Ons zoontje is net zo oud, krijg er echt de rillingen van. Het idee dat ik hem zou moeten missen. Veel sterkte voor de nabestaande!
Verschikkelijk... In toen ik een jaar of 15 was is mijn buurjongetje verdronken 2 jaar ik zag hem dagelijks.. Tranen springen weer uit me ogen als ik zulke berichten lees
Oh verschrikkelijk, word er misselijk van. Ik word even met de neus op de feiten gedrukt. Vorige week op vakantie liep onze jongste het meer in richting papa. Ik loop hem direct achterna met zijn bandjes want die moet hij om. Water was hooguit 50 cm diep, hij struikelt en *plop* zo onder water. En gewoon niet uit zichzelf opstaan, maar gewoon zo onder water blijven hangen. Het duurde hooguit 3 seconden, wij stonden er nog geen 2 meter bij vandaan, maar het leken er wel 100. Heb er die dag, en die avond, veel last van gehad. Wat als ik net de andere kant op keek, wat als, wat als. Brrr. Arme ouders, verschrikkelijk.
Mijn vriend zei t net dat er een jongen van 3 was verdronken. Ik dacht: gelijk ff kijken hier zal t vast wel staan. Heb zelf een zoontje van 3 en mijn gevoelens zijn bijna niet te beschrijven hoe ik me net voelde toen ik het las. Leef me altijd super veel in en ik zie het al helemaal voor me. Kippenvel over mijn hele lichaam, een brok in mijn keel en tranen in mijn ogen. Wat verschrikkelijk! Hoe moeten die ouders hun wel niet voelen en dat hij nog even zo had gedreven hij moest zeker doodsbang zijn geweest pff de tranen komen weer opzetten en nee ik ben niet zwanger. Durf bijna niet eens naar t zwembad meer te gaan. Ik heb zo een druktemaker. Marja als je t zo bekijkt kan je kind hoe vreselijk ook altijd te komen overlijden en moet je elke minuut dat je met je kind hebt koesteren.
Maar hoe is het mogelijk? Door niemand opgemerkt? Zoveel mensen aanwezig.. Vreselijk, ben er stil van!
Dit.... 3 kwartier tot 1,5 uur in het water gelegen voordat hij opgemerkt is.. Hoe kan dat gebeuren?! En waarom heeft niemand ingegrepen toen het kindje de glijbaan optrad? Zoiets zie je toch dat er niemand bij is? En ik kan niet geloven dat er met dit weer niemand aan het zwemmen was.. Echt een verschrikkelijke nachtmerrie voor de ouders... Echt te erg.. onbeschrijfelijk!
We zijn vandaag net terug gekomen van 't Wolfsven. We waren gisteren net een uurtje terug van het strand. Er is een glijbaan, waar als je daarvan afglijd, terecht komt in water van 1.50 diep. Dit is " vies" water en dan zie je ook niet iemand in het water. Wat ik heb gehoord is dat de ouders het jongetje kwijt waren en ze hem dus nergens konden vinden. Daarom had hij ook geen bandjes om.. Maar dat is wat wij gehoord hebben.. Vreselijk!
De glijbaan komt uit in een apart ´badje´ zag ik op een foto. Maar ik vind het vreemd dat er niemand meer bij het water aanwezig was. De camping waar wij vorige week waren, daar werd zeker tot een uur of tien ´s avonds nog gezwommen.
Het is zo gebeurd, ons oude buurmeisje is verdronken in een zwembadje in de tuin toen haar moeder op het toilet zat. Ik kan me voorstellen dat het niet snel opvalt in een recreatieplas. Ik let zelf ook altijd alleen op mijn eigen kinderen dus als er een ander kind 20 meter verderop in moeilijkheden zit vraag ik me af of ik dat zou zien, omdat je zo gefocust bent op je eigen kids. Vreselijk, ik leef erg mee met het gezin, echt verschrikkelijk