Hallo, ik heb nog diverse kortingsbonnen die ik niet gebruik. Deze wil ik graag ruilen tegen: - bijvoorbeeld etos (baby) zegels, - of tegen bijvoorbeeld de verzendkosten als ik ze opstuur - of tegen iets anders voor de baby. Staat er iets bij wat je nodig hebt, laat het dan weten (stuur een pb). We kunnen vast wel wat ruilen. Deze bonnen heb ik: Pamperskortingsbonnen: geldig t/m 31 december 2013 - 10 euro korting bij 2 pakken pampers maat 0 t/m 3 - 5 euro korting op 2 pakken pampers doekjes - 10 euro korting op het pampers new baby maandpakket Nutricia/Olvarit/bambix zegels: -Meer dan 50 zegels in te wisselen voor gratis cadeaus of producten met korting Plus handoekzegels: - 17 stuks Plus hoeslakenzegels: - 26 zegels Lekker in het leven kortingsbonnenboekje Miss Etam: - 10 euro korting bij besteding van 50 euro (bijv op postitiekleding) Geboortekaartje.nl - 10 % kortingbon op geboortekaartje Zokaartjes.nl - Boekje met info en 10 euro korting op geboortekaartjes bij www.zokaartjes.nl Roompot vakanties - Boekje met 100 euro korting op de boeking bij 6 parken t/m 31 december 2013 Landal greenparks - folder met 60 euro korting en gratis box bij een week of midweek, 40 euro korting en gratis box op een weekend
Ik heb interesse in de lihl bonnen. Is dit boekje nog compleet, inclusief de gratis tandpasta en ambipur stekker? Ik heb etos zegels te ruil.
De tandpasta zie ik niet staan hoor. De ambi pur wel (gratis) en nog een bon voor navulling met korting. Er zijn wel 2 bonnen uit voor een electrisch scheerapperaat (braun) voor mijn man, 1 voor luiers en 1 voor yogolini drinkontbijt. De rest zit er nog in. Zeg maar of je ze wilt? hoeveel etos babyzegeltjes heb je?
Hoi, ik zoek voornamelijk de volgende bonnen Ambi pur stekker Ambi pur navulling Tandenborstel Naturella maandverband kleine en grote verpakking Head and shoulders Voor iedere bon 1 babyzegel?
De rest van de lekker in het leven bonnen en de nutricia zegels/streepjescodes heb ik net gereserveerd voor iemand, dus die zijn vergeven.