Hier de hele dag al een ontzettend drukke beeb. Volgens mij heeft hij dehele dag nig geen 10 minuten stil gezeten. Kleine bezige bij.
Ik denk dat die straks d'r kindje heeft, hoop dat alles goed gaat. Toch goed dat ze is aangespoord om te bellen.
Ik denk ook dat ze zo haar kindje heeft! Dat zou wel cool zijn als alles verder goed met beiden gaat.
Ik verwacht het ook! Je moet er toch niet aan denken dat ze niet gebeld had, want was best wel haast bij volgens mij. Hopelijk is het met beiden helemaal goed.
Hey allemaal. Ik ben ook benieuwd hoe het met Marieke gaat. Hopelijk maken ze het nu allebei goed, bib of bub. Ik mag vanaf vandaag ook mee bibben. Ik heb al de hele dag harde buiken, maar vanavond echt heel veel. Pijn doen ze niet echt. Heel af en toe wat krampachtig gevoel. Tijd ertussen is ook niet echt regelmatig. Varieert van 4 tot 11 minuten. Hopen dat er wat doorzet vannacht. Morgenochtend sowieso controle bij de vk incl inwendig onderzoek. Als er wat loos is dan komen we er dan zeker achter.
Mijn harde buiken doen ook geen pijn. Weet ook niet of dat zou moeten. Maarja, de kleine knul is heel actief dus die kan ook voor de harde buiken zorgen. Voel me opzich best goed. Maar hij mag vsn mij wel komen hoor.
Dat idee had ik ook dat er haast bij was. Ze had de kleine meid ook al echt lang niet meer gevoeld. Pffff. Moet er niet asn denken wat er gebeurd zou kunnen zijn misschien. Ze zijn nu in iedergeval in goede handen.
Hallo lieve dames! Even snel want ben even wakker.. Na een erg heftige dag en avond is uiteindelijk om 22.07u onze dochter geboren doormiddel van een keizersnee.. Zal morgen even een uitgebreider bericht doen, naja strax.. Met de details..
Surprise en Marieke gefeliciteerd met jullie beebjes. Ben erg benieuwd naar jullie verhalen! @hier. Heel druk met grote broer, zus, kraamzorg, verloskundige, kraambezoek, bv etc. Heb nu al stuwing van hier tot Tokyo... Kleine drinkt goed en was maar 80 gram afgevallen in eerste twee dagen na bevalling. Vandaag van schoonfamilie een kraammand gekregen, zo attent en lief van ze. Vorige keer had ik die van mijn moeder gekregen, maar tijdens zwangerschap is ze overleden. Dat ik uit onverwachte hoek toch een heb gekregen maakt ze zo intens gelukkig!
Leuk is dat kortecol zo'n kraammand. Hier doe ik mijn 36 weken dansje, maar niet zo in de stemming om te dansen. Weer slecht geslapen en weet niet meer hoe te liggen.
Marieke gefeliciteerd! Hoop dat alles goed is met jullie! Hier ook slech geslapen. Weet me ook geen raad meer met mijn buik. Kan mijn lig niet meer vinden. Ben blij dat vl nachtdienst heeft. Anders was hij ook wakker. Vandaag om 9.30 controle gyn.
marieke, gefeliciteerd met de kleine! Kan me voorstellen dat t heftig is geweest, maar nu lekker gaan genieten!
Goedemorgen. Marieke gefeliciteerd en ik hoop dat jullie beiden gezond zijn! Vervelend van al die slechte nachten. Gelukkig blijft me dat bespaard. 1x eruit geweest vannacht. Zl en ml zijn net weg naar werk en kdv en ik ga zo terug mijn bed in. Hoop dat het knmi het fout heeft vandaag en dat het niet warmer dan 25 graden wordt. Oh trouwens BIB... Ben benieuwd wie er vandaag bubt. Gisteren hadden we er dus zelfs 2!! Even lekker ego, maar gezien de lijst met bevaldata vind ik, dat ik de volgende maar moet zijn! Zal weer eens een weeendans proberen vandaag