Zo stom, klein teentje gestoten, maar toch wel pijn!

Discussie in 'De lounge' gestart door Esmaralda, 23 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Esmaralda

    Esmaralda Fanatiek lid

    8 nov 2009
    4.023
    10
    38
    Vrouw
    Somewhere
    Ik heb vanmiddag mijn kleine teentje gestoten aan de tafel. Ik bleef erachter hangen met mijn teentje en heb toen even flink staan jodelen.
    Het deed toen meteen al zeer, maar had zoiets van gaat wel over.
    Met lopen voelde ik het wel, alleen nu word het erger.

    De pijn zit onder dat gewricht van je kleine teen, dus in het middenvoetsbeentje zeg maar. Met lopen doet het nu best zeer!
    Zou het gebroken kunnen zijn? Of gewoon gekneusd? Het is niet blauw, wel een beetje dik.
    Ik vraag eerst even informatie, omdat ik 30km van het ziekenhuis zit (zelf niet auto kan rijden) en mijn man pas om 17:00 thuis komt. De dokter is er nu niet, dus kan toch nergens heen.
    Maar dacht misschien komt mensen dit bekend voor, alvast bedankt! :)
     
  2. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Kan volgens mij inderdaad gekneusd of gebroken zijn. Daar doen ze echter weinig aan, je zou het zelf in kunnen tapen, maar daar blijft het zo'n beetje bij.

    Ik heb helaas mijn middenvoetsbeentje van mijn linkervoet gebroken en dat is nooit goed geheeld. Ik loop scheef; om het weer recht te krijgen moet het opnieuw gebroken worden, en dat wil ik niet. Dus ik heb er nog wel ergens steunzolen voor (van 175 euro per stuk!) maar ik koop liever om de 4 maanden nieuwe schoenen :D
     
  3. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Hier hetzelfde... Vandaag slippers aan en ben keihard tegen de stoel aangelopen.... Bij mij deed het ook meteen oijn en nu (alweer paar uurtjes geleden) nog steeds. Hij is wat dikker als normaal, maargoed denk dat we het forceren met lopen, dus dat het daarom meer pijn doet...

    Ik ga er iig niet mee naar ha/hap/zh, zal wel overgaan. Misschien beetje koelen?
     
  4. Esmaralda

    Esmaralda Fanatiek lid

    8 nov 2009
    4.023
    10
    38
    Vrouw
    Somewhere
    Ik vraag het ook, omdat ik net een nieuwe heup heb gekregen. Voor zover ik weet moest ik oppassen met dingen breken. Maar ik ben zelf vaker van het aahh ik kijk het wel even aan dan meteen naar de hap of zk te rennen.

    Maar ik bedoel niet mijn teentje, die doet geen zeer. Het zit in mijn voet aan de zijkant. Dat kun je toch niet tapen?
    Ik ben nog zo stijf als een hark met mijn nieuwe heup en die teen zit toevallig aan dat been haha dus kan er niet bij ;)
     
  5. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Lastig... Ja ik kan het vanaf hier natuurlijk niet beoordelen.

    Inderdaad maar koelen (als je erbij kunt) en wanneer je je straks zorgen maakt, maar even met je man naar de HAP???
     
  6. Esmaralda

    Esmaralda Fanatiek lid

    8 nov 2009
    4.023
    10
    38
    Vrouw
    Somewhere
    Nee snap ik :p Zou handig wezen rongen ogen :D
    Ik ga wel eventjes in het badje van mijn zoontje met mijn voeten zitten, kijk het wel eventjes aan dan.

    Het is echt een wonder dat die teen er nog aan zit hoor, blijf er zo vaak achter hangen ;)
     
  7. Porsche

    Porsche Niet meer actief

    Nou ik zou zeker even bellen / langs gaan
    Ik heb dat voor een paar maanden ook gehad..
    Ach zegt dat meisje aan de telefoon rustig aan doen gaat vanzelf over ..

    Nou na 6 weken nog erg veel pijn weer naar de ha die stuurt me door om fotos te maken.
    Wat blijkt middenvoetsbeentje gebroken
    Als ik eerder was gekomen had ik gips gekregen...
     
  8. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Bellen met de HAP kan altijd. En koelen. In een bakje water (sowieso lekker met dit weer) en misschien en nat verbandje er omheen?
    Verkoelende zalf, zoals Arniflor of zo erop?
     
  9. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    Als het echt je kleine teentje is dan zullen ze er niks aan doen behalve spalken. (vastmaken met tape aan de teen ernaast) Dit kun je natuurlijk ook gewoon zelf doen, scheelt je een rit naar het ziekenhuis. Maar als jij echt pijn hebt aan de zijkant van je voet, dan kun je er misschien toch beter even naar laten kijken. Maak morgen dan even een afspraak bij je huisarts, want het is geen spoed, mocht er een breuk zitten, dan zit die er morgen ook nog wel. Zo lang je niet krom ligt van de pijn (ik vermoed dat het wel mee valt met de pijn aangezien je nog rustig op je man kunt wachten en dan verder wilt kijken) dan wachten tot morgen. De HAP is er voor spoed en het lijkt mij dat dit nog wel even kan wachten tot morgen.
     
  10. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.898
    5.209
    113
    Home
    tijgerbalsem erop
    weet niet of je teen warm aanvoelt maar zo ja dan werkt dat echt tenminste bij mij toen wel maar die was ook paars en blauw geworden
    de arts doet er verder niks aan
     
  11. Esmaralda

    Esmaralda Fanatiek lid

    8 nov 2009
    4.023
    10
    38
    Vrouw
    Somewhere
    Nee het is dat botje eronder aan de zijkant van mijn voet. Het doet als ik zit ook geen pijn, maar als ik erop ga staan en loop doet het echt pijn. Eraan komen doet ook zeer.

    Maar ik zit nu met mijn voeten in koel water, ben benieuwd of dat wat doet.

    @Anna: Nee voelt niet echt warm aan ofzo. Heb ook geen tijgerbalsem in huis.
     

Deel Deze Pagina