1-15 oktober 2013 mama's

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by mamaangilla, Jan 23, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stresskip86

    stresskip86 Actief lid

    Nov 12, 2012
    337
    0
    16
    zelfstandig ondernemer
    Friesland
    Fingers crossed!!!! Hoop dat het helpt! Maarja het is het proberen waard tenslotte :)!
     
  2. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    Dec 16, 2008
    6,069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    En hoe was het Cayth? Ik hoop zo voor je dat het verlichting heeft gebracht!
     
  3. nmv

    nmv Fanatiek lid

    Jan 7, 2013
    3,964
    270
    83
    Oost-NL
    Ik zit ook bij de Amersfoortse, maar ik heb hem dus al wel binnen!
     
  4. Cayth

    Cayth Fanatiek lid

    Nov 17, 2010
    1,216
    0
    0
    Bad Nieuweschans
    Nou het was wat haha!
    Alvast sorry voor het lange verhaal!

    Ik had op de site al gelezen dat ze liever niet heeft dat je verteld waar je last van hebt, dus toen ik haar belde heb ik niets gezegd daarover, zelfs niet dat ik zwanger ben. Ze wil dit liever niet omdat ze doormiddel van het voelen aan mijn pols, en het kijken naar mijn tong kan zien waar ik last van heb.

    Om 16:20 was ik aan de beurt, mijn moeder was met me mee.
    Eerst ging ze aan mijn pols voelen, op een formulier zette ze een paar kruisjes in een aantal hokjes, daarna keek ze naar mijn tong..
    ( ik had dus nog niets verteld!) Toen vertelde ze haar uitkomsten..

    Ik heb hoofdpijn, beginnend vanaf mijn voorhoofd, die helemaal doortrekt over mijn hele hoofd naar mijn nek, schouders en zo door naar mijn onderrug en ze benoemde letterlijk daarna Ischias, en dat trekt zo door je benen in.
    Ik werd er rood van, zo versteld stond ik.

    Maar het plaatje klopt natuurlijk precies, ik mocht mijn verhaal doen en heb alles benoemd van wat ik in het verleden allemaal heb gehad, en dat ik nu 30 weken zwanger ben, met daarbij mijn huidige klachten van de gehele zwangerschap.

    en toen kwam het.. ze gaf aan, pfff onvoorstelbaar, en ik zou je zo graag willen helpen! máár ik behandel eigenlijk geen zwangere vrouwen..
    Ze heeft járen ervaring, heel veel opleidingen en cursussen gedaan, maar zwangere vrouwen vind ze riskant omdat ze dan bang is dat de vrouw een miskraam krijgt.
    Maar ze vind mijn situatie zo erg, en zo slecht, dat ze alles gaat uitzoeken, gaat overleggen met een collega van een andere praktijk over hoe en wat, en dan word ik de aller eerste zwangere vrouw die ze gaat behandelen. en dat al a.s. donderdag om 17:00!

    Ze gaf aan dat mijn darmen compleet stil liggen ( vandaar de momenteel weer opzettende aambeien en verstopping) en dat veel van mijn klachten weg komen bij mijn galblaas.

    Ook snapte ze heel goed dat de fysio niets heeft geholpen voor de ischias.
    Het eerste wat ze zei was; Kom alsjeblieft na je zwangerschap terug, want ik denk dat ik je écht heel goed kan behandelen want er moet behoorlijk wat gebeuren.

    Al met al, best indrukwekkend! En nu afwachten tot donderdag, ik ben heel erg benieuwd!
    In ieder geval wil ik jullie heeel erg bedanken voor de tip! Ik hoop écht dat mij dit gaat helpen.
     
  5. stresskip86

    stresskip86 Actief lid

    Nov 12, 2012
    337
    0
    16
    zelfstandig ondernemer
    Friesland
    Jeetje wat een verhaal en wat bijzonder! Hopelijk kan ze je echt helpen!!!
     
  6. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    Dec 16, 2008
    6,069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Wat fijn om te horen Cayth! Ik hoop alleen al dat ze nu toch ook wat voor je kan doen!
     
  7. Doppie

    Doppie Actief lid

    Feb 13, 2013
    471
    0
    16
    Tjee cayth wat een verhaal!!!
    Ik heb juist een accupuncturiste gevonden die eigenlijk alleen zwangeren helpt aan de lopende band.
    Hopelijk kan ze je goed helpen, dat zou echt fijn zijn!!!
     
  8. MarjoleinART

    MarjoleinART Bekend lid

    Sterte Cath, hopelijk helpt de behandeling!!

    Bleehhhhh .... Morgen moet ik die anti rhesus spuit, weet echt niet wat ik moet verwachten, moeder gaat mee :) erg spannend!

    Morgen typ ik wat langer, ipad is niet zo handig! Truste xx
     
  9. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    Dec 16, 2008
    6,069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Straks groei echo en check gyn. Ben benieuwd!
     
  10. Cayth

    Cayth Fanatiek lid

    Nov 17, 2010
    1,216
    0
    0
    Bad Nieuweschans
    Succes marjoleinART!

    Spannend hellen, ben ook benieuwd!

    @ allen; ja bijzonder verhaal niet he? Ik ben erg benieuwd of het me gaat helpen.. ik hoop zooo dat ik nog een paar weekjes mag genieten zonder klachten.. heb werkelijk nog geen week niets gehad!
     
  11. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    Dec 16, 2008
    6,069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Alles prima. Bloeddruk (zelfs met tropische temperaturen) keurig, nu ongeveer 5 kilo totaal erbij. Bloedsuikerspiegel héél netjes. Baarmoeder redelijk aan de maat, maar dat is de kleine man ook: geschat gewicht op dit moment is 4 pond. Vruchtwater en bovenbeen net in de curve en de rest boven p90.
     
  12. Annsie

    Annsie Actief lid

    Jan 26, 2013
    254
    0
    0
    boekhoudster
    Drunen
    Bijzonder verhaal Cayth ik heb toen met me hernia ook acupunctuur gehad en moet zeggen dat het mij toen ontzettend heeft geholpen. Nu hopen dat ze je verder kan helpen! Duimen dus!

    Hellen wat fijn dat alles weer goed was. Toch heerlijk om te horen dat het goed gaat met de kleine man :D

    Heel veel succes Marjolein!! Hoop dat het allemaal meevalt!

    Mieks ja ik weet niet ik slaap ook niet echt slecht. alhoewel ik wel steeds meer rare dromen begin te krijgen waar ik ff van moet bijkomen als ik weer wakker ben. Verder inderdaad veel plasstoppen :D en ja me hersenen die werken snachts door. Vannacht bedacht dat het logeerbed misschien beter naar zolder kan en dat die naar beneden kan als we hem nodig hebben :D
     
  13. Demelza7

    Demelza7 Actief lid

    Jan 19, 2013
    343
    0
    0
    Heemskerk
    Potverdikke meiden, ik vroeg me al af waarom het zo stil bleef.... Kreeg ik nu eindelijk weer een mail dat er een reactie was, zie ik dat ik een heel end terug moet lezen. Even kijken of ik snel weer up to date ben...

    De warmte, dat was voor mij ook geen pretje. Maar aan de andere kant dwingt het me wel om heel rustig aan te doen en dat kan ik wel gebruiken. Slaap heel slecht 's nachts maar gelukkig is het rustig in mijn opvang en kan ik af en toe ook tussendoor nog een uurtje pakken.

    Mieks, ik heb de brief gelijk weer verstuurd zodra het mocht en kreeg ook al snel reactie. 17 juni kreeg ik bericht met wat mijn uitkering word. Ik moet nog steeds belastingaangifte doen en die gegevens hebben ze nodig om het met zekerheid vast te stellen maar gezien de hoeveelheid uren die ik in de opvang gestoken heb word het het maximale... minimumloon dus ;)

    Leuk meiden, al die groei en 3d echo's! Even genieten dus. Volgende week vrijdag mag ik ook weer even kijken én horen we of de placenta genoeg omhoog gegroeid is. Zal vast.

    Cayth, wat vervelend dat je je zo beroerd voelt! En wat een rot nieuws om te lezen van dat overleden kindje. Dat soort dingen raken je nu extra hard.
    Acupunctuur is iets wat ik ook al heel lang wil doen. Al voor mijn zwangerschap. Ik vind het alleen heel moeilijk om de juiste plek daarvoor te vinden. Nu heb ik net een tip gekregen van iemand en daar ga ik proberen een afspraak bij te maken. Hopelijk kan dat ook op korte termijn. Ik heb er geen ervaring mee maar geloof helemaal dat dat voor veel verschillende dingen kan helpen! Laat je ons weten hoe het gegaan is?

    Doppie ik heb ook al sinds een maand of zo last van lekkage. Ik vroeg me af wat die vlekken in bed konden zijn en mijn vriend zei ineens... misschien je borsten. Lol.
    Ik heb het een keer droog gedept met een tissue en werd er heel misselijk van... dat beloofd nog wat voor de geplande borstvoeding ;)
    Maar bij mij doet het in ieder geval geen pijn. Hoe is het bij jou nu?

    Morgen avond lekker shoppen met een vriendin. Helemaal geen geld dus weet nog niet hoe ik dat moet gaan doen. Vriend lief aan kijken :)
    Ik heb nog maar heel minimaal aan kleding liggen. Wil toch ook wel iets leuks vinden om als 1e pakje aan te doen. Misschien een leuke wikkeldeken ook. Nou ja, zij heeft al 2 kids dus kan mij vast alle leuke winkels laten zien.
    Vrijdag word het wel weer heel warm hoor ik. Mijn vriend is dan jarig en ik heb op een terrasje gereserveerd om even lekker uit eten te gaan. Heb wel om een parasol gevraagd haha.

    Nou, ik hoop dat ik nu weer gewoon bericht krijg als er iemand reageert en anders zal ik gewoon eens wat vaker kijken :D
     
  14. Renaat83

    Renaat83 Actief lid

    Sep 28, 2012
    393
    0
    16
    Female
    Nou wat een verhaal Catyh, hoop dat ze je kunnen helpen!

    Succes Marjolein met de spuit, ik kom net terug van de verloskundige en mijn kindje is ook negatief dus ik hoef geen spuit, alleen heb een ander nadeel ik ben drager van een stollingsziekte (wist ik al) en moet meteen na de bevalling 6 weken spuiten met bloedverdunners, maar goed is niet anders. Verder was de controle goed gelukkig ben nu 10 kilo aangekomen, en heb wel wat last van mijn onderbuik maar ze vertelde dat dit door het hoofdje kon komen wat naar beneden ligt.

    Fijne dag allemaal!! Geniet nog van de koele dag
     
  15. panda86

    panda86 Fanatiek lid

    Aug 24, 2011
    1,456
    246
    63
    @juffie hier kraampakket ook al een week of 3 in huis. Ik zou er zeker druk opzetten 6 weken voor de uitgerekende datum is wel erg kort.

    @marjoleinart succes met de prik hopelijk valt het allemaal mee. Hoef je maar 1 spuit te hebben?

    @ansie wat leuk dat ze de kleine allemaal hebben kunnen voelen. Hier heeft alleen me vriend het gevoelt. Hier vragen andere mensen er ook niet naar.

    @mieks balen van de aambei, hopelijk gaat die snel weg met de curanol. Ben benieuwd hoe je 3d echo was. Laat je ook een foto zien?

    @cayth jeetje wat een verhaal, erg bijzonder dat ze dat kan vertellen. Ik hoop van harte dat het je gaat helpen. Heeft ze ook gezegd of je na 1 behandeling verbetering kunt vernemen?

    @hellen fijn dat alles weer goed was.

    @anssie vervelend van die rare dromen. Hier ook last van, gelukkig is het de laatste weken wel minder. Voelde me vaak behoorlijk down door bepaalde dromen.

    @demelza, shoppen is altijd leuk. Veel plezier met shoppen. En alvast gefeliciteerd met je vriend.

    @renaat, fijn dat je geen spuit hoeft. Jammer van die stollingsziekte. Heeft dat ook nog invloed op de baby?

    Ik moet dinsdag weer naar het ziekenhuis voor controle. Ik ben benieuwd hoe het met de kleine gaat. Mijn suikers die zijn nog steeds niet geweldig heb de insuline al aardig opgehoogd, neemt in een rap tempo toe en is nog steeds niet voldoende dus ik blijf bezig. Ik zie ook behoorlijk op tegen het warmte van morgen en vrijdag. Maar rustig aan doen is het beste. Hier ook last van lekkende borsten. Gelukkig nog niet in die maten dat zoogcompressen nodig zijn. De naam is hier nog steeds een dilemma. Zijn al wel aardig op weg met geboortekaartje. Nu aan het kijken waar ik het goedkoopst uit ben, zit een behoorlijk verschil in.

    Ik vroeg me af of je voldoende hebt aan het kraamverband wat in het kraampakket zit. Ik heb wel eens ergens gelezen dat je na de bevalling geen tampons mag gebruiken ( hier baal ik nogal van, heb een hekel aan maandverband). En hoe lang is een bloeding na de bevalling ongeveer? Duurt dit 6 weken lang? Daarnaast vroeg me af of een zijslaapkussen handig is. Lijkt mij wel handig omdat je dan de houding kan veranderen en je minder kans krijgt op een platte achterkant van het hoofdje. En vanaf wanneer gebruik je ongeveer een slaapzakje?
     
  16. Cayth

    Cayth Fanatiek lid

    Nov 17, 2010
    1,216
    0
    0
    Bad Nieuweschans
    Renaat, welkom bij de club! Haha ik spuit al vanaf week 4 van de zwangerschap elke dag! Straks vanaf week 36 zelfs 2 keer per dag! Ook ivm stollingsafwijkingen. . Ik hoef gelukkig na de bevalling maar +- 1 week te spuiten omdat ik dan weer overstap op mijn bloedverdunners..
    Maar, ik weet hoe je je straks voelt haha..
     
  17. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    Jan 17, 2009
    1,201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    @panda, dat is per persoon verschillend, ik heb denk ik 1 week heeeeeeel licht gevloeid, heb denk ik eerste 2/3 dagen met kraamverband gelopen en daarna met normaal maandverband maar bij mij was het snel over kan het me niet eens meer goed herinderen zo kort/weinig was het. terwijl het idd bij de ander wel 6 weken kan duren
     
  18. Demelza7

    Demelza7 Actief lid

    Jan 19, 2013
    343
    0
    0
    Heemskerk
    Ik had op aanraden van iemand op dit forum voor de zekerheid maar alvast een paar pakken kotex gehaald ook, die zwarte verpakking. Als je het nodig hebt kun je het beter maar in huis hebben en anders gaat het met de restanten van het kraampakket mee naar het goede doel.
     
  19. panda86

    panda86 Fanatiek lid

    Aug 24, 2011
    1,456
    246
    63
    Thnx voor de tip. Is dat betere maandverband ofzo? Vergelijkbaar met kraamverband? En weet iemand of je helemaal of je na week of zo wel tampons mag gebruiken?
     
  20. Demelza7

    Demelza7 Actief lid

    Jan 19, 2013
    343
    0
    0
    Heemskerk
    Dat is heel dik maandverband, inderdaad vergelijkbaar met kraamverband. Als je veel verliest heb je aan normale niet genoeg.
    Volgens mij moet je eerst helemaal genezen zijn van onder voordat je weer tampons mag gebruiken. Zou de eerste ongesteldheid gewoon af wachten. Maar dat weet ik niet zeker hoor!
     

Share This Page