Mm wat moet ik hier nu mee (mannen)

Discussion in 'De lounge' started by Partyrocker, Aug 4, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Shopaholicnl

    Shopaholicnl Fanatiek lid

    Mar 3, 2013
    2,775
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Snap het :) zelf boeit mij strippers ook niet zo maar ze moeten niet te dichtbij komen. Als m'n vriend in het weekend aan het werk is hangen de vrouwen ook vaak dronken om z'n nek.. Boeit mij ook niet zo maar ze moeten niet aan hem komen in de vorm van zoenen, krabben of met hun handen op plekken die alleen voor mij zijn bedoelt want dan zeg ik er echt wel iets van.
    Gelukkig gebeurt dat niet zoveel en duwt vl ze sneller weg dan dat ik er wat van zeg :D snap sommige vrouwen ook niet hoor..
     
  2. Nynke

    Nynke VIP lid

    Sep 30, 2006
    8,087
    0
    0
    Frankrijk
    Vertrouwen is in mijn ogen het toverwoord in een relatie.

    Verder sluit ik me aan bij Strijkkraal.
     
  3. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    Jun 5, 2013
    7,018
    548
    113
    oja das waar. je moet op elk topic hier op zp als een mak schaap mee blaten met de topicstarter;) beeeeeeeeehhhhhhhhhhhh
     
  4. Shopaholicnl

    Shopaholicnl Fanatiek lid

    Mar 3, 2013
    2,775
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Dat niet maar als je je irriteer aan ts haar post klik dan gewoon weg ipv ts onderuit te trappen (doel niet op iemand specifiek voor ik weer alles over me heen krijg)
     
  5. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    Jun 5, 2013
    7,018
    548
    113
    ik vind dat niemand hier ts nog onderuit heeftgetrapt. meningen worden redelijk netjes gegeven toch:)
     
  6. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    Nou zullen we stoppen met het aankomende relletje.
    TS heeft namelijk verder niks gezegd.
     
  7. Shopaholicnl

    Shopaholicnl Fanatiek lid

    Mar 3, 2013
    2,775
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Dan hebben we een verschillende mening bij de definitie van netjes ;)
     
  8. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    Apr 11, 2008
    10,680
    3,692
    113
    Ik lees ook niets dat als onderuit trappen zou moeten worden opgevat.

    Ik vind persoonlijk wel dat als je gaat trouwen, en je kunt of wilt niet op het woord van je aanstaande vertrouwen, je jezelf moet afvragen hoe je dat dan wilt gaan doen. Je kunt 2 dingen doen lijkt mij. Of je begint te werken aan vertrouwen of je kiest ervoor om de rest van je getrouwde leven in een wantrouwige relatie te staan.
    Dat is toch geen leven dan?
     
  9. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Helemaal mee eens. ;) 'Goh schat, wat zit je haar wild, wat ruik je lekker naar Chanel en wat een prachtige lippenstift in je kraag! Maar we zijn getrouwd, dus je zult vast stiekem van alles getest hebben om een verrassing te kopen voor mij, wat lief! Leuke dag gehad?'

    Als het zo makkelijk was, ging er nooit een man of vrouw vreemd, en gingen er ook geen 'perfecte' gezinnen stuk omdat man/vrouw opeens aankondigt op hetzelfde geslacht te vallen en het al die tijd op deze manier verborgen heeft gehouden.

    Tsja, ik ben geen perfect huisvrouwtje die alles met een grote glimlach toelaat. Een relatie/trouwen staat voor mij gelijk aan monogamie. En dat is niet alleen je leuter in iemand steken, ook naar een naakte vrouw kijken (in real life dan he), aanraken, zoenen, bevredigen, enz. enz. enz. Laat niet met me sollen. Als ik niet voor elke dag goed genoeg ben, krijg je me geen een dag meer. ;)
     
  10. *proest*

    Ik vind het overigens echt belachelijk dat mensen hier durven te beweren dat als je je man niet naar een stripper 'durft te laten gaan', je ongetwijfeld een hele slechte relatie hebt. Mijn man hoeft het niet in z'n hoofd te halen om naar een stripper te gaan, omdat dat gewoon niet past bij wat wij verstaan onder respect hebben voor elkaar. Enneh, guess what? Onze relatie is geweldig! :D
     
  11. blossom85

    blossom85 Fanatiek lid

    Jan 4, 2013
    4,621
    1,576
    113
    Female
    het oosten
    +1 :)
    Ik zou ook niet heel blij worden van die krassen.
     
  12. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ja mijn ex ging vreemd daar kwam ik pas achter toen ik helaas chlamydia opgelopen had en dus geen idee had Hoe ik er aan kwam ( jaar er voor getest en toen hadden ex en ik beide niks) hij had toen al bijna een jaar lang overal scharrels lopen.

    En ondanks dat vertrouwde ik mijn huidige man gelijk. Omdat ik vind (lees mijn mening) dat geen man het zelfde is. Dat mijn ex vreemd gegaan is betekent dat niet dat mijn huidige man dat ook direct doet.
    En ja hij zou een stripper krijgen mij boeide het geen reet vond he was hartstikke leuk voor hem en vond het jammer voor hem dat het achter af niet door is gegaan
     
  13. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    Apr 11, 2008
    10,680
    3,692
    113
    Ik vind ook niet dat als je je man niet naar een stripper durft te laten gaan, dat je een slechte relatie hebt. Mijn manier is het niet, maar als dat werkt in jullie relatie, prima toch.
    Maar als je je man al wantrouwt of zijn verklaring niet wenst te geloven dan vraag ik me idd wel af hoe stabiel die relatie is.
     
  14. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief


    Als je samen na een een relatie van 3 maanden een kind verliest, daar op een miskraam krijg om daarna een gezonde mooie zoon te krijgen en te gaan trouwen zeg ik;

    aardig stabiel.
     
  15. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    Apr 11, 2008
    10,680
    3,692
    113
    Maar je vertrouwt hem niet ...
     
  16. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    Ik vind het verhaal apart en ook als je elkaar vertrouwt kan je bepaalde dingen niet echt in de haak vinden. Dat mag lijkt me?
    Of moet je altijd maar ja, nee en amen zeggen als er iets gebeurd waar je het niet mee eens bent of raar vind?
     
  17. Daar valt misschien iets voor te zeggen, want als zoiets hier zou gebeuren, zou onze relatie daardoor ook een aardige deuk oplopen. Als mijn man thuiskomt met krassen op z'n lichaam, eerst een vaag verhaal ophangt en later met iets anders komt, geloof ik daar inderdaad niets van. En tja, daarna ga ik hem ook ernstig wantrouwen en voel ik me inderdaad niet meer lekker bij de relatie..
     
  18. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    Apr 11, 2008
    10,680
    3,692
    113
    Prima ... En nee, ik zeg geen ja en amen, maar ik voel zeker niet de behoefte om zijn gangen na te gaan. Er zit nog een wereld van verschil tussen het ergens niet mee eens zijn, en hem niet geloven en een FBI onderzoek op te starten.
     
  19. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    Apr 11, 2008
    10,680
    3,692
    113
    Heeft de vriend van TS zijn verhaal dan gewijzigd later? Want dat heb ik gemist dan? Ik dacht dat het verhaal was dat een barmeisje hem bekrabt had ...
     
  20. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    Ik vergeleek mezelf als geintje met een FBI agente :p. Dat bedoel ik dat je me niet te serieus moet nemen.
    Ik heb alleen navraag gedaan bij die kennis die daar werkt. Dit was VOOR het duidelijkere verhaal trouwens.

    En nee ik geloofde het ook niet, na een beter gesprek echter wel (maar dat schijnen mensen hier niet te lezen, want lezen wat je wilt lezen is ook een kunst).
    Maar dat ik het geloof betekend ook nog niet dat ik het ook maar gelijk prima vind. Ik vind het nog steeds raar. Ze moeten met hun tengels van hem afblijven en daar mag HIJ voor zorgen.
     

Share This Page