Hoeveel kwijt aan wekelijkse boodschappen incl. luiers/voeding

Discussie in 'De lounge' gestart door Kitty07, 26 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sasjuh

    sasjuh Fanatiek lid

    8 jun 2010
    2.558
    1
    0
    operator
    In mijn vel
    25 euro p/m vind ik niet duur hoor!
    Hier was ik altijd rond de 50 kwijt voor 1 hond.
    Tegenwoordig is dat een stuk lager omdat de hond die we nu hebben geen gewone brok kan verdragen en dus goedkope diner krijgt, blik of verse smuldier (0,69,- ct per 400gr en zij eet nu 2kg p/d).
    Wat betreft de rest, ik ga het meeste naar de Lidl, en ben rond de 70,- p/w kwijt.
    We hebben nu 1 dreumes van anderhalf en eentje onderweg.
     
  2. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    tussen de 100 en 120 euro...

    Veel eigenlijk want vroeger kon ik het met 75 euro doen.
     
  3. tresje

    tresje Fanatiek lid

    13 jun 2011
    2.414
    0
    36
    tussen de 100 en 120 euro. we zijn met 2 volwassenen en 3 kids waarvan 1 in de luiers. nu we een 3e kind erbij hebben zijn we flink gestegen in de kosten.
    ik moet gewoon veel meer eten halen. waar ik eerst genoeg had aan 1 pot of pak groenten moet ik er nu 2. ook met verse of gesneden groenten. 450 gram andijvie in een zak was net genoeg voor met zn vieren. ik heb geen grote eters.
    nu moet ik overal echt meer van nemen. ondanks ze bijna een jaar is. ze gaat nu met de pot mee eten, dus overal moet ik net iets meer van hebben. en ik ben wel van de a merken zeg maar. maar let wel op aanbiedingen!
     
  4. Chillin

    Chillin VIP lid

    22 mrt 2007
    68.609
    899
    113
    Zorgprofessional.
    Belgische grens.
    70 euro per week,2 volwassenen,1 puber en een kat
     
  5. Within

    Within Niet meer actief

    50 euro (vaak zelfs minder) voor ons zelf per week, 40 euro aan voeding/luiers per maand, 20 euro per maand voor onze dieren.

    Dus gemiddeld per week 65 euro, in totaal per maand 260 euro.
     
  6. baby90

    baby90 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    4.032
    316
    83
    Vrouw
    Gelderland.
    Ik weet het niet eens, ga het binnenkort allemaal eens opschrijven (hoelang roep ik dat al?). Wij kunnen flink bezuinigen.. Nu helaas de keuken aan het verbouwen en dat duurt langer dan verwacht.. moeilijk tot niet kunnen koken dus we zijn deze weken al heel wat meer kwijt.
    Het is natuurlijk ook wel makkelijk als je vriend eet wat de pot schaft;) De mijne lust geen aardappels (oke, wel gebakken).. geen pasta's, dus ook geen spaghetti etc. en ook liever geen rijst, maar dat kan nog wel. Gewone groentes eet hij liever ook niet, zoals gewoon gekookte broccoli. Als ik het haal eet hij het wel, een beetje, maar liever niet. Nee meneer wilt dat alles speciaal is klaar gemaakt en gekruid is enzo;) Buitenlands eten.
    Dus als de keuken af is, in vriendlief hier de kok:D
     
  7. MamavanMJ

    MamavanMJ Niet meer actief

    550/600 euro per maand. 2 volwassen en 1 kind vqn anderhalf
     
  8. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    23 jul 2010
    5.439
    11
    38
    Vrouw
    Nederland
    Wat grappig om te lezen. Ben benieuwd! Straks krijgen we ons eerste kindje. Ben benieuwd hoeveel wij er straks aan kwijt zijn wekelijks.
     
  9. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    23 jul 2010
    5.439
    11
    38
    Vrouw
    Nederland
    Wow :$
     
  10. eef80

    eef80 Niet meer actief

    Toen ik niet oplette was ik ook met gemak €650 per maand kwijt :)

    Maar nu zit ik op ongeveer €110,- per week. Volledig biologisch. en incl, voeding en luiers, shampoo, douchegel, wasmiddel etc.
    2 volwassenen, 2 kinderen waarvan 1 volledig in de luiers en nog 3x per dag flesvoeding, en 1 nog in de nachtpamper. En 3 katten (die krijgen niet biologisch)

    Ik merk zelf dat het heel erg kan schelen als je luiers en vaste schoonheids producten en schoonmaak producten in de aanbieding koopt en verder al het eten van het seizoen. Dan eet je gezond en het goedkoopst. En minderen met vlees wil ook zeker schelen!

    En mijn oplossing die ons het meest heeft geholpen is niet voor 7 dagen in de week boodschappen doen maar voor 5. Zo kan je toch onverwacht ergens blijven eten zonder dat het verpietert en je kijkt voor die laatste 2 dagen wat je nog over hebt en verzint daar een gerecht op.
     
  11. noena

    noena Fanatiek lid

    4 nov 2007
    1.114
    0
    0
    We zijn met zijn 4tjes.. Mama, papa en 2 kindjes.. 300 pm aan boodschappen, soms iets meer
     
  12. MamaR

    MamaR Fanatiek lid

    4 jul 2010
    3.420
    17
    38
    Rond de 200 euro per week, kan soms iets meer en soms iets minder zijn. Dit is voor 2 volwassenen en 2 kinderen, voer voor de hond heb ik hier niet bij opgeteld dat is 1x in de 2/3 weken 62 euro.
     
  13. I love my baby

    I love my baby Niet meer actief

    Als manlief boodschappen doet zijn we 125€ per week kwijt,
    Als ik het zelf doe, 100€ per week
    Ik let altijd op aanbiedingen en koop veel minder lekkere, ongezonde dingen als hem.
     
  14. LiLaa

    LiLaa VIP lid

    9 feb 2011
    6.120
    0
    36
    Genieten van mijn mooie gezinnetje
    Op de roze wolk :-)
    +/- 150 euro per week
    +/- 600 euro per maand
    ( 2 volwassen en 1 peuter)
     
  15. jewelizz

    jewelizz Bekend lid

    25 dec 2008
    723
    0
    0
    Noord-Brabant
    Hier gaat er zo'n 150 euro per week doorheen. Twee volwassenen (mijn man doet zwaar lichamelijk werk en eet voor minstens twee), een kleuter die ook serieus meetelt qua hoeveelheid eten, een dreumes en een kat. We eten vrijwel niets uit pakje, zakje, pot of blik. Vlees liefst biologisch en groente/fruit als het even kan ook. Per dag minimaal twee ons groente en twee stuks fruit per persoon. Per twee weken komt er nog een pak luiers, een pak billendoekjes en een pak flesvoeding (gewone melk gaat niet goed, dan gaat ze spugen) bij voor de jongste. En we wonen in een dorpje met keuze uit één supermarkt ;)... Ik let altijd op de aanbiedingen, maar echt koopjesjagen zit er helaas niet in. Op de markt ben ik hier ook al niet goedkoper uit. Als het echt moet, kunnen we zeker wel bezuinigen, maar voorlopig is dat gelukkig niet nodig :)

    EDIT: vijf jaar geleden woonden we nog in de Randstad en waren we stukken goedkoper uit, toen had ik elke betaalbare supermarkt in de buurt, alles op loop- of fietsafstand. Ook met twee kinderen zouden we daar veel minder kwijt zijn aan dezelfde hoeveelheid boodschappen... :(
     
  16. Biene

    Biene Actief lid

    2 jan 2012
    410
    2
    0
    Hier een dikke €100 soms wat meer soms wat minder. Wasmiddel en schoonmaakspul haal ik bij de Action, luiers in de aanbieding. En verder mijn boodschappen meestal bij de Lidl en Dirk. (of er moeten elders leuke aanbiedingen zijn)
    Wij zijn met vijven, twee volwassenen, een puber, een kind van 8 en een dreumes.
     
  17. shahrazed

    shahrazed Fanatiek lid

    12 aug 2012
    1.638
    0
    0
    NULL
    NULL
    Maar nu heb je lang niet alles opgenoemd toch? Ik bedoel, boter voor op brood, broodbeleg. En van de groente die je opnoemt ( kilo wortels, kilo bladspinazie, broccoli) kun je toch geen hele week eten? Als je alleen aardappel/groente/vlees eet kun je daar 3 dagen mee toe. Maar ik neem aan dat je ook wel ns wat anders eet. Dus bijv pasta, rijst, saus, kruiden.

    Verder mis ik dingen als shampoo, creme, tandpasta etc etc. en keukenrol, wc papier, koffie, thee, suiker

    2 broden per week is trouwens ook erg weinig. lunchen jullie dan op werk of zo?
     
  18. toekomstigemam

    toekomstigemam Fanatiek lid

    7 mrt 2011
    1.792
    0
    0
    overijssel
    50 euro is mijn budget in een week soms zit ik rond de 40 soms echt 50
     
  19. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    ze zegt ook, dat is 33 euro nog wat en de rest is voor lekkere dingen, broodbeleg, schoonmaakmiddelen enz.

    maar kg wortels, kg bladspinazie en broccoli is wel erg weinig voor de hele week. of ze moet er meerdere dagen van kunnen eten??
     
  20. shahrazed

    shahrazed Fanatiek lid

    12 aug 2012
    1.638
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij zitten gemiddeld op 100 euro per week, inclusief alles, ook verzorgingsproducten (koop ik bij action), luiers, billendoekjes etc. Dat is voor 2 volwassenen en 3 kids. Jongste zit nog in de luiers, de middelste met middagdutje en s nachts een luier. Ik geef borstvoeding, als ik straks fv ga kopen om pap etc. te maken gaat dat wel aantikken denk ik. Ik pin het boodschappengeld. Begin van de maand 200 euro en halverwege de maand nog een keer. Zo weet ik precies wat ik heb uitgegeven en wat ik nog in mn portomonnee heb zitten.

    Vroeger pinde ik alle boodschappen aan de kassa en lette niet echt op. Ik dacht dat we rond de 75 per week uitgaven. Maar toen ik een keer een bankafschrift erbij pakte, en alles op ging tellen, kwam ik op bijna 600 euro per maand....:$ Dat viel vies tegen.

    Hier gaat er veel doorheen op een dag. 1 heel brood, anderhalve pak melk per dag, paar pakjes boter per week, veel kaas, broodbeleg etc. Als ik eten maak dan gaat er een halve kilo rijst, heel pak pasta of een kilo aardappels in. Manlief eet veel, mijn oudste zoon is flink in de groei en eet ondertussen meer als ik. Dus dan gaat het hard. :D
     

Deel Deze Pagina