Augustus buikjes 2013 Part III !!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by FiefeR, Jun 21, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tosti

    Tosti Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,941
    0
    36
    Nederland
    Ik denk dat die van mij nog wel een weekje blijft zitten. Dus zou me niets verbazen als anderen me nog voor gaan zijn.
     
  2. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Nou, de mijne lijkt voorlopig ook nog geen haast te hebben hoor :D
     
  3. Copani1984

    Copani1984 Actief lid

    Dec 1, 2012
    330
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hier gebeurt ook niks.. Hang lekker met mn ventje op de bank film te kijken... Weinig spannends te melden...
     
  4. FiefeR

    FiefeR Fanatiek lid

    Jul 10, 2011
    3,581
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou ik ben bang dat ik de laatste word :p Zo eigenwijs is ze dan weer :p (Van wie zou ze dat nou hebben :p :p :p )

    @Copani Kan ook lekker zijn ff een filmavondje! :D
     
  5. bianca1374

    bianca1374 Fanatiek lid

    Mar 5, 2012
    1,221
    74
    48
    Surprise heerlijk dat het zo goed gaat.

    Wij waren bbq bij vrienden. Verder een vreselijke baaldag. Vanmiddag ook een jankbui gehad. Ben deze zwangerschap zo ontzettend zat. Kan bijna niets meer dan liggen op bed. Moest bij die vrienden ook gaan liggen af en toe om het vol te houden en de nachten zijn helemaal vreselijk. Ben blij als ik vrijdag naar gyn moet, misschien kunnen we een beleid afspreken. Sorry was even ego
     
  6. Eli1984

    Eli1984 Fanatiek lid

    Jan 1, 2013
    1,583
    0
    36
    Dan hebben we volgens mij allemaal nog beebjes die lekker bij hun mama zitten en zich nog niet laten zien. Hier ook nog steeds niks wat ook maar op iets van voor dingen zijn van een bevalling......
    Vl zegt al vanaf het begin 5 augustus, dus dat zou maandag al zijn. Ik heb er een hard hoofd in en denk echt dat ik voorbij mijn uitgerekende datum ga van 13 augustus....
     
  7. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    Nov 7, 2012
    5,683
    326
    83
    Female
    Horeca medewerker Hotel
    Mijn man zei 3 augustus vanaf t begin, maar dan moet mevrouw nog even haast maken want ze heeft nog maar anderhalfuur
     
  8. FiefeR

    FiefeR Fanatiek lid

    Jul 10, 2011
    3,581
    0
    0
    NULL
    NULL
    VL zegt volgende week zaterdag .. ik zo ja hoorrr droom maar lekker verder.. !

    Ik ga nu lekker slapen!

    Trusten meiden!!
     
  9. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Nou, ik neem aan dat het niet gelukt is ;)

    Hier weer licht geïrriteerd, waarschijnlijk omdat ik rond acht uur geen koffie heb gedronken, waardoor ik te vermoeid ben. Dus ik duik zo maar weer mijn bedje in, want ik begin weer te chagrijnen.

    SM en VL hebben een telefonisch onderonsje gehad waarvan ik niet op de hoogte mag zijn omdat het een verrassing voor ons is. Maar ik hou helemaal niet van verrassingen. Ik ben er stiekem dus ook niet zo blij mee. Wanneer ik vraag of ik het zekerste weten wel leuk vind krijg ik verder geen antwoord en het enige wat hij zegt is dat het een verrassing is en gedraagt zich verder als een dooie niets-loslatende zombie. Voel me gewoon buitengesloten.

    Er wordt al zo weinig gecommuniceerd met mij, vind ik. Een jaar geleden lagen VL en ik nog hele nachten met elkaar te kletsen, nu is het binnen een uur wel klaar of weet hij gewoon niets meer te zeggen. Ik vind dat stom en word er een beetje verdrietig van, gezien VL mijn enige RL gesprekspartner is atm. En ja, ik weet dat het mijn hormonen zijn en dat ik vertrouwen moet hebben en dat ik straks aangenaam verrast zal worden en blij zal zijn etc. etc. Maar dat neemt niet weg dat ik mij nu net een slappe futloze vaatdoek voel :D !

    Keep smiling, it will be over soon. Truste!
     
  10. Tosti

    Tosti Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,941
    0
    36
    Nederland
    @joyce; welterusten! Hopen dat t inderdaad n leuke verassing is!!

    Voor de rest ook slaap lekker!!
     
  11. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ik hoop het ook, maar ik kom er pas na de geboorte in de kraamtijd achter. Dat vind ik nog het ergste, want straks vind ik er geen pest aan en moet ik ook nog politiek correct reageren en improviseren. Had het liever al ver van tevoren geweten. Ik snap sowieso niet waarom mensen andere mensen willen verrassen. Ik kan er met mijn hoofd niet bij waarom dat leuk is als je het dan wel verklapt maar niet wát het dan is - als je verder toch niets gaat zeggen. Nu hangt er iets boven mijn hoofd en moet ik nog maar afwachten of ik het leuk vind. Zorg dat dat ik helemaal van niks weet (en zelfs dan liever niet gewoon). Just say it or do nothing and be yourself :D Hier komt de controlefreak in mij erg naar boven ;)
     
  12. Ik houd ook niet van verassing hoor! En zeker niet als mensen zeggen: ik heb een verassing maar zeg lekker niet wat... Dan denk ik: houd dan helemaal je bakkus!!!
    Hihi

    Dus nog geen andere beebs geboren?
    Zal morgen eens wat fotos achter plaatsen want is via foon niet gelukt. Staan alleen in mn album maar krijg ze niet achter..

    Hoop dat t snel afkoelt
    Voor jullie dames!

    Hier om 3 uur ons meisje de fles gegeven. Ze hoeft hier iig geen kruik met die hitte haha.
    Alleen.. Ik kan dus al vanaf 3 u niet meer slapen en om 6 u gaat de wekker alweer.
    Heb zon last van mn rug.. Spierpijn denk ik omdat ik mn rug en armen nu overal voor gebruik.

    Morgen komt de vk de controles doen. En morgenmiddag komt geloof ik de kraamzorg. Naja morgen.. Vandaag dus hahha
     
  13. heyhallo

    heyhallo Fanatiek lid

    Aug 29, 2012
    1,834
    0
    36
    Female
    Limburg
    Goedemorgen bib.

    Hier heeft vl zijn zinnen gezet op volgend weekend. En de gyn op 7 augustus want dat was leuk omdat zij dan dienst heeft. Ben benieuwd. Ook hier nog totaal geen tekenen dat er een bevalling aan zit te komen. Maar de gyn zei dat dat ook helemaal niet hoeft. Kan zo plots beginnen.
     
  14. heyhallo

    heyhallo Fanatiek lid

    Aug 29, 2012
    1,834
    0
    36
    Female
    Limburg
    Joycey ben benieuwd naar je surprise!
     
  15. Tosti

    Tosti Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,941
    0
    36
    Nederland
    @Marieke, vervelend zo'n slechte nacht. Het is natuurlijk allemaal erg wennen opeens thuis met t kleine meisje en ook nog herstellen van een keizersnede. Laat je tussendoor maar lekker verwennen!

    @hier; BIB, maar kan wel vertellen dat ananas(hart) eten voor mij een slecht idee was. Heb bijna de hele nacht wakker gelegen, eerst darmkrampen en misselijk, heel vaak naar de wc geweest. Daarna pijnlijke harde buiken.
    Nu vreselijk moe en een hyperactieve baby die me inmiddels pijn doet met bewegen...
    Nu eerst even eten en dan lekker terug naar mijn bedje.
     
  16. heyhallo

    heyhallo Fanatiek lid

    Aug 29, 2012
    1,834
    0
    36
    Female
    Limburg
    @mira; ananashart heeft dus dezelfde werking als wonderolie. Diarree en niet lekker voelen. Ze zeggen dat door de geprikkelde darmen de baarmoeder geprikkeld wordt. Maar helaas zonder succes dus voor jou.
     
  17. Tosti

    Tosti Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,941
    0
    36
    Nederland
    Ja inderdaad van wonderolie weet ik daarom dat het wordt afgeraden, maar voor werkt ananashart dus hetzelfde.
     
  18. heyhallo

    heyhallo Fanatiek lid

    Aug 29, 2012
    1,834
    0
    36
    Female
    Limburg
    Wist ik ook niet hoor dat het precies hetzelfde zou werken. Als het nu ook nog wat op gang had gebracht was het niet zo erg geweest.

    Hoe voel je je nu?
     
  19. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    Nov 7, 2012
    5,683
    326
    83
    Female
    Horeca medewerker Hotel
    Goeiemorgen! Bib

    Ik was vanacht beetje heel erg van de wereld, heb de hele nacht tot 7 uur doorgeslapen, toen plassen, weer op bed, slapen half 9 werd ik wakker van kramp maar viel na 3 krampen weer in slaap.. Nu sinds half 10 wakker en maar uit bed gegaan.. Heb echt last van krampen, en heel veel afscheiding verlies.. Pff wanneer zet m'n meisje nou eens door!!

    @joyce: verassingen zijn niet leuk, tenminste als je weet dat er een verassing gaat komen :p hopelijk is het toch een leuke verassing, ga je je er nu nog maar niet teveel op focussen en laat t straks maar gewoon over je heen komen..

    @mira: geen succes dus.. Ik heb sowieso heel veel last van m'n darmen (spastische darmen) dat heeft tot nu toe ook nog niet geholpen.. Ik ben ook niet van plan dat ananas hart te gaan eten.. Ik ga proberen m'n hoofd op wat anders dan bevallen zetten, schijnt ook te helpen, (eigenlijk t zelfde als dat je niet kan slapen denken, ik wil slapen, ik wil slapen, dan lukt t ook niet. Schijnt met bevallen hetzelfde te zijn) en elke dag even een rondje rijden en een stukje lopen.

    @marieke: balen van je rug :( gelukkig komt er kraamzorg die je een beetje kan helpen :)
     
  20. Tosti

    Tosti Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,941
    0
    36
    Nederland
    Moe en een onrustige beeb, maar verder wel oke. Lig lekker in bed ga niet te veel doen vandaag.

    Ik heb wel een prikkelbare darm, dus reageer soms overdreven heftig op bepaalde voedingsmiddelen. Kan dus ook wel daar aangelegen hebben. Nathalja had gisteren ook ananas gekocht, dus ben benieuwd hoe het bij haar heeft gewerkt.
     

Share This Page