Mama's van de leukste eind-junibaby's 2013

Discussie in 'De mama's' gestart door Ingeltje, 11 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hihihi en dat zonder tanden?
    Maar ik neem aan dat je dan iets van trillende lippen bedoelt?
    Wanneer doet ie dat dan en hoe lang?
    Ken het niet
     
  2. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Met haar onderkaak...
    Lijkt net klappertanden maar dan zonder tanden

    Ze doet t eigenlijk sinds gister best vaak per dag
    Daarvoor heel af en toe
    Denk misschien weten jullie hoe dit kan
     
  3. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
  4. zeester

    zeester Bekend lid

    28 jun 2012
    780
    0
    16
    Ik zwaai even naar jullie.
    Nog geen kindje hier. Algemene stemming wel wat omgeslagen van enorme angst, naar relativeren en uitkijken naar. Wel veel voorwerk, maar nog geen klein meisje helaas :)

    Tot snel!
     
  5. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    10 okt 2012
    2.106
    1
    38
    Nou ik heb wel een slokje wijn gehad...was er al bang voor dus maar even afgezien van de rest van het glas en overgestapt op bavaria 0.0 lemon.

    Meneer had behoorlijk last vd warmte en wilde dus veel drinken. Maar mijn borsten konden zijn vraag even niet bolwerken. Was blij dat ik een flesje afgekolfde melk achter de hand had. Heb op gegeven moment maar even wat water via een theelepel gegeven. Voor een volgende keer ook maar een dosis kv mee...
     
  6. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Wel gaaf dat je al 38w bent! Toi toi toi
     
  7. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Of je wacht nog even met de alcohol natuurlijk.
    Ik hou er zelf ook erg van hoor maar ik wacht gewoon tot hij zeker weten wat langer er tussen laat. Zo'n gedoe en gestress en geregel dat de lol van de alcohol er niet tegenop weegt.
     
  8. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    10 okt 2012
    2.106
    1
    38
    Ja dat sowieso ingeltje! Was minder makkelijk dan ik dacht. Maar doelde met de kv meer op het feit dat mijn slagroom machine het niet aankan als er 3 keer per uur iemand aan hangt. Ze krijgen de kans niet om weer nieuwe melk aan te maken... ;)
     
  9. Maggi

    Maggi Niet meer actief

    Klappertanden herken ik ook niet!

    Zeester wow 38 weken! Elk moment nu :)

    Weet iemand vanaf wanneer je tussen de voedingen door ook water mag geven uit een flesje? Want met die hitte en buiten zijn vind ik 4 uur tussen de voedingen laten zitten toch wel erg veel als ik denk aan uitdrogingsgevaar? Heb geen idee of het mag en hoeveel?
     
  10. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Over het algemeen maken je borsten snel weer nieuwe melk aan. Je borsten voelen leeg maar tijdens het drinken wordt weer nieuwe gemaakt.
    Al is drie keer in 1 uur wel veel Hihi
     
  11. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    10 okt 2012
    2.106
    1
    38
    Jaa echt hoor het was 17.00, 17.30, 18.15 en 19.00
    Om 19.30 het flesje gegeven en daar heeft ie op doorgeslapen tot net 00.00. En nu ligt ie alweer comateus in m'n armen. Krijg hem met geen mogelijkheid wakker hij heeft maar 5 minuutjes aan elke borst gelurkt denk. Nou ik ga weer verder slapen ik zie wel wanneer ie weer een slokkie wil...
     
  12. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    O Ik geloof je hoor. .. met dit weer maken ze ons helemaal gek. ..
     
  13. Bl0empje

    Bl0empje Bekend lid

    9 mei 2012
    763
    0
    16
    Volgens onze lactatiekundige op het werk kunnen borsten niet "leeg" zijn..... Al vraag ik me af wat ze dan zegt als er inderdaad 3x per uur aan gedronken wordt!!!!!!

    @Maggi; flesje afgekookt water mag je al heel snel bijgeven! CB gaf ons van de week al die tip en ons meisje is nog niet eens 2 weken. Inderdaad om de "dorst" te lessen en voldoende vocht binnen te krijgen.

    Zo.... Hier weer een lekker nachtje gehad: 23:00 uur laatste voeding en nu net klaar met de eerste voeding. Nu nog even lekker tukken....
    Vl heeft lekker alles tegen elkaar open gezet, behalve onze kamer waar ik met Joes lig. Dus hopelijk koelt het wat af in huis. 27•C binnen vind ik toch écht wat veel van 't goede... Poehh!!

    Alvast voor iedereen een fijne dag vandaag!!!

    Xx
     
  14. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    hier ook net de fles gegeven en haar nu een half uur weer terug in bedje maar ze kan de slaap niet te pakken krijgen, terwijl ze wel moe is.
    Elize wil geen water drinken niet van een lepeltje en niet uit de fles. ik bied haar als ik het idee heb dat ze dorst heeft gewoon 10 tot 20 cc melk aan. ze drinkt niet elke keer haar flesjes leeg dus een keertje wat tussendoor leek ons daarom geen probleem.

    ik hoop dat ze zo in slaap valt dan kan ik ook nog even slapen.
    wij zetten ook s ochtends de ramen tegenover elkaar open is hier ook warm in huis.

    zeester al 38 weken de kleine kan ieder moment zich aan gaan dienen
    succes nog met de laatste loodjes
     
  15. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Bij borstvoeding wordt water afgeraden.
    Bij fv mag je volgens mij wel water bij geven maar ook niet teveel
     
  16. Bl0empje

    Bl0empje Bekend lid

    9 mei 2012
    763
    0
    16
    Ik geef ook bv maar de vpk van het cb zei dat het nu met deze temperaturen geen probleem was om water bij te geven.......?
    Natuurlijk geen complete flessen, haha. Heb het ook nog niet gedaan overigens!!!
     
  17. Pindakoek

    Pindakoek Fanatiek lid

    11 feb 2010
    3.502
    0
    36
    Almere
    @Beertje: dat maar even lurken aan de borst is hier ook aan de gang...ze valt dan in slaap, leg haar in mijn bedje en 5 minuten later is het weer huilen...wat ik nu doe, zodat zij voldoende binnenkrijgt is haar bijvoeding aanbieden in de vorm van een spuitje (borstvoeding wat ik afkolf). Als ze dan niet wil weet ik dat ze genoeg heeft gehad en gewoon aandacht wil, voor mij ook een geruststelling omdat ze zoveel was afgevallen de eerste paar dagen.

    Wat een hitte buiten he! aan de ene kant wel lekker..aan de andere kant verlang ik er nu zo naar om lekker op het strand te liggen...:( Erg dat ik zo denk niet...;)
    Vanmiddag komt het consultatiebureau langs..ben benieuwd hoeveel ze zal wegen nu! fijne dag dames
     
  18. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    pindakoek , zo gek is dat toch niet.. voorheen ging je vermoedelijk idd naar het strand en nu met je kindje kan dat niet maar daar mag je dan nog wel aan denken/beetje naar terug verlangen.

    dan een vraagje: heeft iemand van jullie ervaring met een fietskar?
    wij zijn van plan om er een aan te schaffen. in eerste instantie voor het alleen brengen naar de oppas en willen dan de maxi cosi erin bevestigen
    en voor als ze wat ouder is we haar mee kunnen nemen daarin i.p.v. op een stoeltje op de fiets en dan te gaan fietsen. wie heeft bv een fietskar en wat zijn jullie ervaringen hiermee. iemand tips en punten waar ik op zou kunnen/moeten letten? met welk merk hebben jullie goede en minder goede ervaringen en waarom?

    ik zal deze vraag ook sowieso nog op het forum stellen maar stel hem ook aan jullie.
     
  19. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    #239 Ingeltje, 18 jul 2013
    Laatst bewerkt: 18 jul 2013
    Chariot is een erg goed merk fiets kar. Ik heb er één gehad maar mijn peuter paste niet goed naast de baby in dat model dus weer verkocht. Maar jij hebt maar 1 kind dus moet goed gaan.
    Toch zou ik ook een stoeltje gewoon op je fiets doen met 9 maanden omdat het gewoon veel gezelliger is@!
    Verder moet er een goede vering op zitten en luchtbanden.

    Bloempje het cb is helaas niet altijd erg bv minded. Geven ook rustig het advies dat je teveel bv geeft bijvoorbeeld. Ik zal even de tekst opzoeken waarom je bij bv geen water moet geven
     
  20. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant

Deel Deze Pagina