Ik ben weer toe aan Lihl bonnen,wanneer.....

Discussie in 'Gratis en aanbiedingen' gestart door blije yvon, 18 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bibiche79

    Bibiche79 Fanatiek lid

    10 jun 2009
    1.364
    0
    0
    2 naturella night maandverband 1,79 per stuk
    H&S shampoo
    Oral b tandpasta
    2 ariel pods

    betaald 1,79 :D en gratis tijdschrift nog gekregen terwijl ik de rij stond.
     
  2. shirley1987

    shirley1987 VIP lid

    6 jul 2011
    5.392
    2.113
    113
    ik had helaas geen bonnen voor de tandpasta :S
     
  3. Wortel

    Wortel Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.472
    0
    36
    Ik heb mijn derde pakje Always gratis meegekregen. Heb niet eens moeilijk hoeven doen!
    Mooie voorraad heb ik zo, want zoals jullie aan mijn banner kunnen zien heb ik ze voorlopig nog niet nodig!:D
     
  4. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    @shirley wat kost de textielverfrisser
     
  5. shirley1987

    shirley1987 VIP lid

    6 jul 2011
    5.392
    2.113
    113
    4,49 en daar gaat 2,25 af met de bon
     
  6. Mango26

    Mango26 Fanatiek lid

    10 aug 2010
    4.220
    62
    48
    around the corner
    Fijn!!!
    Enne, die dingen rotten toch niet weg... :p
     
  7. Saga

    Saga Fanatiek lid

    10 jul 2012
    1.472
    0
    0
    N-Nederland
    Staan de tabs erbij of krijg je die bij de kassa?

    Morgen maar even naar het kruidvat
     
  8. shirley1987

    shirley1987 VIP lid

    6 jul 2011
    5.392
    2.113
    113
    hier kon je de pods gewoon zelf pakken. Ze stonden er gewoon bij.
     
  9. Wortel

    Wortel Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.472
    0
    36
    Ze stonden hier ergens in de winkel (bij ons in de buurt van het maandverband).

    Vandaag eens kijken of ik nog wat met de andere bonnen bij hen kan. Wasmiddel gratis is toch wel leuk!
     
  10. merah

    merah VIP lid

    8 jun 2009
    13.473
    4.924
    113
    Vrouw
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Zo shoppen is idd wel leuk!
    Maar... sommige berekeningen zijn toch niet helemaal eerlijk denk ik.
    Diezelfde 'pods' zijn bij Blokker bv namelijk maar 3,99 ipv die 6,99 waarvoor kruidvat zegt dat je korting krijgt.
    En daar komt bij: Wie koopt er in hemelsnaam 'pods' (of H&S, enkel handig om verkeerd gekleurd haar te bleken of kunstmatig wat haaruitval te creeeren, haha)?? Het is dat ze gratis zijn, maar anders zou ik ze niet kopen. Heb gewoon de normale Ariel, die ik normaal ook al in aktie koop (3 voor 2 of zo). En... ik denk dat veel mensen dingen kopen die ze normaal niet gebruiken. Het is leuk, naturella inlegkruisjes, maar normaal heb ik die van Lidl en die zijn veel goedkoper. Heb me niet laten verleiden tot Always, want dat vind ik zulk vies-plakkerig-plastic maandverband.
    Kortom, leuke actie (heb er zelf ook aan meegedaan), maar laten we ons niet rijk rekenen (al zijn sommige kassabonnetjes wel heel extreem, hahaha)
     
  11. Mango26

    Mango26 Fanatiek lid

    10 aug 2010
    4.220
    62
    48
    around the corner
    Waarom zijn de berekeningen niet juist?
    Omdat jij het normaal gesproken niet voor die prijs koopt wil niet zeggen dat het niet klopt, de winkelwaarde van de pods is bij kv 6,99 euro en genoeg mensen die het buiten de acties om ook kopen neem ik aan (anders zouden ze het vast niet verkopen), de korting die op de bon vermeld staat is ook 6,99 euro, dat is toch mooi weer een tijd gratis wassen!
    Daarnaast, h&s zou ik ook kopen zonder lihl (enige shampoo die manlief gebruikt), Always en naturella zijn toevallig ook het enige maandverband dat ik gebruik / verdraag, dus voor mij is het zeker voordelig op deze manier...
    Misschien voor jezelf niet, maar voor mij wel...

    Onderaan de streep heb ik nu 1,29 euro betaald voor 2 maanden wassen, twee maanden tandenpoetsen en genoeg inlegkruisjes voor 2 maanden, geen slechte deal! ;)
     
  12. Niboma

    Niboma Fanatiek lid

    20 nov 2008
    1.439
    0
    36
    Vrouw
    Veluwe
    Is er iemand die voor mij kan kijken waar de lihl bon van Oral B ( €1,50 korting) ingeleverd kan worden? Ik heb zojuist bij de KV de bon ingeleverd bij een Oral B stages tandenborstel (die stond ook op het plaatje op de bon), maar nu zie ik thuis dat er geen korting afgegaan is. Ik vraag me dus af of dat het een foutje van de KV is, of dat ik 'm bij de verkeerde winkel ingeleverd heb?
     
  13. lorena76

    lorena76 Actief lid

    22 aug 2011
    471
    0
    0
    dames bij albert heijn is nu een actie dat je geld terug krijgt bij dreft vaatwastabletten, gisteren gehaald met de kortingsbon van 3,00 betaald 3,- maar als goed is krijg ik dus 5,99 terug als je de bon plus ingevuld coupon opstuurt.

    en idd op arielbon staat geen blokker jammer
     
  14. merah

    merah VIP lid

    8 jun 2009
    13.473
    4.924
    113
    Vrouw
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Niet juist in de zin dat mensen claimen 7 euro korting te hebben op wassen terwijl ze normaal ook niet zo veel zouden betalen voor hun wasmiddel. Of omdat de pods elders goedkoper zijn, of omdat ze normaal een veel goedkoper wasmiddel gebruiken of Ariel normaal ook al in de aanbieding kopen.
    Je hebt dus zeker voordeel (want je wast immers een tijdje gratis. vooropgesteld dat je de producten die je daarbij aan moest schaffen ook echt gebruikt), maar slechts het bedrag dat je normaal ook aan wassen zou uitgeven.
     
  15. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    Ja die zag ik inderdaad maar ik twijfelde omdat ik 2maanden geleden ook al aan een gta actie van dreftvaatwastabs heb meegedaan
     
  16. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    Head en shoulders is de enige shampoo die ik gebruik, ariel gebruik ik altijd en always en naturella komt wel op, bederft niet dus ik vind het wel een goeie deal bij kruidvat
     
  17. merah

    merah VIP lid

    8 jun 2009
    13.473
    4.924
    113
    Vrouw
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    dat is een goede deal zeg!
    weet iemand waar op de bon de lihl korting staat? Misschien slim om dat eraf te knippen ivm meer kans van slagen.
    Neem aan dat je de aankoopbon moet meesturen?
     
  18. Mango26

    Mango26 Fanatiek lid

    10 aug 2010
    4.220
    62
    48
    around the corner
    Ik heb hem net ingeleverd bij kv, en gewoon de korting gekregen!
    Volgens de bon is het alleen op de oralb 3d white, expert en expert premium..
    Dus ik denk dat het plaatje niet klopt, zou er mee teruggaan!

    Ik heb net nogmaals 2 gratis oralb tandpasta gehaald, 2 tandenborstels en 2 dozen pods...
    Totaalprijs: 27,86 euro
    Betaald: 3,08 euro :D
     
  19. merah

    merah VIP lid

    8 jun 2009
    13.473
    4.924
    113
    Vrouw
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Sila, je zegt 'Always komt wel op', maar ook dat bedoel ik met mn stukje 'rijk rekenen'. als je het normaal niet gebruikt (zoals ik, ik betaal voor (voor mij fijner) maandverband met vleugels bij lidl slecht 1 euro.
    Zou ik voor de 'gratis' pods gaan, dan betaal ik mn maandverband (ondanks dat ze misschien wel opgaan, al heb ik tegen die tijd zeker een schimmelinfectie) heel erg duur.
    Over het totale plaatje zijn mijn pods dan niet gratis meer.

    Maar goed, ieder zn lolletje hoor. Maar moest het toch even kwijt ;)
     
  20. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    14 jun 2011
    2.954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat van de dreft is wel een goede maar idd, de lihl bon staat natuurlijk wel op de kassa bon...

    Heb je de volledige kassa bon ingestuurd Lorena?
     

Deel Deze Pagina