15-31 jan 2014 nodtopic meiden

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door XxPinkxX, 23 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bbxx

    bbxx Niet meer actief

    Super leuk Reb, geniet van je prijs :)

    Hier gisteren de eerste baby cadeau doos binnen, van babydump. Super leuke dingen in!

    De koop- én reorganisatiewoede is nu helemaal losgeslagen ;)
    Verder voel ik me ontzettend goed. Heerlijk om (nog) geen klachtjes of ongemakken te hebben. Op wat hoofdpijnen na dan, maar als dat alles is...

    Zin in maandag, ons kleintje weer bekijken en hopelijk weer een mooie fotoshoot ;)

    Fijn weekend ladies!
     
  2. mtr1982

    mtr1982 Bekend lid

    6 mei 2011
    810
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Reb:Gefeliciteerd! Stiekem een beetje jaloers ;).

    Fijn weekend meiden!
     
  3. Cathrien

    Cathrien Bekend lid

    20 mei 2013
    704
    0
    0
    Ik stop met ovutesten. Ik snap er niks van. Vind t frustrerend en niet leuk dat ik geen idee heb van wat m'n cyclus nu doet.
    Na de curettage had ik nog bijna 2 weken positieve zwangerschapstesten, die wel afliepen.. tot n héél vaag 2e streepje. Vanaf toen ovutests gaan doen en die liepen op, maar niet tot n even donker of donkerdere 2e streep. En ineens was de ovutest de volgende dag zo goed als wit. :(
    Heb eergisteren ochtend nog n laatste zwangerschapstest gedaan; spierwit. Later nog n ovutest; ook spierwit.
    Ik heb geen idee of ik n eisprong gehad heb, geen idee of ie nog komt, geen idee wanneer ik ongi zou moeten worden. Bah! :(
    Wel hebben we vanaf 2 weken na de curettage weer gewoon geklust, dus ja.. t zou ook kunnen dat ik straks misschien weer zwanger ben. Maar daar reken ik niet op. Ik moet maar gewoon afwachten.. heel vervelend dit.

    21 augustus heb ik de laatste controle in het ziekenhuis bij de gn. Hopelijk heb ik tegen die tijd al meer duidelijkheid over m'n cyclus. Maar anders kan hij misschien met n echo zien hoe t met n eventuele eisprong zit, of dat eraan zit te komen.
    Afwachten.....
     
  4. bbxx

    bbxx Niet meer actief

    He wat rot Cathrien al die onduidelijkheid. Misschien is het even 'los' laten onbewust wel goed voor je cyclus, want stress doet gekke dingen hoor.

    Bij mij kon de gyn precies zien of mn ei er aan zat te komen of dat ik al een eisprong gehad had. Dus zou ik sowieso vragen hoor.

    Verder is het natuurlijk nog mogelijk dat je net je ovu tussen de testen in hebt gehad.

    Knuf!
     
  5. Cathrien

    Cathrien Bekend lid

    20 mei 2013
    704
    0
    0
    Jaaaaaa!!! Ik ben vanochtend ongesteld geworden! Nog niet eerder was ik daar zó blij mee. 27 dagen na de curettage. Ongelooflijk zo snel.
    Mijn eerstvolgende nod is dus 2 september! :D

    We zijn met de cabrio op weg naar t strand! Ff n klein feestje vieren dat alles weer werkt en op gang is! :D
     
  6. bbxx

    bbxx Niet meer actief

    Dat is fijn cathrien :) Fijne dag vandaag!
     
  7. Reb

    Reb Niet meer actief

    #1347 Reb, 5 aug 2013
    Laatst bewerkt door een moderator: 5 aug 2013
    Bevallingslijst
    21-1 Lieke84 – 29jr – 2e kindje
    22-1 Kyrah12 - 34jr – 6e kindje
    23-1 1612 - 28 jr – 1e kindje
    27-1 Pink - 38jr - 2e kindje
    26-1 Sassiekaa - 26jr – 1e kindje
    27-1 Sappie - 26jr – 1e kindje
    28-1 Sabrina1986 - 27jr - 3e kindje
    30-1 Bbxx - 32jr - 1e kindje
    30-1 Nadia33 – 33jr – 2e kindje
    30-1 Lappie - 37jr - 2e kindje
    30-1 Diaaan - 26 jr - 1e kindje
    31-1 Mtr1982 - 30jr - 1e kindje
    01-2 Reb - 26jr - 1e kindje
    03-2 Paula1984 – 29jr – 2e kindje
    27-3 Sanne2011 - 30jr - 2e kindje

    Afspraken, echo, nod etc.
    29-07 - Reb - 2e afspraak VK
    29-07 - Diaaan - 2e afspraak VK
    30-07 - Reb - Combinatietest
    31-07 - Lappie - VK + 7e echo

    05-08 - Bbxx - Echo
    05-08 - 1612 - 3e afspraak VK
    07-08 - Sanne2011 - 1e echo
    07-08 – XxPinkxX – Afspraak gyn
    16-08 - Mtr1982 - 3e afspraak VK
    20-08 - Lappie - Vruchtwaterpunctie
    20-08 - Paula1984 - afspraak VK
    21-08 - Reb - Pretecho + geslachtsbepaling
    26-08 - Reb - 3e afspraak VK
    02-09 - Cathrien - NOD!
    12-09 – Paula1984 – 20 weken echo
    21-09 - Reb - 20 weken echo

    Vlindertjes :(
    Cathrien

    Wil jij of jouw echo op de lijst? Geef het even door met een mooi kleurtje!
    Mtr1982 & Reb zorgen ervoor dat de lijst up to date blijft! :)
     
  8. Reb

    Reb Niet meer actief

    @Cathrien
    Haha, dat is de wereld op z'n kop. Geniet van jullie feestje!

    @bbxx Geniet van de echo!

    @1612 Succes bij de VK

    @hier
    Leuk weekend gehad, trouwringen gekocht!! :) Zijn over 7 weken klaar en dan is de trouwerij alweer bijna :)
    Ik voel me aan de ene kant veel beter dan de afgelopen weken, aan de andere kant ook weer niet. Ik ben namelijk totaal energieloos en gesloopt na bijv. een wasje opvouwen.
    Mijn buik begint echt behoorlijk uit te zetten en ik merk ook echt dat mijn lichaam bepaalde houdingen gewoon echt niet meer leuk vindt. Behoorlijk wennen, ook wanneer ik bijvoorbeeld een kwartiertje op de bank zit moet ik al rustig opstaan, anders duizelig.

    Oh en verder, het valt me nu pas op dat wij een ontzettend laag bed hebben, benieuwd hoelang ik dat ga volhouden ;)

    Herkenbaar??????

    Oh enenenen... Ik geniet van Okkie, elke dag meer en meer. :):):)
     
  9. Reb

    Reb Niet meer actief

    Oh Cathrien, je nod staat op de lijst. Want ik ben vast niet de enige die het gaat vergeten (hoofd = zeef)
     
  10. Reb

    Reb Niet meer actief

    @Mtr
    Benieuwd hoe het met je gaat!
     
  11. bbxx

    bbxx Niet meer actief

    Dankjewel Reb :) Jeetje dat gaat snel, nog even en je bent getrouwd :) :) Spannend!!!

    Hier ook wel energiedips maar ik steek het zelf vooral op het warme weer ;) Ik hoop dat de kleine het goed maakt, want voel niet zo veel en maak me dan toch een beetje zorgen.. tja zal vast wel voor niks zijn, maar gaat toch vanalles spoken door dat koppie.

    Ik moet erg wennen aan het uitdijen, garderobe past van geen kanten meer en begint nu echt creatieve maatregelen te vergen ;) wel dringend een passende en soort van discrete zakelijke outfit nodig, dus ga nog wel even online shoppen deze week. Iemand nog tips waar ik zoiets kan vinden?
     
  12. Reb

    Reb Niet meer actief

    Stomme zorgen ook he! Echt zo irritant. :(
    Ik kan je niet helpen met positiekleding, sorry. Ik heb al moeite om iets degelijks te vinden voor mijn trouwdag ;)

    Oeh, vandaag de zwangerbox opgehaald bij Etos :D
     
  13. Reb

    Reb Niet meer actief

    Rokje Otto
    Oh deze vind ik wel leuk en degelijk (niet voor mijn trouwdag hoor ;)).
    Maar ik draag vaak rokjes....
     
  14. mtr1982

    mtr1982 Bekend lid

    6 mei 2011
    810
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Cathrien: Joepie! Best raar dat je blij kan zijn met ongesteldheid he? Maak er maar een feestje van ;).

    @Bbxx: Veel plezier met de echo. Ik herken het nog niet wat betreft de kleding. Behalve dat m'n broeken wel iets strakker gaan zitten.

    @1612: Hoe was het bij de VK?

    @Reb: Het gaat hier redelijk. Ik heb iets te veel zorgen aan m'n hoofd. Zowel om de uitslag over de kleine als zakelijk gezien. We hebben een eigen bedrijf in de bouw en op dit moment is dat niet echt een rozekleurige tijd :(.
    Ik herken ondertussen ook die lichamelijke beperkingen. Ik slaap erg slecht, zeker wel 2 keer per nacht wakker, moet dan ook plassen. Verder last van m'n onderrug en m'n schouders door de spanning.
    Ach na regen komt zonneschijn zeggen ze toch :(?
     
  15. bbxx

    bbxx Niet meer actief

    @Reb thnx voor het linkje, ziet er netjes uit :)

    @mtr, ik herken je verhaal, ik heb ook al 10 jr een eigen bedrijf. Nog harder werken voor minder. Na twee tegenvallende jaren door de crisis, draaien we nu gelukkig weer goed, maar het blijven ontzettend onzekere tijden. Als je dan een kleintje verwacht, is dat voor de stress niet echt bevorderlijk ;) Je hebt behoefte aan zekerheid, wat bij ondernemen niet bestaat. Hoort bij het ondernemersleven en we moeten ons er bij neerleggen vrees ik..

    Niet teveel zorgen maken hoor, is voor niemand goed en we veranderen er uiteindelijk niets mee.. behalve ons humeur. xx
     
  16. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Heey meiden mss nog leuk voor dames hier!
    Op het forum bij onderzoeken en echo kopje; Gratis echo Rotterdam!
    Gaat over de periode van sep tot december dan moet je tussen de 20 en 30 weken zwanger zijn om mee te doen. Nou dat zijn wij!
    Is voor 4e jaars vk in opleiding.
    Ik heb mezelf aangemeld kreeg een keurige mail terug ik mag 1 okt yess uurtje spieken naar mijn beeb!
    Ze vroegen zelfs of ik op een andere dag nogmaals wilde!
     
  17. mtr1982

    mtr1982 Bekend lid

    6 mei 2011
    810
    0
    16
    NULL
    NULL
    Thanks voor je reactie. Ik kan inderdaad niks veranderen aan de situatie en al helemaal niet met mijn zorgen. Het is nou eenmaal het risico van ondernemer zin. Soms denk ik wel eens was ik maar in dienst bij een baas, dan had ik deze zorgen niet.
    Het vervelende is alleen dat ik normaal door paardrijden m'n spanning kwijt was en m'n hoofd leeg. Maar rijden doe ik niet meer dus kom ook niet van m'n spanning af :cool:. Ik probeer het zoveel mogelijk van me af te zetten.

    Hoe was het trouwens bij de echo? Was je kleintje goed gegroeid?
     
  18. bbxx

    bbxx Niet meer actief

    Baal als een stekker, helemaal geen echo gehad!
    Had me er zo op verheugd, maar eerstvolgende is pas bij 20weken echo, welke ik 12 september heb.

    Ik overweeg nu dus wel nog een pret echo..ik moet weten of het allemaal goed gaat daarbinnen.

    Na al die echo's ben ik misschien een beetje verwend..dacht dat het normaal was bij ieder VK bezoek..weet ik veel..is ook maar mijn eerste ervaring hiermee ;):p

    Maar goed, de teleurstelling was wel groot... ik betrapte mezelf op de gedacht.. 'ja..wat doe ik hier dan??" Antwoorden op de vraag of alles goed gaat, had ik ook wel even door de telefoon kunnen doen, toch? Hahaha even afreageren :p

    Bedankt vor je tip trouwens Paula, ik ga eens kijken of het wat is voor mij;)

    En Mtr, koppie op, probeer een andere uitlaatklep te vinden, want dat heb je wel nodig hoor!

    Nou dames.. ik ga weer eens aan het werk ;)
     
  19. XxPinkxX

    XxPinkxX Fanatiek lid

    15 mrt 2011
    1.643
    0
    0
    Gggrrrr al een hele tijd geen melding gekregen. Hier een ziek meisje. Als ze straks slaapt kom ik ff reageren!
     
  20. Cathrien

    Cathrien Bekend lid

    20 mei 2013
    704
    0
    0
    Wauw! Wat leuk zeg! Nu wordt t echt echt. Het komt echt dichterbij nu!
    Heb je al 'n idee wat je gaat dragen op de trouwerij?

    Ik hoop stiekem dat vl mij ook over niet al te lange tijd gaat vragen. Hihi..
    We hebben t er wel eens 'over gehad' en ik zit ook wel eens te hinten.. hahaha.. Maar of ie al op 'n knie gaat voor 'n evt zwangerschap of kindje weet ik niet. Ik wacht t maar gewoon af.
    Hier bij ons wordt ook min of meer van je verwacht om n megafeest te geven, met álles erop en eraan, voor tig mensen. Voor zoiets hebben wij op dit moment echt geen geld. En ik weet ook niet of ik zoiets wel wil. Een leuke gezellige dag met je familie en beste vrienden lijkt mij eigenlijk veel leuker.

    Watvoor soort trouwerij wordt het bij jullie Reb?
     

Deel Deze Pagina