Lief kamertje hoor! Mag ik vragen waar je die hoes voor het aankleedkussen vandaan hebt? Ik ben op zoek naar die kleur, maar vind alleen hoezen die net wat donkerder roze zijn.
Dankjewel! Ik heb ook eentje bij prenatal gekocht, maar deze is toch niet licht genoeg. Even naar babydump dus.
He dat lijken die kastjes van ikea wel... wat heb je dat leuk gedaan zo met roze en met dat behangetje? Ik heb ze in de logeerkamer in het wit met mat. Maar grappig zo met die kledingkast en die kleinere kastjes ernaast!!! Mooie meisjeskamer Rel! En jemig wat een ruimte!!!
Youdidit, mooi kamertje. In die collages zijn de fotootjes altijd zo klein... wat heb je daar rechts naast nijntje aan de muur hangen?
Dank je Het zijn inderdaad de Ikea kasten. Ze zijn al wit, groen en blauw geweest en nu dus roze met PIP voor onze dochter.
Dankjewel! Boekenrekjes. Origineel zijn het kruidenrekjes van Ikea, heb ze geschilderd en boven elkaar gehangen.