Hoeveel kwijt aan wekelijkse boodschappen incl. luiers/voeding

Discussie in 'De lounge' gestart door Kitty07, 26 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 23Eline

    23Eline Actief lid

    21 nov 2010
    163
    0
    0
    Ik ben rond de 100 euro kwijt per maand...Ik denk dat ik ook maar eens geld ga pinnen en daar me boodschappen mee ga doen. Is het wat overzichtelijker, en misschien goedkoper.
    2 volwassenen en 1 dreumes
     
  2. shahrazed

    shahrazed Fanatiek lid

    12 aug 2012
    1.638
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja daarom. Ik bedoel als ik boodschappen doe bestaat meer dan de helft niet uit etenswaren hoor. En je kan wel zeggen, ik ben 3 euro per week aan brood kwijt. Maar eet je dan geen crackers, beschuit, ontbijtkoek, een keer muesli met yogurt etc etc. Om een voorbeeld te noemen.
    Ik denk dat de meesten die zeggen 50/60 euro in de week niet alles meetellen. Dat kan bijna niet anders.
     
  3. shahrazed

    shahrazed Fanatiek lid

    12 aug 2012
    1.638
    0
    0
    NULL
    NULL
    100 euro per maand?? Wat eet je dan zo ongeveer als gezin op een dag?
     
  4. toekomstigemam

    toekomstigemam Fanatiek lid

    7 mrt 2011
    1.792
    0
    0
    overijssel
    Wat tel jij allemaal mee dan?

    Ik tel shampoo, luiers,billendoekjes etc etc allemaal mee en zit echt soms nog niet eens aan 50 euro p w

    Ik haal zeker voor vier dagen groente en twee dagen pasta en vaak een dag iets simpels als soep of gewoon brood.
     
  5. natjes

    natjes Niet meer actief

    Van het weekend even spullen gehaald voor de dieren...

    Kattenvoer 4x (aanbieding) (kittenvoer en volwassenvoer)
    Kattenbakgrit (2 zakken)
    Hooi cavia (grote zak)
    Houtsnippers cavia/vogels (Grote zak)
    Voer cavia 2x (aanbieding)
    Voer vogels

    Ik was bijna 60,- kwijt... :$
     
  6. natjes

    natjes Niet meer actief

    Daarbij moet ik wel even vermelden (TROTS!) dat ik van het weekend weekboodschappen heb gedaan voor 65,-!
    (normaal dus 120 als man het doet ;))
     
  7. kwebbel86

    kwebbel86 Niet meer actief

    Ik was afgelopen week 72 euro kwijt bij AH. Voeding en luiers niet meegeteld want dat had ik nog genoeg.

    Ik heb dan: voldoende frisdrank, sapjes, e.d. Brood, boterhammen, beleg, melk, yoghurt, toetjes voor ons en dochter, hartige dingen, snacks, snoepjes voor manlief, aardappelen, groente (vers), e.d. Nu hebben we ook nog een volle voorraadkast dus ja met 70 euro per week redden we het de eerstkomende weken nog wel mee.
     

Deel Deze Pagina