Jennifer Aniston IVF

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Papaver, 1 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wwrr

    wwrr Fanatiek lid

    14 mei 2013
    1.280
    448
    83
    Tsjah, ALS het zo is dat ze haar carrière voor heeft laten gaan en er nu achter is gekomen dat het leven meer in dan centjes alleen, dan vind ik het ook wel jammer. Ik vind 45 echt wel oud om nog met kinderen te beginnen, behalve wanneer je dus eigenlijk allang begonnen bent maar om de een of andere reden nog geen kinderen hebt kunnen krijgen.
     
  2. Koon

    Koon Niet meer actief

    Dat weet je omdat je haar persoonlijk kent of omdat je dat gelezen hebt op de roddelafdeling van nu.nl?

    Ongeacht wanneer je kinderwens is ontstaan mag deze er gewoon zijn hoor. Los van de discussie of 45 (te) oud is om moeder te worden. Jij hebt niet meer recht om een kindje te willen omdat je dat op je 16e al zo voelde, dan iemand die daar op latere leeftijd pas erachter kwam dat zij een kinderwens heeft.
     
  3. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    ik ben 44 jaar en zwanger(hopelijk blijft dit kindje zitten):)
     
  4. Shawarma

    Shawarma Fanatiek lid

    2 nov 2008
    1.853
    127
    63
    In een huis
    Weet je wat ik me afvraag toen ik dit topic las?
    Ik ben zelf voortgekomen uit IVF.
    Maar hoeveel van die mensen die ook dmv IVF op de wereld zijn gekomen hebben er al kinderen?
    En op de natuurlijke manier of ook via ivf..
    Kan je dat niet ergens opzoeken?
    Sorry voor t off topic verhaal
     
  5. Islah

    Islah Niet meer actief

    Mijn schoonmoeder was ook 45 ofzo toen mijn man werd geboren. Hij weet dus niet anders dat hij een wat 'oudere' moeder heeft (zijn oudste zus is 17 jaar ouder dan hij) maar volgens mij heeft 'ie dat nooit als erg ervaren hoor. En zielig was het allerminst. Je bent niet ineens een betere moeder wanneer je op je 25e een kind krijgt, of een slechte moeder wanneer je moeder wordt op je 46e. Leeftijd zegt niet alles.
     
  6. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Mijn moeder was ook 43 toen ze zwanger werd en mijn schoonmoeder zelfs 46 jaar.Ben blij dat jij er ook zo over denkt. Ieder leven is anders.....je weet ook nooit hoe je leven verloopt. Ik ben in ieder geval heel erg blij en manlief ook:)
     
  7. Koon

    Koon Niet meer actief

    Dat hoop ik ook voor jullie! :)
     
  8. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Dank je wel! :)
     
  9. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Idd....snap die discussie ook niet zo, wat maakt het uit dat je later pas je kinderwens krijgt...
     
  10. femkes

    femkes VIP lid

    24 jul 2007
    9.088
    10.382
    113
    Tijdens haar huwelijk met Brad Pitt was ze er misschien nog niet zo mee bezig. Daarna heeft ze alleen korte relaties gehad. Nu zit ze al een tijd in een stabiele relatie,in zoverre ze zijn verloofd, dus dan heb je er meestal vertrouwen in. Dus eigenlijk is ze nu pas een man tegengekomen met wie ze kinderen kan krijgen. Weten wij veel, misschien was haar kinderwens wel de reden dat haar vorige relaties op de klippen liepen en loopt ze al langere tijd met deze wens rond. Of misschien werd ze overvallen door het willen van een kind met deze man en heeft ze dat gevoel in haar vorige relaties niet gehad. Wij kennen haar emoties niet, dus om nu te zeggen dat ze het maar heeft uitgesteld ivm carrière en nu opeens kinderen wil, dat weten we helemaal niet.

    En daarnaast, ik wil ook carrière en vind het jammer dat ik in een cultuur leef waarbij kinderen daarbij als belemmerende factor worden gezien. Ik snap heel goed dat vrouwen in moeilijkere sectoren eerst een bepaalde naam willen hebben gemaakt en daarna pas aan kinderen willen beginnen zodat er minder risico is dat ze aan de kant worden geschoven. Zolang een groot gedeelte van de mensen nog steeds vindt dat je of een goede moeder of een goede werknemer kunt zijn, stimuleert dat ambitieuze vrouwen niet erg tot het eerder krijgen van kinderen.
     
  11. Papaver

    Papaver Niet meer actief

    Wow! Gefeliciteerd!
     
  12. alamea

    alamea Fanatiek lid

    15 jan 2013
    1.270
    0
    0
    Ach, ze heeft genoeg geld. Zolang de uitgestelde kinderwens (dus niet om medische reden) maar niet wordt gefinancieerd door de overheid.
     
  13. adi

    adi Niet meer actief

    Hoe goed ken je haar persoonlijk? Waarom vind je dat je dat WEET? Omdat ze dat ooit zei op tv? Misschien wilde ze niet aan de grote klok hangen dat het maar niet lukt?

    Want ze hebben blijkbaar ivf nodig. Een goed vruchtbare koppel kan vaak in begin 40 ook natuurlijk zwanger worden. Mijn nicht kreeg haar eerste met 41 en tweede met bijna 44. Beide keren bij de eerste poging zwanger. Het is niet per definitie dat je na de veertigste ineens niet meer natuurlijk zwanger kun. Worden. Tenzij ze al in de overgang was, kan het best zijn dat er al wat anders speelt.
     
  14. Coquelicot

    Coquelicot Niet meer actief

    Helemaal mee eens.
     
  15. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    ik vind dit wel erg hard om te zeggen je kent haar of haar exen niet en mag dus niet oordelen misschien is ze altijd al bezig geweest en heeft ze zonder dat wij het weten al vaker ivf gehad. Of ze heeft nu pas de partner die echt papa wilt worden.
    Ik hoop voor haar dat het haar lukt .
     
  16. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Dank je wel!:)
     
  17. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Jeetje, ik zit weer met de oortjes te klapperen. Zou het niet allemaal een stukje genuanceerder liggen? Want laten wel wel wezen, we weten geen drol over Jennifer, behalve dan wat er in de roddelblaadjes staat. Ze laat vrijwel niks los over dit onderwerp, namelijk. God weet dus wat de reden is dat ze nu nog (steeds) zwanger ZOU proberen te worden. En ook weten wij niet hoe lang ze haar kinderwens al heeft.

    Los daarvan: ik gun het haar en ieder ander met een diepe kinderwens van harte. En een ding staat vast: kinderen van 'oudere moeders' zijn supergeliefd en gewenst.
     
  18. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Hoop! Wowwww! Van harte. Xxx
     
  19. lea

    lea Fanatiek lid

    Ik denk dat het net zo vast staat dat kinderen van jonge moeders geliefd en gewenst zijn eerlijk gezegd,

    Maar ach we weten niet wat er allemaal speelt bij jennifer, ik hoop dat haar wens uitkomt, en dat alles goed zal verlopen.
     
  20. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.033
    6.135
    113
    Happyland
    Lekker kortzichtig zeg.
     

Deel Deze Pagina