16 Nov - 30 Nov 2013 Mama's!!! deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door vinisa, 3 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. souries

    souries Fanatiek lid

    5 sep 2011
    2.578
    0
    0
    Zuid-Holland
    @Ach haha, dan zou je net zo'n Donald Duck worden ;) Waggelwaggel

    Ik ga straks de fysio maar eens bellen of hij een plekje heeft morgen. Kan hij ook even kijken of het houding is of bekken.
     
  2. Kukel

    Kukel Bekend lid

    4 mrt 2013
    501
    0
    0
    Noord Brabant
    Haha vanaf vandaag lopen we allemaal als waggelende eendjes rond. Ik zie ze hier op t werk al kijken 😉
     
  3. souries

    souries Fanatiek lid

    5 sep 2011
    2.578
    0
    0
    Zuid-Holland
  4. riantje1987

    riantje1987 Bekend lid

    16 mrt 2012
    664
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hahahaha jullie zijn een lekker stelletje hier
    Van af van daag idd geen internet meer thuis
    Dus alleen nog maar via mob
    Vanmidag vl naar wateringen brengen
    Is de wielerronde en is echt een vriende dingetje
    Werd gevraagt of ik ook mee kwam
    Maar daar slaap ik nog een nachtje ovet :p
    Willen alleen maar een gratis BOB
    En ik hou het toch nie lang vol
    Ik zie wel als ik de auto kwijt kan ga ik misschien wel ff mee
    Zo wie zo fout eten vanavond stop lekker bij de mc :)
    Mag wel voor een x
    Morgen lekker rustig aan doen
    En dan zaterdag vroeg me bed uit om naar Duitsland te gaan :)
     
  5. souries

    souries Fanatiek lid

    5 sep 2011
    2.578
    0
    0
    Zuid-Holland
    Potver, krijg ik me toch een steken in mijn onderbuik! Voelt alsof iemand met een mes in mijn buik zit te porren. Is dat ook bandenpijn? Heb ik alleen nog maar links en rechts gehad en dan voelde het verkrampt, dit is echt een gemene, stekende pijn die doortrekt naar mn vagina. Oh ik wordt echt weer piet paniek van elke pijntje dat ik voel, pffff!
     
  6. Juis

    Juis Bekend lid

    28 aug 2012
    504
    0
    0
    Brabant
    Souries balen joh!!! Geen idee heb het idee dat vandaag bij mij de bandenpijn is begonnen?! Ook veel buikpijn en trekkerige klachten....
    Anders als die steken blijven even je VK bellen die hebben er veel meer verstand van. Kan je de kleine al voelen? Soms schopt de mijne ook zo dat het tot in m'n vagina door trekt voor m'n gevoel?! Wellicht toch beetje combinatie?

    Succes meis!
     
  7. souries

    souries Fanatiek lid

    5 sep 2011
    2.578
    0
    0
    Zuid-Holland
    @juis ja ik rij zo even langs huisarts om blaasontsteking uit te sluiten ook door die rugpijn van de laatste dagen en anders kijk ik het even aan tot morgen en bel dan vk. ik had gisteren ook een hoop geschop, dus zal daar ook wel allemaal wat weker zijn en wat meer reageren op bewegingen, maar ja. Ik heb geen idee wat normaal is zo'n eerste keer haha!

    één voordeel, kan ik straks wel even zelf m'n hond uitlaten
     
  8. Rosa1981

    Rosa1981 Actief lid

    22 feb 2013
    331
    0
    16
    Hoi meiden ,

    Hahaha,ik zie mezelf al lopen als donald duck... Hihi, ben normaal al niet heel handig motorisch gezien...dan lig ik helemaal zo languit denk ik!hihi!

    De yogamevrouw hier had ook het advies on regelmatig te gaan liggen met je voeten tegen elkaar en dan je knieen naar buiten laten vallen, dat schijnt je bekken weer in balans te brengen ik had steeds aan een kant last, dat gaat nu echt beter!
    Ook een zo'n grote bal geleend van iemand, om af en toe op te zitten, scheelt ook wel moet ik zeggen!
     
  9. ACH

    ACH Niet meer actief


    Jee dan zijn mijn adviezen in iedergeval niet verzonnen!
    Verschrikkelijk die bal.. Krijg daar geen houding op. Tijdens de theorie zitten we op zo'n bal maar ben er niet weg van.

    Succes bij de dokter @souries!
     
  10. souries

    souries Fanatiek lid

    5 sep 2011
    2.578
    0
    0
    Zuid-Holland
    @ach anders kwam je wel overtuigend over als je het had verzonnen :p
    zit nu lekker thuis te werken. veel te warm! op kantoor was het beter, maar ja, de bank zit iets lekkerder dan m'n bureaustoel op het moment. zo langs huisarts, jottum.
     
  11. Stefjuh

    Stefjuh Bekend lid

    12 okt 2012
    529
    0
    0
    Hier ook waggel waggel, moest me fiets wegbrengen naar de fietsenmaker en terug lopen... Nou kan goed merken dat dat toch niet meer zo soepel gaat als voor de zwangerschap. Maarja Goed op mijn houding letten, want moet straks weer terug mijn fiets ophalen Hihi... We waggelen gewoon door; ik moet trouwens aan de ganzen pas denken van de aristo Cats (Disney film) haha XP
     
  12. souries

    souries Fanatiek lid

    5 sep 2011
    2.578
    0
    0
    Zuid-Holland
    Nou hier niet gewaggeld, maar lekker met de auto met airco, maar niet voor niks gegaan. Bloeddruk was oké 76/116, alleen ze testte ook even mijn ijzer en dat was te laag. 6,3 ipv 7,5-10. dus nu even afwachten of ik tabletten krijg, wilde de assistente nog even overleggen met huisarts. Voel me in ieder geval niet schuldig nu dat ik een mail stuur voor mijn werk en daarna uurtje ga slapen :D
     
  13. firsttime

    firsttime Fanatiek lid

    1 aug 2012
    1.137
    0
    0
    Amsterdam
    Ola! Ik kom me ook weer even melden.
    En waarom? Geen idee, haha. Heb gewoon niks te zeggen, vandaar dat ik al een paar dagen meelees en voor de rest niet reageer.

    Vandaag overvalt de vermoeidheid me gigantisch. Ben de hele dag al beetje voor me uit aan het staren en af en toe een rondje door het huis aan het lopen met de gedachte 'pff' haha. Denk combi van zwanger en warmte ofzo. Geen inspiratie, geen zin. Nou ja, dat was mijn zeer nuttige bijdrage voor vandaag. Haha.
     
  14. xBLOEMPJE

    xBLOEMPJE Bekend lid

    15 mrt 2013
    896
    1
    0
    Zuid Holland
    Ik woog 2 dagen geleden 57 kilo en nu al 2 dagen 59.3.. Jeej ik kom aan. Vandaag heb ik 1.5 uur gewerkt. Heb last van me buik. Maar ik ben voor deze week klaar met werken.

    Zaterdag naar schoonfamilie en heel misschien een BBQ in de avond.

    Ben blij dat ik nu lig.
     
  15. ACH

    ACH Niet meer actief

    Zo dat is een lekker dagje @XBLOEMPJE! Geniet van je weekend!

    Hier erg last van ernstig zelfmedelijden..
    Heb zo ontzettend last van maagzuur dat ik niet kan liggen en wil zo graag slapen!
    Morgen toch maar wat halen..

    Welterusten dames!
     
  16. Kukel

    Kukel Bekend lid

    4 mrt 2013
    501
    0
    0
    Noord Brabant
    @ bloempje: kan best vocht zijn wat je vast houdt! Beentjes omhoog en veel water drinken!
     
  17. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    Allemaal deze hete dag weer overleefd? Ik heb eigenlijk (nog) geen last van mijn buik enzo, nu mijn rugpijn weg is :))) merk ik soms niet eens dat ik zwanger ben! Zo fijn, bij mijn vorige zwangerschap waren de laatste maanden echt zwaar (en heb de laatste 1,5 niet eens meer gehad), dus dit is echt fijn nu.

    Vanmiddag heerlijk gezwommen bij mijn tante in de tuin. Het water was ~28 graden, zwembad 8 bij 4 meter... Zo lekker! Daarna nog gebbqed. hmmm
     
  18. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Bleh, slaap echt slecht. Warm, zwanger, vreemd bed etc.. Nu alweer bijna een uur wakker. Bah!

    Zeg lees ik nou dat er al waggelende eendjes zijn? Dat is niet goed hoor. Goed op je houding blijven letten en op hoe je loopt! Waggelen kan veel problemen geven!
     
  19. Rosa1981

    Rosa1981 Actief lid

    22 feb 2013
    331
    0
    16
    Mogge dames,
    Lig bij te komen van een "wilde nacht"
    Was gisteravond zo moe en zoooo blij dat ik mn bedje in kon! Maar dat gaat natuurlijk nooit goed! Lig lekker op een oor...bzzzzzzzzz heel irritant!!! Dus eerst op muggenjacht. Die gekild en weer gaan liggen. Uurtje geslapen, droom ik dat ik val...je raadt het al:klaarwakker!
    Even geplast en weer terug naar bed. Slaap ik bijna...vraagt ml: ben je ook nog wakker??? Grrrrrrrr nu weer wel!
    De katten wilden ineens ook aandacht midden in de nacht en daarna vonden ze het leuk om lekker achter elkaar aan te rennen( lees:het lijk wel of er twee volwassen kerels achter elkaar aanzitten opde trap!)

    Pffff nu eruit, zo eerst mn paardje doen, dan nog wat kleine boodschapjes, hopelijk nog een tukje doen en vanmiddag heeft mn pa op zn werk de laatste dag voor de bouwvak vandaag, er staat dan altijd een frietkraam, poffertjes.....heeeeel veel lekkers!!!!!

    Vanavond er maar weer vroeg in dan!
     
  20. Juis

    Juis Bekend lid

    28 aug 2012
    504
    0
    0
    Brabant
    Jeetje Cygnet en Rosa wat een vervelende nacht hebben jullie achter de rug zeg! Vandaag lekker rustigaan doen en je rust nemen!
    Ik heb vannacht weer goed geslapen! (denk dat ik om de nacht of zo niet goed slaap :p )
    Gister WEER een migraine aanval gehad. Heb ze nu gemiddeld 1 a 2 per week :( heel vervelend.

    Ik werk nu tot half 2 2 uur en merk als ik thuis kom dan ik nog even de hele wereld aan kan en iets voor 4 gaat mn lampje uit en val ik in slaap op de bank. Toch een bepaald ritme ofzo.

    Vanavond voor het eerst zwangerschaps zwemmen in het dorp hiernaast! Ben erg benieuwd!!!
    Maar eerst even paar uur werken vol houden.
    Ben er zoooo klaar mee motivatie is echt nul nu ik weet dat ik nog maar een paar weken hoef en het dan afgelopen is.
     

Deel Deze Pagina