23-07 - Ing49824: intake gynaecoloog + echo 23-07 - Tigermommy: NIPT test en echo Deze van de lijst gehaald (was gisteren). Maar hoe is het gegaan??? Sorry als ik het over het hoofd heb gezien!
haha alles goed!! was zo makkelijk, 2 buisjes bloed afgenomen en nu wachten tot 1-2 augustus maar voel me er niet onzeker over eigenlijk, voel me goed, alsof dat een bevestiging meer is, mijn man is echter wel onzeker en stressy Ze hebben meteen al nekplooi gemeten (moet wel opnieuw met 12 weken zei hij) maar was een goede indicatie en zag er keurig uit. Hun termijnecho kwam wel op 4 dagen verder uit dus ben benieuwd waar ze me 1 augustus definitief op gaan zetten
ja inderdaad, ze waren op den duur aan het zoeken en zoeken, ander apparaat, frans praten onderling, mijn man raakte lichtelijk in paniek want die dacht dat er wat mis was, maar wat bleek nou, ze konden geen mooie foto maken haha (ze wilden een mooie 3d foto maken maar ons kindje ligt ver onderaan en was nogal lastig en ze had de normale machine niet dus gaf ze dit plaatje (wij al helemaal happy) maar volgens Belgische begrippen is dit dus niet acceptabel haha Ik vroeg of ze het zeker wist van die 11 weken en 1 dagen en ze antwoorde dat ze zeker wist, zo moeilijk is dat niet he zei ze haha dus ben erg benieuwd 1 aug dan gaan ze in NL officieel meten (termijnecho combi met nekplooi) eigenlijk zou dat dan wel moeten kloppen he...
Mooie foto's weer prachtig! Fijn he dagje wat koeler heerlijk Net even de hondjes van mijn schoonvader uitgelaten. Gelijk maar eens even lekker gestofzuigd was erin en aanrecht afgesopt! Valt niet mee nu hij alleen is en ook nog eens heel de week werkt op de vrachtwagen. Komt hij vanavond in een schoon huis vanmiddag ook nog ff terug hihi poetsdrang haha. Nog 2 dagen dan weer spieken naar ons kruimeltje ben benieuwd hoe hij/zij gegroeid is Liefs xx
Wauw echt qua zorg is het in belgie toch echt wel stukken beter geregeld als hier... ik zou ook blij zijn om ineens zo ver te zijn haha ik moet de 29ste afwachten..ze konde toen ik 9 weken was nog echt niet schatten...ze dacht toen zelfs dat ik een dag korter zwanger was...ik zo nou kan echt nooit want ik heb een hele korte cycli maar zo kort ook weer niet (had me ei gevoeld etc dus..) maar goed mijn vk dacht daar in tegen weer dat ik verder was hahaha dus lekker tegenstrijdig...we zullen zien..hoop iig dat hij/zij nog spartelt enz. dat vind ik belangerijke dan de termijn
Klopt! Ik weet exact de dag van mij eisprong (12 mei, Moederdag ). Toch ben ik ook 3 dagen vooruit gezet. Dat ligt dan aan een snelle/vroege innesteling.
ja een paar dagen meer of minder aan het einde maakt dat niet meer uit (alhoewel haha aan het einde vond ik elke dag teveel )
Woehoe, vanavond onverwacht termijnecho gehad!! Onze kleine doet het goed!! Hij was druk aan t bewegen, ze kon bijna zn hoofdje niet opmeten omdat ie zo veel bewoog, haha! Lappie, 15/8 nieuwe afspraak en datum is verzet naar 1 februari!
Nee had gewoon een afspraak bij vk staan, maar omdat ik vandaag de echo bij de gynaecoloog krijg had ik gisteren geen echo verwacht. Dus was een aangename verrassing!!
Vanavond de eerste echo. Ben benieuwd wat de precieze uitgerekende datum is! Super spannend wat ik vanavond ga zien/horen..
Hallo allemaal, Aller eerst Gefeliciteerd met jullie zwangerschappen en mooie echo's. Hierbij wil ik me aanmelden voor deze groep Mijn naam is Demi ik ben 23 jaar en zwanger van mijn eerste kindje ♥♥ Wij zijn uitgerekend op 14 februari, en zijn aan het duimen om ook een valentijnskindje te krijgen Xx
Altijd leuk zulke verassingen toch weer een extra zekerheid! en ook nog veel plezier vandaag met de echo dan