Ikke: vandaag weer echo gehad. Ze waren weer goed gegroeid tov vorige week. Ben zo gelukkig! Er zijn 3 verschillende manieren waarop je een tweeling kunt dragen en wij hebben ook nog eens de meest voordelige manier die de minste risico's met zich meebrengt. Er zit een stevig tussenschot tussen. Ik heb foto's in mijn album staan van de echo's en groeiende buik, mocht iemand het leuk vinden die te zien. Maar als je nog vriendje bent kun je ze niet zien maar dan wil ik dat best worden hoor ... Verder vandaag naar Antwerpen gebeld met de vraag of de NIPT-test ook mogelijk is bij meerlingen. Ja dus, dat is mogelijk en hij kost 750 euro. Ik ga nu de combinatietest doen en wanneer daar een verhoogde kans uitkomt laat ik me dmv die bloedtest testen op de trisomie's. Ik wil namelijk per se niet het risico lopen op het verlies van onze kindjes door een vruchtwaterpunctie of vlokkentest. 7 augustus hebben we de nekplooimeting. Spannend!
Nou vergeet ik helemaal waarvoor ik eigenlijk het forum opende: om Logan te feliciteren! Fantastisch! Heerlijk! En ksst, weg stomme hematoom!
@Klaasje82: dankje! Ik krijg inderdaad dr. H. Nu nog even aan mijn Duits werken want dat is nou ook weer niet heel denderend @Miss76: geniet lekker van je vakantie! @Babsie34: dank voor je advies en hart onder de riem. Mooi dat ze nog 'kleven'! Ik ben zo blij dat ik jullie heb gevonden! Ik ben enthousiast om te beginnen in DD, en heb de intake al op 8 okt, maar ik overweeg om pas te beginnen na 1 januari 2014. Dit omdat mijn naturaverzekering maar een deel van de behandeling vergoedt. Als ik er een restitutiepolis van maak per 1 januari dan wordt alles vergoed! Maar goed, misschien duurt het sowieso nog wel tot volgend jaar. Ik moet namelijk mijn vriend ook nog 'mee' krijgen voor DD. Hij wil het liefst bij Bronovo blijven. Dit is trouwens een transferzkh: ze werken samen met het LUMC. Daarin heb ik meer vertrouwen dan een gewoon streekzkh! Helaas is de wachttijd voor IVF minimaal 12 weken.
Nee, nee, lamaris: met een amh van 0,6 moet jij echt een hoge dosis spuiten om een beetje kans te maken. Vooral op onze leeftijd. Die dosis mag je volgens de Nederlandse wetgeving niet spuiten. Ik snap dat het bekende vertrouwd en veilig voelt maar dat gaat vanzelf over als je er over 2 jaar nog loopt na je tiende mislukte IUI poging. Ik heb 11 iui-pogingen gedaan! En toen was ik dus nog jonger dan jij nu bent met nog een hoger amh. Allemaal mislukt! Let wel op: amh kan snel zakken! Bij mij was het na een jaar ook met 0,3 gezakt. Een jaar wachttijd kan echt allesbepalend voor je zijn. Kijk bij overstappen van verzekering naar PNO compleet. Die vergoeden ook een eventuele vierde poging. Ik kreeg 2 keer het Nederlandse tarief vergoedt. Zelfs de dhea en embryoscope kreeg ik netjes teruggestort. Je betaalt een hoge premie maar verdient dit dik en dubbel terug! Het geld stond steeds enkele dagen na declareren alweer op onze rekening. Ik ben fan!
Dr H is heel erg aardig en doet ontzettend haar best om zelfs Nederlands met je te praten! Ik had mijn intake, uitgangsecho en behandelplan bij Dr. S. maar hij is nu met vakantie en zij doet nu mijn follikelmetingen, medicatie bijwerken. punctie en terugplaatsing. Het is mijn allereerste keer met hormonen, dus ik moet in DD onder controle omdat ze mijn medicatie per keer bijstellen maar ook dat doet zij dus ook en kan ik heel vlot met haar communiceren. Babsie, helemaal gemist! Een mooie echo van de twins. Wat ontzettend fijn en mooi dat ze zo lekker doorgroeien! Oh, en ik ben ook zo'n knuppel met een naturapolis, alsof je per 01-01 weet wat je zomaar te wachten staat.... Desondanks krijg ik nog 1200 terug + volledige medicijnvergoeding dus ik doe het gewoon. Denk er maar niet teveel over na! Babsie, het lijkt mij een strak plan om volgende week zwanger te worden met Miss samen. Ik neem graag een pukkel extra Miss, ook nog even hier in pofferland forum: you're gonna rock! Edit: Logan, jij ook proficiat met een mooi echobeeld.
Klaasje, spannend vrijdag al de punctie!! Babsie, blijft geweldig jullie tweeling!!! Lijkt me zo bijzonder! Logan, jij ook gefeliciteerd. Hier nog aan het wachten op mijn ongi grrrrr. Standaard is 27/28 dagen en nu zit ik al op dag 32. Wil verder met mijn cryo
@Lamaris, goed meid dat je meteen actie onderneemt. Het is zo 8 oktober! @Logan, dank je wel voor de dikke knuffel! @Klaasje, aftellen nu, nog heel even en je bent zwanger! @Miss, morgen al punctie!! Jee wat spannend zeg, moet goed komen! Ik duim heeeeel hard!! En je hebt groot gelijk dat je wat minder hier bent nu, geniet maar lekker van je man en je vakantie samen! @Babsie, ik ben ook benieuwd waar die krampen toe leiden. Ruim een week nu, maar het komt en het gaat. Zoals ik al zei, vooral 's morgens heb ik last. Misschien komt het door de naderende overgang? Ik hoop echt dat het betekent dat ik een dezer dagen mijn menstruatie krijg. Waar is Q10 trouwens goed voor? Is het ook iets voor mij om te slikken? Wat super dat je 2ling zo goed groeit, het is je zoooo gegund! @Poppetje, jij dus ook aan het wachten. Irritant he!! Ik ga er gewoon vanuit dat we morgen allebei ongi zijn! @Kameel, vandaag hebben we post gehad van de IND en de verblijfsvergunning wordt met 5 jaar verlengd. Zijn we mooi van dat gezeur af!
FSK mooie post op de deurmat! Heerlijk dat jullie je de komende 5 jaar geen zorgen hoeven maken samen. Ik duim ook mee dat het ongesteldheids krampen zijn. Q10 is een antioxidant. Zit ook vaak in gezichtscremes voor verjonging. Persoonlijk denk ik dat DHEA veel effectiever is maar goed. Ik slik 'm ook, misschien placebo effect maar soit! Poppetje: laat bij jou ook de sluizen maar breken . Kun je aan jullie cryo beginnen. Hoe werkt dat? Met ovulatietesten, pregnyl? 'Onze' Miss ( ik woon in Brabant he ) heeft vandaag haar punctie! Ze gaat zo straks onder zeil. Denk aan je!! Voor de rest, zwaaaaai! Fijne dag vandaag, het is een beetje koeler en ik mis het zonnetje nu al.
Even een egoberichtje............ Ik zit vandaag 13 dagen na punctie en vrijdag mag ik voor een bloedtest. Maar ik voel nog steeds helemaal niks. Af en toe wat ongikrampjes, maar dat kan ook alle kanten op. Heb vanochtend nog een ovulatietest gedaan (die schijnt ook te reageren op HCG), maar die was witter dan wit. En ja ik weet dat het nog vroeg is (ik testte bij m'n zoontje ook pas na m'n nod positief), maar de moed zakt me alweer in de schoenen En ik twijfel wat ik vrijdag moet doen. De bloedtest en dan wachten op het telefoontje of 's ochtends eerst zelf al testen? Vind het zo lastig, maar het lijkt me leuker om saampjes te testen als het positief is ipv dat je het dan via de telefoon hoort. En als het negatief is, dan is iedere optie per definitie vervelend om erachter te komen. Heb de afgelopen 1.5 week echt enorm m'n best gedaan om het van me af te zetten en leuke dingen te doen (en dat is heel goed gelukt), maar nu komt de stress in alle hevigheid opzetten. Wat als dit nou weer niet gelukt is????? Sorry dames voor dit egoberichtje, maar moest het even kwijt. Ik lees en leef met jullie mee en duim voor jullie allemaal! X
Snap je stress Mariska. Alleen echt geen ovutesten gebruiken als je niet op zoek bent naar je ovulatie. Zo zou ik ook van de leg raken. Wbt vrijdag zelf testen voor je de bloeduitslagen krijgt, dat is up to jullie natuurlijk. Hou, vol, nog even! Liefs
Mariska, maak je nog geen zorgen! Niet iedereen heeft vroege zwangerschapssymptomen, en een ovu testje zou ik nu ook nniet vertrouwen. Die is er immers niet voor gemaakt! Als je het leuker vindt om samen te testen, dan doe je dat toch! Ik wist ook niet dat je 14 dgn na punctie moet testen, ik dacht na terugplaatsing. @Klaasje, ik slik wel Dhea (75mg), zou het niet teveel van het goede zijn om daarnaast ook Q10 te gebruiken? Of kan het geen kwaad?
Het zal geen kwaad doen denk ik FSK. Ik heb eens een post gevonden hier van MamavanH die haar amh heeft zien stijgen na gebruik van dhea + tarwegras + q10 Tarwegras heb ik wel gebruikt. Dat is een heel smerig poederig goedje wat je aanlengt met een glas water. Is ook erg goed voor detoxen en als energie booster. Ik voel me daar wel lekker bij ( denk ik, ik slik zoveeeeel zeg maar alle vitamines behalve dhea)) Q10 tabletten zijn wel redelijk prijzig zowel bij De Tuinen als in de natuurwinkel.
Thnx voor de info! Ik ga straks maar eens naar de natuurwinkel. Ik neem altijd al mijn pillen en vitaminesupplementen 's morgens in bij het ontbijt. Ik vraag me wel eens af of dat niet slecht voor de maag is om zoveel in een keer binnen te krijgen.
Staat er bij allemaal wel op hoor, of het goed is erbij te eten of voor na het eten. Ik mik alles ook op nuchtere maag naar binnen maar ontbijt meteen daar na.
Hoi dames! Wilde jullie na jullie luisterend oor en alle tips nog even laten weten hoe mijn afspraak gister bij de gyn geweest is! Ze gaan mijn komende cyclus volgen zodat ze de meest geschikte medicatie op de juiste momenten samen kunnen stellen voor volgende cyclus! Vind het goed dat ze dat doen want dan denk hè achteraf nooit hadden ze maar meteen! Maar dat wordt dus nog langer wachten...in ieder geval komende cyclus en als er dan op dag 3 van die cyclus erna nog geen plan klaar is dan kan ik dus pas die cyclus daar weer na pas starten! Weer afwachten dus! Ik blijf hier wel zo nu en dan meelezen en sla alle voorbijkomende tips in me op! Ik wens jullie allemaal het allerbeste en een goede zwangerschap voor degene die zwanger zijn en voor de rest hoop ik dat ze dat ook mee mogen gaan maken!
Hoi dames, Ik lees en leef met iedereen mee maar ben ff ego op het moment. Ik heb zwaar de kriebels van het wachten. Nog een hele maand voor de uitslag binnen is, en daarna hopelijk eindelijk verder. Heb zitten tellen maar dan heb ik dus sinds de curretage 5 maanden thuis gezeten. Tis toch belachelijk gewoon. Ik hoopte op zijn minst dit jaar door 2 ivf's te komen mocht ik niet zwanger raken... Wil gewoon nu weten word het ja of nee. Daar baal ik van. Ik wil zo graag, maar de stress en aanslag op mijn lichaam en mijn eigen persoon... Ik hoopte om gewoon nu snel te kunnen weten of het zal lukken of dat ik door moet gaan met mijn leven zonder kinderen. Ik wil de mmm uit... Ben het zat... Maar ik MOET... De wens is te groot
Wij hebben eindelijk goed nieuws. Ik ga samen met de donor onze cyclussen afstemmen en als alles goed gaat, gaat ze eind augustus begin september beginnen met spuiten. De gyn heeft gisteren nog een controle echo bij haar gedaan en aan beide kanten kon hij 10 eitjes zien zitten. Dat is tenminste erg hoopvol. Op naar een mooie terugplaatsing in september. Een knuffel van kniffel
MI87: hoe ontzettend herkenbaar! Ik was het ook ZO zat! Maar opgeven was nooit een optie... Het gaat je echt lukken hoor, misschien zelfs wel veel sneller dan je nu denkt... Kniffel: wat een fantastisch goed nieuws! 10 aan iedere kant, daar kunnen wij poffers alleen maar van dromen.... Hou ons op de hoogte!