, want ik wil mijn onzekerheid en het 'alles op jezelf betrekken, ook al kun je er niks aan doen' absoluut niet aan mijn dochter meegeven!
Haha wat een grappig topic . Ook ik ben een bad mommy . .het badje stel ik wel eens uit . .tandjes poetsen vergeten we regelmatig terwijl hij al 4 tandjes heeft , zielig eigenlijk als ik het zo opschrijf want hij vind het geweldig ! .oeppss ... Vitamine D druppels alweer een paar dagen vergeten arm kind en hij smult ervan , en dat terwijl mama vitamine D gebrek heb en nu aan een kuur zit. . Ook neem ik steeds voor om vers te maken maar worden het toch vaak potjes . .kan sochtends om 6 uur nogal goed toneel spelen , goooooodmorning suuuuuuunshineeee . (denk : "het is pas 6 uur als je niet meer kan slapen kan je toch gewoon rustig naast me blijven liggen , of je kan ook doen alsof je slaapt ") Voel me eigenlijk wel een beetje schuldig !
Om even terug te komen op vitamine D , Ja het is nodig , en ja het is best slecht om het niet te geven. Ik heb vitamine D gebrek , ben doodmoe , duizelig , lusteloos , kwaad en chagrijnig . Wordt echt gestoord van dat draaien en duizelig zijn soms zie ik alles wazig en zak ik bijna door mijn benen . Ook is het de oorzaak van 27% van de sterfgevallen onder jongere . En nog vergeet ik het !!! Ik voel me zo dom . Ik ben me eigen kuur trouwens ook vergeten ik moet 1x in de week een spuitje van 50. 000 heel hoog dus .
Oooohhhh dit is ook zo herkenbaar. Ik vergeet de tandjes hier ook weleens en voel mij daar dan erg schuldig om. Ook de rest is mij helemaal bekend haha.
Mijn vader heeft een vergroeiing aan zijn ribbenkast door een gebrek aan vit D, dus ben er wel bedacht op! Sinds hij kauwtabletjes krijgt lukt het wel beter hij ziet als een snoepje dus mama kan ze daardoor niet snel vergeten!
Mijn dochter is normaal om 09.00u pas wakker. Vanmorgen om 6.15u en net om 7.15u hoorde ik haar al wakker worden maar ik heb dr knuffels gegeven en weer terug gelegd in bedje omdat ik het te vroeg vind om naar beneden te gaan...6.15u ging dat nog wel maar daarnet was al een minder groot succes. Na 2 minuutjes jammeren was ze alweer stil maar ik voel me nu wel schuldig omdat ik toch gewoon wakker ben en dus net zo goed naar beneden had gekund met haar...
Ga toch maar weer vitamine D geven dan, was het ook al maanden vergeten. Misschien dat dit verhaal in mijn achterhoofd me helpt er echt beter aan te denken!
Mijn dochter spoog de hele voeding eruit met de d en k druppels. Gegoogled en ik ben er achter gekomen dat er veel suikers en e nummers in de druppeltjes zitten en ik ben druppels van bonusan gaan gebruiken zonder rare toevoegingen.
Same here . Heb sinds de zwangerschap voor het eerst in mn leven lange nagels en vindt ze super mooi maar is wel wennen. zo had ik de kleine vast ondersteunde zn nekje en had mn duimen aan de voorkant om zn gezichtje tegen te houden als hij hem naar voren zou gooien. wat hij dus ook deed alleen mn nagel belande in zn wang. Hij keek me eerst geschrokken aan van wat flik jij mij en. daarna krijsen.. heb 1000 x sorry gezegd en hem de hele dag plat geknuffelt.
-sinds zoontje er is, zit dochtertje regelmatig achter de IPad tijdens het voeden en proberen in slaap te krijgen. ik zie niet voor me hoe andere moeders dat doen met boekjes voorlezen en zo... -sinds dochter met de pot mee eet, snoept ze ook met ons mee. Van alles wat wij volwassenen eten krijgt zij ook een paar hapjes. -ze vroeg eens om een slokje van mijn kopje koffie en ik dacht, lust ze toch niet. Dus ik gaf haar een half theelepeltje, om te kunnen lachen om het smerige gezicht dat ze zou gaan trekken. Nou mooi niet! sindsdien is het dus een standaard ritueel geworden, ze vindt het heerlijk ' Ze gaat er speciaal verwachtingsvol voor zitten, zo schattig. Maar ik beperk het wel tot een paar theelepels, welke amper voor de helft gevuld zijn. -als we naar de Albert Heijn gaan, worden er bijna standaard krentenbollen gekocht, die zodra we buiten staan, opengemaakt worden. -ze heeft een periode gehad, dat ze alleen wilde eten wat er op mijn bord lag, ook al hadden we precies hetzelfde. En 1 X was ze zo aan het zeuren, dat ik haar een hapje gaf....maar er zat cayennepeper op . Dat gezicht vergeet ik nooit meer haha, we hebben samen in een deuk gelegen, ze vond het ook wel grappig, maar ze hoefde geen hapje meer. - toen ze baby was, heeft ze een periode veel gehuild en ik had op plaats geen idee meer wat ik moest doen. Niets hielp en ik wilde haar ook niet laten krijsen. Het ging ook helemaal niet goed met mij toen. En toen heb ik een keer heel hard geroepen:" wat wil je nou, hou nou toch gewoon eens je kop!" Dat is toch wel erg slecht . Respect voor moeders met echte huil baby's.
Vanochtend voelde ik me een bad mommy En nu eigenlijk wel weer... Ik had echt slecht geslapen. En ik ben toch al zo moe. Ik kan sowieso al niet zo geweldig tegen deze warmte en nu ook nog zwanger erbij. (Merken jullie hoe ik bij voorbaat mijn slechte keuzes van vandaag al goedpraat... ) Dus toen onze zoon zich vanochtend om half zeven al meldde en er blij bij zijn "We gaan samen spelen mama!" zei ik met een stalen gezicht: "Oh, wil je niet tv kijken dan?" Vervolgens heeft hij van kwart voor zeven tot negen (!!) tv zitten kijken. We hebben niet eens aan tafel ontbeten. Ik heb hem voor de tv geplakt met een boterham en een beker drinken en ben zelf op de bank gaan liggen. Toen hij klaar was met eten kwam hij lekker bij me liggen, waarna ik heerlijk met zoonlief in mijn armen ben gaan pitten. Inmiddels zit ik al ruim een uur op bed met de laptop van manlief op schoot terwijl onze zoon al net zo lang naast me op bed dweilt met m'n iPad. Nogmaals ter verdediging: ik heb hem echt aangeboden om vanmiddag naar de binnenspeeltuin te gaan. (Daar is het nog een beetje koel. En heerlijk rustig met dit weer.) Maar hij wilde zelf niet. Hij heeft geloof ik ook last van de warmte. Normaal mag onze zoon hooguit een half uur / drie kwartier tv kijken als manlief kookt. En in het weekend mag hij 's ochtends wel eens een half uur tot een uur met de iPad. Maar ik vrees dat hij voor deze dag om is, al minstens vier uur 'beeldschermtijd' heeft gehad. En dat is niet de eerste dag deze week. Ach, ik word wel weer een betere moeder als het koeler is en ik bevallen ben en ... en ...