Gisteravond dit. Om een uur of 7 brak het hier los en viel direct de stroom uit. Die pas om 1 uur 's nachts weer aanging...
Meestal gewoon de ramen dicht en als het geen nacht is ga ik graag kijken naar een stevig potje onweer. En vind het eng en leuk te gelijk.
Lig eraan. Bij mijn ouders thuis deed ik de raam wel het liefst dicht en anders op een kleine kier. Stekkers gingen er niet uit. Daarna of uit het raam kijken of lekker in bed kruipen en zo min mogelijk proberen te schikken (ben bang voor onweer)
Naar buiten staren. Man pakt vaak de camera en statief. We zijn gek op onweer! En als het zo plakkerig en benauwd is zetten we alle ramen tegen elkaar open. Mijn grootouders zeiden altijd dat we alle ramen of open of dicht moeten doen i.v.m. vuurballen?
Ramen dicht als het inregent. Verder als het dichtbij is doen we de electrische apparaten uit, de pc bijv. Maar we halen niet de stekkers eruit. S nachts staan ze toch uit
Helemaal niets eigenlijk, laat mijn ramen open, kan het heerlijk ff doorluchten. We hebben hier bij ons flat bliksemafleiders.
het liefst zoek ik een schuilkelder op.... .... maarja, die hebben we niet gelukkig viel het onweer bij ons gisteren heel erg mee, maar ik ben er als de dood voor. hebben op zolder wel de ramen iets dichter gedaan, maar verder niet
Is daar een reden voor dat je er als de dood voor bent? Ooit iets meegemaakt of? Zolang je je angst maar niet aan je kinderen laat zien, want dan worden zij juist ook angstig van onweer en dat blijft ze dan altijd bij.
Ramen dicht en overal de stekkers uit ook de internet en tv kabels Bij mijn opa en Oma is de bliksem door een openraam naar binnen gekomen dus echt alles gaat hier dicht
Kwa elektriciteit doe ik helemaal niets. Ik kijk af en toe naar buiten, erg mooi om te zien. Ik vind onweer met regen super gezellig! Tv aan, theetje erbij, koekjes erbij, heerlijk
Dat hoeft niet hoor. Mijn oma is ook ontzettend panisch, als ze maar een beetje donder hoort dan gaat er zelfs een doekje over de kraan haha. Om maar niet te spreken over alle stekers eruit, het hele huis... Dit is altijd zo geweest maar mijn moeder is helemaal niet bang voor onweer. Overigens gaat mijn oma altijd bij de buurman 'schuilen' als het zulk weer is, omdat ze alleen en dan vindt ze het dan nog enger dan wanneer iemand haar gezelschap houdt. Zelf ben ik ook niet echt bang, vooral in Nederland hebben we erg goede bliksemafleiders. Denk dat als je thuis bent er niet zo snel iets zal gebeuren. Ik ga dus ook niet allemaal stekkers eruit trekken e.d
Wij hebben de deur gewoon open gelaten, tv stond aan ( we sliepen op de bank).. alleen wel bij Emma haar raam dicht gedaan omdat ze na 1 harde klap wakker werd en haar gordijn begon te wapperen van de wind.
Met klamme handjes en trillende knietjes mn kinderen vragen of ze het ook zo mooi vinden al die flitsen en hopen dat ze mn angst niet overnemen Verder slaan bij mij alle stoppen al door als ik weet dat er onweer aankomt dus logisch nadenken is er niet meer bij dan
Ik heb de deuren tegen elkaar open gezet om het te laten luchten, maar hier kan het dan ook niet naar binnen regenen. Als we op vakantie gaan haal ik de meeste stekkers er wel uit in verband met eventueel onweer, maar als we thuis zijn eigenlijk niet. 1x gehad dat hij hier ingeslagen is, toen was mijn adapter van de laptop kapot. Verder niet bang voor onweer, onze dochter en de beesten ook niet. Ik heb er juist heerlijk naar liggen luisteren in mijn bed!
Zal ik jullie vertellen wat mijn moeder vroeger altijd en echt altijd deed..... Ze maakte iedereen van ons wakker, we zijn met zijn vijven, we moesten dan maar bij hun op bed komen zitten totdat het onweer over was. Ze deed eerst alle ramen dicht, spiegels van de kaptafel dicht, stekkers overal uit Oja en bestek wat nog ergens lag heel snel ergens opbergen.... :/ Hoe kan je het beste je angst overdragen aan je kinderen? Nou ik moet zeggen ik doe niks! Ik vind het overdag helemaal niet erg maar midden in de nacht als het echt hard klapt vind ik het wat minder fijn tenzij ik niet als enige wakker ben....duh hoe zou dat nu kunnen Ik keek vroeger vaak met mijn vader in de deur opening naar de bliksem als ik dus nog wakker was, mijn moeder vond het verschrikkelijk dat we dat deden! Levensgevaarlijk!!! Nu vind ik het een mooie herinnering als het onweert aan mijn papa die er niet meer is. Mijn kindjes vertel ik altijd dat het opa is die in de hemel foto's maakt en dat er wolken op elkaar botsen....
Als het dichterbij komt, trek ik de stekkers eruit met veel commentaar van ml. Maar ik heb ooit een vuurbal door de straat gehad bij alle buren was alle apparatuur kapot en dit werd niet vergoed. Dan maar commentaar. Ramen doe ik dicht. Dochter komt naar mij, meestal gaan we op bank of in bed gezellig zitten de kletsen totdat het voorbij is. De hondjes kruipen trouwens er ook bij, vinden het noodweer ook niets.