klinkt heerlijk! nee hier gaan we niet meer op vakantie, zomerseizoen is altijd keidruk en ben blij dat we een midweekje weg hebben gehad (al was dat in combinatie met zwemcursus) wij gaan meestal met de kerst / herst e.d. weg We zouden deze kerst naar Miami gaan maar helaas mag ik dan niet meer vliegen (al gecheckt in Amerika doen ze daar moeilijk over) dus ik denk dat we nog wel een weekje ergens heengaan maar niet zo ver in elk geval...
gelukkig zweet ik dan amper en als ik zweet ruik ik niet (gelukkig van mijn moeder gekregen haha alleen als ik me niet scheer dan ga ik wel stinken (maar dan vergeleken bij mijn man is het nog niets haha)
nog even 10 weken buikje showen, op de foto zie ik niet zo verschil eigenlijk vergeleken met vorige week, allen in real life voel ik wel verschil bovenste is 10 weken en eronder is 9 weken
Yes! Kloppend hartje gezien, en ben de 2weken die ik vorige keer terug gezet ben nu weer vooruit gezet. Ik ben dus nu 9 weken zwanger! Ik ben 20 februari uitgerekend, en heb 4 augustus de volgende echo, duurt dus niet heel lang! Nu echt genieten, en kan ik met een gerust gevoel heerlijk vakantie vieren! Meiden met ook een echo vandaag, veel succes en plezier! Iedereen een hele fijne dag!
Zeg maar landal is best goedkoop voor jullie he zo'n groot huis is meestal goedkoper dan zo'n klein huisje he..! Hier zijn we al op vakantie geweest...naar Italië...was super!
Super bibi!! Tiger nee idd....maar nu is het plaatsmaken volgens mij ook klaar en gaat echt de buik van de baby groeien, ik merk dat ook.
Hier dit jaar ook geen vakantie. Veel in huis verbouwd en een nieuwe auto dus zit er ff niet in. Volgend jaar weer Maar dan met de kleine erbij. @tigermommy. Wauw wat mooi al. @bibi. Yesss waarin meis dat alles goed was en je nu weer gewoon terug geplaatst bent naar 9 weken. Hier net een afspraak gemaakt voor de geslachtsbepaling. 26 aug is het zover @babyboo. Wil jij mijn uitgerekende datum nog wijzigen van 14-2 naar 12-2. En de geslachtsecho mag ook in het lijstje. Alvast bedankt.
@bibi, wat fijn!! @tigermommy, ja een hle onderneming en heb er nu al de zenuwen van hahahaha @lov, ja dat klopt, wij nemen een groepsaccomodatie die zijn vaak nog "over", gooi er een hoop airmiles tegenaan en dan hebben wij een verblijfplaats voor een prikkie Vergeet niet dat wij de heenreis en alle uitjes, ijsjes, patatjes e.d in het veelvoud hebben he, zo rijzen de kosten toch al snel de pan uit hoor!
Bibi was een fijn nieuwes he dat is vast een hele rust. @ buik hier neemt hij echt af dat opgeblazen gevoel i s gelukkig ook weg. Straks komt de echt babybuik weer terug
Wij gaan in augustus nog 10 dagen naar de pyreneën... Op zich erg leuk, maar nu moet ik natuurlijk rekening houden met de hoogte en flinke wandelingen zitten er ook niet in, dus iets minder actieve vakantie dan anders Verder gisteren op eens vette keelpijn, hoofdpijn en korts gehad en dan ook nog eens dat beetje voedsel wat ik wel kon eten weer uit moeten spugen (eerste keer misselijk, maar dan direct goed), dus maar direct met de vk gebeld, paracetamol er tegen aan gegooid en de hele dag op de bank gelegen. Vandaag nog niet weer helemaal fit, maar gelukkig geen korts meer! Zag mooie echo's langs komen - gefeliciteerd allemaal en natuurlijk helemaal met de tweeling! Hier komt de echo ook eindelijk dichter bij, nog tot woensdag wachten....
Hallo dames, Hier sinds een paar dagen wat meer belabberd en licht in mijn hoofd. Ben benieuwd wat mijn bloeddruk is. Was bij mijn zoontje ook te laag. En ik heb een historie met het krijgen van toevallen/flauwvallen door een spontane extreme daling van mijn bloeddruk. 1,5 jaar geleden de ergste gehad met shaken, ogen rollen en raar keelgeluid etc. Ik hou er al rekening door wat meer zout te eten, heb ook altijd zwartwitjes in mijn tas. Maar goed....over vakantie. Wij zijn vorige maand al geweest. Naar Italië en een week naar centerparcs.
heerlijk meid en je eigen berekening klopte dus toch, super!!! eerste 2 weken eraf en nu weer kado hihi
Mammadeluxe ja maar eten moet je thuis ook he Jen hahah ik heb m dan ook en nog iemand anders meen ik?
De VK belde net nog even en ze doen normaal termijnecho pas bij 10 weken dus omdat ik pas 9 weken en 5 dagen was mag ik toch nog een echo hihi, dus mag ik 1 augustus weer, ze reserveren genoeg tijd zodat evt een combinatietest alsnog gedaan kan worden als we dat willen.
Yasmin gefeliciteerd. Vind dat altijd zo speciaal een tweeling. Doula Beterschap. Hoop dat je je snel beter voelt.
Ik zie net dat als ik die echo op 1 augustus heb dat ik de uitslag van de NIPT als het goed is al moet hebben, best snel, ik hoop dat de test goed lukt
Wij gaan in september 8 dagen naar tenerife. Vorig jaar niet op vakantie geweest want toen hebben we een nieuwe keuken gekocht en de woonkamer verbouwd.