Yeeeerhhh micchan en cupcake!! Dat is nog eens een mooie en zeker ook welkome verrassing!! Super gefeliciteerd allebei (Micchan: gewoon lekker posten en blij zijn, ben echt super blij voor je)
When you least expect it! Jouw tijd komt ook meid.. Geloof het echt!! Hoop nog voor September! Ik dacht ook dat het nog heeeel lang zou duren bij ons!
CupCake, gefeliciteerd Wat onverwachts ook nog! Heerlijk voor je meid, ben heel blij voor je! Micchan, wat lief van je vriend die kus op je buik! Mannen hebben even de tijd nodig om aan het idee te wennen, maar in ieder geval super fijn dat hij niet stom reageerde Wondertje, je bent niet de enige die nog niet zwanger is hier. Mandy en knvs ook niet helaas. Ik vind het echt onwijs rot voor je (voor de rest ook) en ik hoop dat jullie tijd ook snel mag komen!
Vandaag toch maar even gezwommen met dit weer! Jeetje!! Morgen weer echo!! Heb er zin in! is bijna 5 weken geleden vakantie zat er tussen.. Ben zo benieuwd hoe het gegroeid is!!
Kim veel plezier bij de echo vandaag. Hier wat last van krampjes en steekjes. Vanmorgen ook licht misselijk. Maar is nu nog te vroeg voor kwaaltjes denk ik dus zal wel ergens anders van komen.
Steekjes en prikjes had ik een paar dagen voor nod Misselijkheid lijkt me sterk....je hcg is niet zo hoog als je zwanger zou zijn. Het is immers pas aan het innestelen.
Ik geloof ook niet dat de misselijkheid daar weg komt. Zal wel aan het weer liggen. Is ook niet heel erg ofzo. Nod is pas volgende week zondag.
haha ik ben alleen de donderdag vrij. Weet alleen niet of dat dan te vroeg is. Als het goed is is dat dan 10 dpo.