Hahaha, maar het is ook wel een raar gezicht om moslima's met een hond te zien dollen. Ik heb twee moslima vriendinnen en als je ziet hoe gek die zijn met mijn honden, erg leuk om te zien
Toen ik nog bij mijn moeder woonde moest ik haar hondje ook uitlaten hoor, vonden mensen inderdaad wel een vreemd gezicht.
Zou het misschien zo kunnen zijn dat er veel mensen denken dat moslims honden juist een "vies" dier vinden? En begrijp me niet verkeerd,ik bedoel dit totaal niet aanvallend hoor. Ik heb een aantal bekenden in Turkijke wonen,en die hebben totaal niks met honden en kunnen ook niet begrijpen dat wij een hond in huis hebben wonen. Het is in hun ogen vies en onrijn om een dier in huis te hebben,ze zullen ze ook niet aaien. Ik heb hier respect voor en misschien dat mensen daardoor juist een hond uit de buurt houden???
Moet wel zeggen dat 9 van de 10 mensen met een hoofddoek (om het maar even duidelijk te maken wat ik bedoel) niks van honden moeten hebben zelfs niet van mijn kleine honden en hun mij vaak uit dr weg gaan en ik als ik ze passeer ook ff wat korter houd. Niet paniekerig kort maar de meeste vinden honden niks (cultuur dingetje? ) Al heb ik ook is een vrouw gehad met hoofddoek en kleinkind en die vond ze helemaal geweldig! Maar wat ik al zeg 9 van de 10 die ik tegen kom moet er niks van hebben.
Met onze bull moest ik wel omlopen. Hij had helaas een voor hem nare ervaring gehad met een vrouw met hoofddoek (ze had hem per ongeluk laten schrikken), we hebben het geprobeerd om het eruit te krijgen maar helaas, ja dan veiligheidshalve even omlopen. En onze DD vind alles prima gelukkig.
En daarom dat ik ook even aan de andere kant van de weg loop als ik zo'n soort hond zie lopen, aangezien het in deze buurt 9 van de 10 keer een tokkie is met zo'n hond.
ik wil trouwens nog wel even vermelden. 2 weken geleden een dochter van een klant van ons ging bij een vriendinnetje spelen die een hond hebben. ze liep de pad op, hond springt op dr af en bijt haar in haar gezicht. meisje is geopereert en ligt al die tijd nog in het ziekenhuis. is voor dr leven verminkt. leuk een hond!! en nee. meisje heeft niks uitgelokt. komt daar gewoon de pad oplopen
Hahaha, ja maar dat is het toch ook? Vooral als je weet dat (binnen)honden niet zijn toegestaan. De broer van een vriendin van me heeft ook gewoon een herder. Wel een buitenhomd, maar beestje heeft prachtige ren & hok dus niks te klagen.
Kan dat ze dat denken, en inderdaad moeten wij onszelf wassen als we in aanraking zijn geweest met een hondentong (dus niet hondenvacht). Maar dat betekent niet dat ze er zo raar/krampachtig mee om hoeven te gaan op straat natuurlijk. Je kan ook gewoon doorlopen en kijken wat de moslim(a) in kwestie doet, in verreweg de meeste gevallen zal diegene ook gewoon doorlopen zonder dat er iets aan de hand lijkt te zijn. Tsja ik snap het nemen van een hond ook niet zo, en dan vooral dat veel mensen 'm echt als hun kind behandelen en ermee slapen samen in 1 bed.
Wat een lobbes Het is helaas wel een ras dat vaak wordt gekozen door 'tuig' waarschijnlijk juist omdat deze honden al een slechte reputatie hebben. Maar voor alle honden geldt dat ze gevaarlijk kunnen zijn als ze je niet opvoed/de baas blijft. Ook chihuahua's zijn dan linke bijtertjes
Ja of teckels, die van mijn oma kreeg vaak eerst een kalmeringspilletje als er een 'vreemde' (iemand buiten familie om dus) moest komen. Omdat hij iedere 'vreemde' dus echt wilde aanvallen.
Maar een teckel of chihuahua schop je makkelijker van je af dan een stafford En het probleem is idd dat 9 van de 10 stafford of andere 'enge' hond eigenaren tokkies zijn die het stoer vinden om zo'n hond te hebben. Dat is zo jammer, want dat verpest het voor de rest.
ik had ook een amerikaanse stafford (helaas na 14 jaar was ze op) En daar konden sommige mensen ook ze raar op reageren. Terwijl ze echt de liefste hond was die je maar kon vinden. Achja het komt natuurlijk niet uit het niks na al die verhalen over dit ras. Maar overdrijven is ook een vak
Ik heb meerdere moslim vrienden waarvan veel een hond hebben. Dit is voor de 1en misschien 2e generatie raar maar voor de Turk van nu niet meer hoor. Ken der genoeg met honden . Ook vaak grote rassen als Amerikaanse stafford . Marokkaanse vrienden van ons hebben geen hond maar zijn er niet vies van ofzo. Thaise vrienden van ons vinden het raarder dat we voedsel als huisdier hebben haha. Zei zien Luna het liefst op de BBq want hond is heerlijk. Zij komen uit Bangkok waar honden gewoon naast de kippen verkocht worden dus aan een riempje uitlaten, verzorgen etc was echt even wennen toen ze hier kwamen
Dat ligt dan aan de eigenaar, als de eigenaar weet dat er iemand komt hoor je de hond bij je te houden, dat doen wij ook met onze lubbes, zij is zo enthousiast dat ze iedereen bespringt en dat zijn we haar aan het afleren. Ik neem aan dat de eigenaar wist dat dat meisje kwam spelen? En nee, ik zeg niet dat die hond het dan maar mocht, geen hond hoort zomaar te bijten. Ik bedoel alleen maar te zeggen dat het niet alleen aan honden ligt, het ligt voor een groot deel aan de opvoeding en aan de eigenaar wat die er mee doet.
Als ik met hond loop dan loop ik ook even om . Omdat ik een schat heb die met iederen hond wil spelen en de meeste baasjes vinden dat niet prettig . Ik trouwens ook niet . Als ik zonder hond loop dan loop ik gewoon langs een hond, ook met mijn zoontje, hij mag ze niet zomaar aaien, maar langslopen kan geen kwaad . Ik zorg er wel altijd voor dat ik tussen de hond en mijn zoontje loop . Ik heb een groote hond en heb wel eens meegemaakt dat ik langs liep en mensen hun kindjes op gingen tillen en zeggen hoe ik het durf met zo'n levensgevaarlijke hond te lopen . Hij liep aan de riem, netjes naast me . Als ouders zo doen kan je verwachten dat kinderen honden eng gaan vinden en dat ik jammer .
Na het doodbijten van mijn teckelpup (9 maanden) door een anatolische herder is mijn angst toch wel gegroeid. Vroeger was ik nergens bang voor. Maar door de kwetsbaarheid van kleinere honden, ze zijn toch sneller ernstiger beschadigd door hun formaat, ben ik wel alerter geworden. Mijn teckel loopt altijd los, is lief en luistert goed.... als iemand in het bos zijn hond heeft aangelijnd(ook al is het losloop gebied) vraag ik altijd of ik de mijne ook moet aanlijnen. Ik zal er niet voor omlopen als een grote hond vast zit, als hij losloopt probeer ik weer vertrouwen te hebben dat de eigenaar zijn hond vertrouwt met alles soorten honden.... al vind ik dat soms lastig (en ja, ik en me er bewust van dat dat aan mij ligt, maar ja, je wilt niet nog een keer je dierbare hondje op zo een manier verliezen)
nou deze was niet enthousiast maar gewoon vals. geen idee verder maar het meisje is LEVENSLANG VERMINKT. en wie zijn schuld het dan is hond of eigenaar doet er niet toe. daar koopt dat meisje niets meer voor. wil er alleen maar mee zeggen dat geen enkele hond nooit 100% te vertrouwen is