Ik blij dat we binnen een airco hebben en daar zit ik dan ook lekker sinds 14u in!!! Voor die tijd lekker in de tuin in de schaduw gezeten. Ik HAAT dit weer, deze temperaturen. En dan vanaf woensdag ook nog eens 30+ mét regen en broeierige bende, BAH!
Ligt eraan wat je mooi weer vindt Ik vind de lente en de herfst geweldig... En de winter vind ik ook altijd leuk, maar wel wat te lang vaak
zei iemand regen? waar wanneer, ooooo heerlijk, zal mijn tuin/plantjes ook wel blij mee zijn (ik ook dat gesjouw)
Ben blij dat ik in elk geval niet de enige ben.... Hou je het verder nog een beetje vol met de laatste loodjes in deze warmte?!
Ti's inderdaad wel erg warm, moet ook nog oppassen met zon want zit aan de antibiotica! Opzich hou ik wel van warm weer maar ti's wel erg benauwt nu pffff
hier niet omdat tie aan me zat maar omdat hij door het warme weer ook niet veel doet en ik nog achter mijn zoontje aan moet rennen.. hoe dan ook ben ik niet erg 'lief' vandaag
Ok... nu is het wel erg warm! En zoontje was van afgelopen 1,5 week alleen gisteren nog een beetje gezellig! Loopt alleen maar te huilen en hangen, wil niets eten en weinig drinken... en dat gehang maakt het er voor mij niet echt beter op! Doe mij maar weer 25 graden met een briesje! Maar helaas gaat het alleen nog maar regenen als wij volgende week vakantie hebben!
Ik kreeg op fb een reactie dat ik niet moest zeuren omdat ik plaatste dat het heet was Maar goed.... dan gaan we morgen maar fluitend onze mega tent opzetten in 33 graden. no problem want ik mag niet klagen We mogen eigenlijk pas om 13 uur op de camping. Maar na een belletje mogen we zo vroeg komen als we willen want de plek is vandaag vrij gekomen. We rijden dus heel voeg aan om een beetje de hitte voor te zijn.... ochja... ik mocht niet klagen Misschien klaagt ons zoontje dan wel voor 3? Wie weet!?
Whahahaha!!! Dan heb je nog mazzel dat je al zwanger bent Wij moeten vanaf vanavond aan de bak denk ik zo te voelen hmmmm.........