nav kleed jij je eigen graag sexy of liever bedekt

Discussie in 'De lounge' gestart door TinaTeenslipper, 27 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Metire

    Metire Niet meer actief

    Ik draag persoonlijk niet zulke blote jurkjes als die van partyrocker bijv. Maar wel graag sexy! Het gaat mij erom dat ik me dan op en top vrouwelijk en jong voel, en zo ook mijn vriendinnen :) wanneer ik een 'hobbezak' outfit aan heb op mijn luie dagen voel ik dat niet.. het gaat mij en mn vriendinnen echt niet om sex of aandacht!
     
  2. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.016
    547
    113
    :D ken jij mij? en lang niet iedereen die zoiets draagt kan het hebben
     
  3. Islah

    Islah Niet meer actief

    Nou zo denk ik er ook wel over hoor (ook voor ik mijn hoofddoek etc. ging dragen). Ik bedoel, je weet dat wanneer je bepaalde kleren draagt je veel aandacht (van mannen) trekt. Kan niet geloven dat je zo'n kort rokje of diep decolleté slechts voor jezelf draagt. Maargoed, sommigen vinden die aandacht natuurlijk ook leuk. Ieder z'n eigen ding, ik zou het verschrikkelijk vinden haha. Voor vreemden bedoel ik dan.
     
  4. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    Helemaal mee eens, ik draag niet hele korte rokjes of zo want daar voel ik me onzeker in maar een beetje decolete daar vind ik helemaal niks mis mee, ook een hoge hak vind ik mooi en vrouwelijk onder een strakke jeans of zo.
    Dat is niet om seks te krijgen want dat krijg ik thuis wel maar mijn vriend vindt het ook mooi als ik een beetje sexy gekleed ben. Ik voel me dan op en top vrouwelijk.
     
  5. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    Je kan je heel leuk kleden zonder ineens een hobbezak te zijn hoor. Dat vind ik wel heel kortzichtig.

    Hakken draag ik nooit omdat ik dat niet lekker vind zitten. Hooguit een super klein hakje waarop ik wel gewoon kan lopen. En dan wil dat ook niet zeggen dat ik geen leuke schoenen heb.

    Er zijn juist veel mensen die daar van kunnen leren. Want ik zie veel mensen op hoge hakken lopen die er niet goed op kunnen lopen en dat ziet er echt niet uit!
     
  6. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    Ik vind hem niet eens zo bloot hoor.
    Het compenseert weer met de lengte van het jurkje en de mouwen. Als ik het over bloot heb dan gaat het over visnet jurkjes enzo :p.
     
  7. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.016
    547
    113
    partyrocker@ nee het is niet persoonlijk bedoeld. maar ja, het is wel nav je topic natuurlijk
     
  8. Islah

    Islah Niet meer actief

    Omdat ze niet van stilte houden?
     
  9. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.016
    547
    113
    ja zo denk ik dus ook. maar goed ik zal het wel bij het verkeerde eind hebben dan;)
     
  10. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    Tsja mijn mening;

    Niet iedereen die van sexy kleding houdt is een aandachts, op seksbeluste slettebak en niet iedereen die van comfi houdt is een hobbezak.

    Net zoals niet alle hondjes Fikkie heten.
     
  11. Galaxy

    Galaxy Actief lid

    17 feb 2013
    354
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ga voor sexy! Maar niet ordinair!
    Dus geen big fat gipsy wedding outfit voor mij maar ik hou er wel van om er sexy uit te zien. Zowel soms thuis voor m'n man maar ook als ik op stap ga. Je zult me niet in een super kort rokje zien ofzo maar een mooie strakke jeans en een diep uitgesneden top, mooie pumps eronder. Of een mooi zwart cocktail jurkje. Ja dat vind ik mooi en ook sexy.
     
  12. tuc

    tuc Niet meer actief

    zo'n opmerking kan alleen komen van iemand die stikjaloers is dat een ander dat aan kan. No way dat ik zo'n jurkje aantrek, maar het komt ook niet in mij op om daar een topic over te openen zeg!!
     
  13. Islah

    Islah Niet meer actief

    Maar ik mag toch hopen dat wel iedereen weet dat je met zulke kleding veel aandacht trekt. Net zoals dat sommige goths/punkers e.d zeggen dat ze zulke kleding niet voor de aandacht dragen, dat geloof ik dus ook niet.
     
  14. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.016
    547
    113
    ow nou zie ik pas wie je bent. word niet persoonlijk nou meid.;)
     
  15. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Ik snap alleen niet waarom er in deze situaties altijd meteen wordt gezegd dat het jaloezie is. TS ziet dingen gewoon anders, maar dat maakt toch niet uit?
     
  16. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Ik voel me al gauw te als ik een decolleté heb of een blote schouder, doe het wel soms, maar subtiel. Draag graag hakken maar heb weinig kleding en wat ik heb is erg basic. mag wel graag experimenten met mijn haar bijv..hou van pin up stijl. Dus vrouwelijk.
     
  17. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief


    Ongetwijfeld, maar ik let daar niet op of doe er niks mee.
    Het doet me ook niks. ;)
     
  18. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Liever bedekt omdat ik ik niet het figuur voor de iets sexy's heb haha
     
  19. NooNoo

    NooNoo VIP lid

    18 jul 2010
    5.422
    1
    0
    IK vind het niet mooi. Niet stijlvol. Overbodig te zeggen dus dat ik zelf een andere stijl heb, een met in elk geval meer stof :) Less is more gaat naar mijn menig in dit geval zeker niet op.

    Weet je wat ik sexy vind? Een strakke jeans (al dan niet skinny) met een goed gevorme bips, stel mooie pumps er onder, nette blouse of top er boven... Dat is dan helemaal niet bloot, maar je ziet genoeg om het sexy te vinden. Dat vind ik mooi!
     
  20. captain

    captain Niet meer actief

    #40 captain, 27 jul 2013
    Laatst bewerkt door een moderator: 27 jul 2013
    :D als je honden hebt dan is een laag uitgesneden decollete een beetje onhandig, sta je in ene keer als je aan het trainen bent, en de hond springt tegen je op, met je boezem bloot :D
    Met hoge hakken blijf je steken in het gras en de modder enne als je pups hebt is het zonde als ze je dure hoge hakken verrot bijten :D;) Slobbertrui is lekker practisch in de winter, makkelijker als die dikke winterjas als je bezig bent met de honden.
    Een kort rokje staat een beetje vreemd als je te ver naar voren buigt om iets op te pakken van de grond... (blote k*nt, string) en zonde als je dure rokje bevuilt wordt door de hond niet :p dus tjah dan wordt het spijkerbroek hihi
     

Deel Deze Pagina