Haha absoluut. Willen jullie even meedenken: Vrijdag had ik een positieve ovutest, do t/m zondag avond, elke avond geklust. Maandag een negatieve ovutest, dus die avond niet geklust en dinsdagavond hele heftige steken in mijn buik/zij en niet geklust. Denk dus dat ik dinsdagavond mijn ei heb gehad, maar dit is dus veel later dan mijn positieve ovutest. Ben bang dat ik hem nu gemist heb?! Bedenk me dat ook nu pas. Ook dat ik dit vorige maand precies hetzelfde voelde ook veel later dan mijn ovutest. Volgende maand toch maar iets langer doorklussen. Maar wat denken jullie? Als ik zondagavond voor laatst geklust hebt en dinsdagavond mijn ei is gesprongen, maak ik dan nog kans op een zwangerschap? Je wordt er toch helemaal gek van! Ben de hele dag met niets anders bezig!
Dat hangt van het zaad af. Goed zaad overleefd soms wel 5 dagen. Probeer er rustig onder te blijven en je hoofd koel te houden. Ik weet het, dat is erg lastig. Het is dus afwachten. Ik hoop voor je dat het raak is.
Gefeliciteerd zwangeren!! Er zijn al vroege testers bij zie ik! Om op en vraag terug te komen (weet even niet wie hem stelde), maar ik drink zelf (als ik überhaupt al drink) meestal tot net na m'n ei-sprong. Daarna eigenlijk helemaal niet meer. Maar ik moet zelf toegeven, dat ik niet zoveel met alcohol heb, en vaak alleen een glaasje voor de gezelligheid mee drink. Naar mijn mening, kan het pas 'kwaad' na de innesteling. Dus op zich is er niets aan de hand, als je gewoon nog drinkt tot een week voor je NOD. En zelfs dan, is er volgens mij nog weinig aan de hand. Ik denk dat ik morgen op m'n NOD een testje ga wagen. Ik heb deze maand eigenlijk helemaal geen testdrang, en ben er voor mijn gevoel minder mee bezig geweest. Iets wat ik zelf heel fijn vind. De afgelopen dagen heb ik wel lichte krampjes bij m'n baarmoeder gehad, en vlagen van misselijkheid. Maar daar heb ik wel meer last van, net voor m'n NOD. We gaan het wel zien wat morgen brengt!
M'n banner loopt trouwens niet helemaal goed, ik heb een laat ei gehad deze maand. En m'n NOD is even opgeschoven.
Ja ik ga het proberen, maar is zo lastig, maar dank je wel. Hopen dat mijn vent goed zaad heeft en anders weten we wat ons volgende maand te doen staat! Zou willen dat ik er net zo relaxed onder ben als jou Fien! Ik kan dat gewoon echt niet! Mijn vriend zeg dat elke keer, joh het komt wanneer het komt. Ja hallo, moet niet te lang gaan duren haha.... Ben een erg ongeduldig type en heb altijd alles zelf in de hand en als ik iets wil zorg ik ervoor dat het ook gebeurt en dan zsm, maar dit heb ik niet in de hand en dat is zo frustrerend! Sorry voor mijn geklaag en aanstellerietes!
Snap je helemaal.... zodra de kogel door de kerk is wil je zo graag zo snel mogelijk zwanger raken.... wij zijn nu halfjaartje bezig... nu heeft een vriendin van mij weer een vriendin en die is dokter in een vruchtbaarheidskliniek.... die zegt dat er tussen een half jaar proberen en anderhalf jaar de hoogste kans is ivm vruchtbaarheid die oploopt na gebruik van de pil/nuvaring.... denk nu maar zo, iedere maand dichter bij mijn doel...... (MAAAAAAAR BLIJFT MOEILIJK)
@Tessasv; Tis alsof ik mezelf hoor praten... Moeilijk hoor, maar er zit niets anders op dan wachten op het wachtbankje !!
Zo denk ik ook wel linda, iedere maand inderdaad een stapje dichterbij! Zit niets anders op dan wachten pffff haha.... Ik denk ook vaak oke nu niet mee bezig houden of nu niet meer aan de ovutesten, maar dan ben ik helemaal bang dat ik mijn ei mis. Je moet er op een gezonde manier mee bezig zijn. Soms maak ik wel de keuze nu niet meer mee bezig zijn afgelopen tijd drie keer geprobeerd, maar toen was eerst een collega van mij zwanger, daarna mijn beste vriendin en toen nog een andere vriendin en zodra ik er op een of andere manier mee te maken krijg, komt die drang weer zo sterk op, dan ben ik echt niet meer de baas over mezelf hoor! Klinkt wel gek he.
Ik begrijp heel goed hoe je je voelt Tessasv. Ik was er zelf ook heel erg mee bezig. Maar de teleurstelling is dan elke maand weer zo groot, als het niet raak is. Daarom probeer ik er een beetje afstand van te nemen. Ik blijf zelf ook gewoon ovu-testen gebruiken, maar na het klussen, zet ik het even van me af. Een wondertje komt er voor ons allemaal, wanneer de tijd is voor ons is aangebroken. Soms moet je er iets langer op wachten, dan een ander. Geduld is een schone zaak, hoe moeilijk het ook is om af te wachten.
mooi gesproken, dat gaan we doen. Gewoon niet meer aan denken en afwachten! Ga mijn best doen, bedoel ik!
ik ga me dr niet uitlaten over de stelling je er niet zo bezig mee houden hier net thuis van werk, kids opgehaald manlief gaat koken en ik met de kids naar sammie kijken vanavond enorm veel te doen voor afspraken morgen, die kamer .... pfffff inmiddels een 'bal' in mn onderbouk die zelfs mn broek in de weg zit
Ja weer zwangere erbij! Gefeliciteerd. Hier nog geen klachten, maar zit pas 5dpo. Slik sinds vorige maand teunisbloemolie en tot nog toe geen klachten. Had iedere maand veel krampen steken en humeur was niet om naar huis te schrijven. Als dat zo door gaat dan blijf ik ze slikken.
Er niet aan denken en minder mee bezig zijn gaat mij bijzonder slecht af haha. Probeer er wel een positieve wending aan te geven voor mezelf en dat helpt gelukkig wel goed. Iedere keer dat het niet gelukt is ben je weer een stapje dichterbij zoals iemand al zei en na je ongi zit je misschien weer in week 1 van je zwangerschap. Nou scheelt het enorm dat ik een man heb die super nuchter is dus die houd me wel met beidde benen op de grond al lukt me dit lang niet iedere dag hoor. Vandaag is mijn neefje geboren. Heel blij voor hun! Echt waar! Maar blijft dubbel natuurlijk. En is dan weer precies zo'n dag waarop t wat minder goed gaat om positief te blijven. Maar als je dat frutje dan vast hebt weet ik weer precies waar ik het allemaal voor doe!!
Over het wel of niet ermee bezig zijn heb ik het volgende geschreven. Dit is hoe ik erover denk. http://www.zwangerschapspagina.nl/blogs/lieflief/2157-doelbewust-niet.html
Waar moet ik beginnen.... Er niet mee bezig zijn... Meestal lukt het me erg goed, maar deze ronde... Pfff. Na al die rare dingen en nu ook echt duidelijke symptomen kan ik me er moeilijk niet mee bezighouden. Ben erg zenuwachtig. Hoop dat het raak is, maar ben bang voor een teleurstelling. VL zegt dat ik vanavond gewoon een test moet doen als ik iets wil weten... Alsof dat de testdrang in bedwang houdt. Als ik met vrienden afspreek denk ik er niet zoveel aan, maar zodra ik even niets om handen heb... Misschien dan toch maar die test!? Of morgenochtend!? Keuzestress.
Ik mis de vind-ik-leuk-knop. Ben het wel met je eens. Zit in de trein en voor me zit iemand die heeeel errug sterk ruikt. Bah. Acuut hoofdpijn.