even lekker ego maar wel zó ontzettend schattig! D.amian en C.harlie dansen en zingen mee op t nummer van Nielson en Miss Montreal - Hoe. C zingt hele tijd 'oeee oeeee' en staat rondjes te dansen haha. En D gilt er lekker bij mee kan t nu helaas niet opnemen voor jullie want 1 loopt butt naked rond hier
Hahahaha! wat een lekker stel heb je! Moedervlek is 'verdacht' als hij of heel donker is (bijna zwart bij B), als hij onregelmatig is (dikkere gedeeltes en van kleur verschillende gedeeltes) als hij groter is dan 5mm, als hij geen ronde vorm heeft maar sprietjes of een grillige rand. Ik zou als ik hem was er gewoon naar laten kijken bij de ha. Als de plek bij B bij een volwassene was geweest hadden ze gedacht aan een mogelijk melanoom maar dat komt eigenlijk nooit voor bij kinderen dus waarschijnlijk is het een bijzondere moedervlek. Die hebben ook weer een naam en die halen ze ook voor de zekerheid weg omdat ze niet weten wat die in de toekomst gaat doen. Dus ik sta er wel achter dat hij weg gaat. Alleen narcose blijf ik een heel vervelend idee vinden!
Ik kan me voorstellen dat je algehele narcose niet helemaal geweldig vindt Eef. Zou ik ook niet zo weg van zijn. Maar in dit geval dus helaas wel het beste. Roozjuh, heerlijk genieten is dat dan he, leuk! so wat was het warm vandaag he! Ik houd echt heel erg van warm weer maar vanmiddag was me iets te heet. S. had rond 4 uur heel haar luier maar ook been en vloer vol gepoept dus die hup in bad samen met haar zus en wij zijn meteen ff gaan douchen. Meteen weer wat frisser. Nu staat er hier klein windje dus hebben ramen en deuren beneden lekker open staan tegenover elkaar
Bleh wat een hitte hier in z-Holland nog steeds geen druppel regen. Zag op t journaal dat t in t oosten plenst. Mag van mij ook wel. Hier nog wat verhoging. Hoelang duurt dat normaal bij tanden ?ze is al een week op en af met verhoging aan t rommelen..
Verhoging, tot t tandje door is. Kan bij elk kind verschillen. Geef mij ook maar regen pfff veel te warm
@eef: ai, dat lijkt me ook niks voor zo'n kleintje, maar beter t zekere voor t onzekere .. @weer: hier vanaf 19uur dikke regen en onweer!! Midden in onze bbq met al onze kleine nichtjes en neefje! Snel naar binnen verhuisd! @tandjes: Iza heeft me vannacht wakker gehouden, vanmiddag kwam ik erachter dat er 3 kiezen aan t doorbreken zijn! Ze werd gewoon bijna gek van de pijn, de arme meid! Heb haar zetpil gegeven en daarmee gaat t wel. @hier verder: met dit mooie weer nog steeds bij m'n moeder. De buren van m'n moeder hebben een groot zwembad waar we ten alle tijd in mochten zwemmen. Heerlijk! Iza vond t ook erg leuk en de andere kinders ook. Sorry ben de helft vergeten wat hier geschreven is.. Ben zo moe, heb nauwelijks geslapen. Hier met vlagen misselijk en duizelig. Heb totaal 0,0 geen trek in een sigaret! Blij om .. Dat gaat dus ook erg goed. Lin wanneer had jij de echo nou ook alweer?
Hoi! Ik ben terug van vakantie en sinds gisteren weer aan het werk. Heb geen tijd voor jullie gemaakt in de vakantie, sorry! Mag ik weer meeschrijven?
@anne, lekker dat je nog bij je moeder zit. Ik mis die tuin nu ook hoor! Ik laat mij dadelijk nog even zakken in het kinderbadje op balkon maar altijd jammer dat ik alle buren als getuige heb als ik mijn maat 48 laat zakken in het verkoelende water. Wat goed van de sigaret! Nu volhouden! En hier was het B die de boel bij elkaar gilde vannacht.. 4 uur geslapen, mamamia.. @lin en roozjuh, ik doe hier nu de regendans maar heeft ook nog geen effect
Thx Eef en Anne voor het warme welkom! Figuurlijk en letterlijk Vakantie was echt super! We hebben zo lekker gehad. Weer was super, meiden vonden het erg leuk. Ook ik heb heimwee! Maar nu het echte leven weer begonnen is mis ik jullie ook weer. Zijn jullie echt een onderdeel van geworden. Bijzonder eigenlijk! Wie heeft de hoogtepunten voor mij? Die pagina's lees ik niet meer bij.... @Eef: foto maar weer veranderd in een recentere. Twijfel nog vanwege herkenning en anonimiteit (jullie mogen wel weten wie ik ben hoor, maar hoor zo vaak verhalen over meelezers...) dus misschien is hij ook zonder weg.
Gewoon schijt hebben aan de buren! Lekker afkoelen, heerlijk! Hier regent t nog steeds, al bijna 3 uur lang. Wel verkoelend. Bah jij ook dus weinig geslapen.. Sinds de positieve test geen sigaret meer gerookt, maar wel af en toe een hijsje.. Maar dat doe ik nu ook niet meer!! Ik heb t hardop aan m'n baby beloofd dat ik helenaal niet meer roken ga en dat gaat erg goed. Ik denk bijna zeker te weten dat ik nu een jongetje krijg, heel sterk dat gevoel! Ben ook misselijk soms en dat was ik bij Iza helemaal niet! Nou goed.. Toedeloe!!
Woehaaaaaa, mijn eerste nieuwtje te pakken. Gefeliciteerd Anne! Wat leuk! Hoe ver ben je? Goed zeg, dat je stopt met roken.
Hihi ja dank je wel!! Ben 6-7 weken zwanger nu .. 31 juli naar de verloskundige .. Ja stoppen met roken is gewoon een must! Nu voorgoed is m'n plan! Die vieze sigaretten, bah!
Je hebt gelijk, precies de reden idd dat ik een vage foto heb gezet en dat ik nooit foto's plaats. Ik vind dat echt jammer want jullie zou ik juist vanalles willen laten zien maar dat het openbaar is weerhoudt mij idd ook. Wat lekker dat je vakantie leuk was! Op de camping in nederland toch? Je hebt dan idd wel echt heel veel geluk gehad met het weer! Fijn!
@annemama, echt heel leuk dat je weeer terug bent! @roozju, voordat ik het vergeet. Veel succes morgen! Ik hoop het echt voor je! Rn hoe gaat het nu met je? @anne, jongetjes zijn leuk! (meisjes ook ) ben heel benieuwd!
@eef: goed zeg, dat dieet. Ik ben al weer zoveel aangekomen dat ik weer opnieuw mag beginnen. En dat doe ik ook elke dag. O ik heb soms zo'n hekel aan mijzelf! Misschien moeten we buddy-en, dan kan jij mij hermotiveren. He gatver, wat naar van die moedervlek van B. Wanneer verwacht je een oproep? Waarom spookte B vannacht? Hier was F ook heel onrustig. Heb haar uiteindelijk vanmorgen vroeg maar bij mij n bed genomen. Doe ik anders eigenlijk nooit. Ze sliep zowaar ook nog. Ik niet natuurlijk maar lag wel lekkerder dan op mijn knieën bij een peuterbed. Hoe is het met je baan? Zag iets op FB over tocht. Hoe zit dat precies? @weer: hier geen drupje tot nog toe... Kan wel wat verkoeling gebruiken.
Hahaha, niet te enthousiast Ik heb vandaag mijn smoothies op maar ook patatjes en een ijsje Het is de bedoeling dat ik de ochtend en de middag de smoothies eet samen met andere super gezonde dingen en de avond een maaltijd waar ik zin in heb. Ik ben benieuwd of het wat doet! Zal ik je het smoothie boek even doorsturen naar je via de mail? Staan recepten in. Wat jammer van jouw kilo's! Maar herken helemaal dat je de balen van jezelf hebt... Pfff...die kilo's... Morgen moet B naar de kinderchirug voor een controle en gelijk een afspraak. Geen idee hoelang dat duurt. Zie er wel echt tegenop.. B was echt ondeugend vannacht. Ik zag het eerst 01:55 worden waarna ik om 02:00 wakker gehuild werd 5 minuten geslapen dus. En hij riep 'water bijna op!!!' Nou,,om precies te zijn was zijn beker BIJNA half leeg Stoutert! Om 04:00 was zijn dekbed los. Om 04:30 voelde hij aich toch niet zo lekker en om 06:20 was hij klaar met slapen Hahahaha, ik heb hem gezegd dat het vannacht niet meer gaat gebeuren! Baan,,,,,,,,,,,...... Wat een gedoe.. Geen duidelijkheid nog voor mij maar echte chaos in het bedrijf. Ik heb wel een bedrijfsruimte gevonden en ik ga er in per 1 augustus. Zodra ik weer helemaal beter gemeld ben (werk nu mijn volle uren maar sta nog ziek gemeld voor een percentage voor twee maanden ) en dan ga ik voor mijzelf starten. Beetje gekke volgorde,, eerst een pandje en daarna pas klanten zoeken maar het is zo'n buitenkansje! Kon ik nietlaten lopen! 25m2 + vergader/lesruimte tot mijn beschikking midden in centrum incl gas/licht/water en receptionist bij de ingang beneden 189,- Hoe gaat het met jou en Hoe gaat het met jouw meiden? En hoe gaat het met het eten van M? Gaat dat al iets beter?