Wat is jou (meest) genante moment..

Discussie in 'De lounge' gestart door Alfie1986, 14 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    Toen ik in de trein zat van de ene naar de andere kant van Nederland, en na een half uur last kreeg van een voedselvergiftiging. Ik kon ook niet uit de trein want het was de laatste...
    Ik kreeg diarree en moest overgeven tegelijk, het was vreselijk en vreselijk genant ook haha
    Ik heb de helft van de tijd in de wc doorgebracht en naast de wc en de trein zat best vol.
     
  2. Humava

    Humava Niet meer actief

    Ik was met een jongen een beetje aan het vozen achter een kroeg. Hij zat op een gegeven moment beneden bij mij wat handelingen met zijn mond aan het verrichten:cool:. Komt er opeens iemand achterom met een fototoestel. Ik kijk als een verschrikt hertje met grote ogen in de camera en die jongen zit nog steeds daar beneden. Ze hebben de foto in alle kroegen in het dorp gehangen. :(:$
     
  3. Nienkiej

    Nienkiej Fanatiek lid

    5 jun 2011
    1.180
    0
    36
    Verkoopmedewerkster
    Gouda
    Haha moest er hard om lachen :D
     
  4. cupcakes

    cupcakes Fanatiek lid

    28 sep 2006
    2.574
    4
    38
    Midden van NL
    LOL! Heb het hele topic zitten lezen echt komisch!

    Heb er zelf ook wel een paar:

    -ik was hoogzwanger, mn schoonmoeder kwam helpen bed op klossen te zetten en wilde even lekker de slaapkamer schoonmaken, prima natuurlijk! Ik zat een beetje toe te kijken trekt ze ineens het laatje van een nachtkastje open, ik wou nog zeggen doe maar niet! (ligt een behoorlijke vibo :D) Zie haar kijken, zegt ze: wat is dat.. oh! en doet snel het laatje dicht. Schaamde me echt kapot! (ze is ook nog eens behoorlijk behoudend dus dat soort dingen hoor je natuurlijk niet in huis te hebben :D)

    - groepsreis naar Turkije all inclusive whisky cola was wel inclusief maar een baco niet, dus dan maar aan de whisky. We waren in de discotheek bij het hotel en ik vond een jongen uit de groep erg leuk, dus ik even uitsloven op de dansvloer ware het niet dat whisky behoorlijk wat sterker is dan Bacardi en ik dus al snel flink aangeschoten was, én dat de dansvloer nat was van gemorst drinken. Ik dus recht voor z'n neus plat op m'n kont! Schaamde me rot! (gelukkig vond ie me leuk genoeg om uiteindelijk met me te trouwen :) )

    -terugreis op het vliegveld nog even een bakkie koffie over m'n witte linnen broek gooien! Al ingecheckt dus moest de hele reis met een bruine vlek en naar koffie stinkende broek rondlopen.

    -voor de eerste keer sx op zn hondjes om vervolgens allemaal k.tscheetjes te laten! Wist niet wat me overkwam en kon het ook niet tegenhouden!

    -smsje aan kapster afsluiten met xxx .(naam)..

    -toen ik heel klein was de telefoon thuis opnemen met ons avondgebedje, om daarna heel snel weer op te hangen. Telefoon ging kort daarna weer en ik nam toen wel normaal op, meneer aan de telefoon deed net of er niks aan de hand was, maar was vast dezelfde persoon als het telefoontje ervoor :)

    -scheet laten op kantoor omdat je het niet kunt ophouden en je toch alleen op de afdeling zit. enorm stinken en ja hoor: komt er een collega van een andere afdeling net langslopen..
     
  5. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Wij gelukkig allebei ook, hard in dat pashokje. Ik wel als een boer met kiespijn, dat wel. :p
     
  6. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    11 nov 2012
    3.720
    90
    48
    Almere
    Haha ja zoiets heb ik wel is meegemaakt.

    Mijn man en ik toen we elkaar net kende en een slokje teveel ophadden besloten we samen even naar de wc te gaan. Straalbezopen dus dat werkte voor geen ene meter:p. Geen foto's maar echt iedereen op het uitgaansplein wist ervan. Mijn man was daar al bekend en waren dus nu helemaal het gesprek van de dag.

    Schaamde me kapot:) maar ben uiteindelijk wel met hem getrouwd:p.
     
  7. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Oooo Tara dat is wel erg!
     
  8. Humava

    Humava Niet meer actief

    Ja echt hè, het was ook in een klein dorpje dus iedereen wist ervan. Ik was wel blij dat ik er zelf niet woonde. Het is gelukkig al weer 12 jaar geleden ( als je 16 bent doe he soms rare dingen met je dronken kop;)).
     
  9. xbabyxdx

    xbabyxdx Niet meer actief

    hihi ik stuurde ML een keer een sexy foto via de telefoon..... gewoon om hem even een beetje te plagen tijdens het werk..... ;) ( waarom? geen idee... )
    Helaas klikte ik tever door en belande die bij mijn ex op zijn beeldscherm.... :) kuch..... :D

    Ex dolgelukkig natuurlijk....... :D ML niet zo..... ;)
     
  10. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Toch wel dat ik 24 uur na de ks zo'n verschrikkelijke buikpijn had en een klysma kreeg. Ik was nog niet mobiel, lag nog aan allerlei infusen.

    De klysma zat er nog niet in of ik poepte werkelijk waar mijn hele bed onder!!!! Kon mezelf net opheisen toen twee verpleegkundigen mijn bed verschoonden. Dat vond ik echt heel heel genant!!!:)
     
  11. AngelaV

    AngelaV Fanatiek lid

    22 jun 2011
    1.287
    0
    36
    Gelderland
    ik had vandaag nog een gênant momentje...

    zat naast mn zoontje in de auto en had m zon prince chocoladekoekje gegeven, maar hij wilde m blijkbaar niet en had m naast m neergegooid. Dit heb ik niet gezien... bij bestemming aangekomen, klim ik uit de auto en zie zn koekje liggen zonder chocola. Ik denk tuurlijk, eet je alleen t chocola op. (lag ook niks op de bank vd auto). Ik gaf er verder geen aandacht aan en ga naar de wc bij mn broer. Ik trek mn jurkje omhoog en kijk en zie mn heleeee kruis van mn legging onder de chocola. echt precies tussen mn benen. Haha, gadver dat zag er smerig uit! Iedereen lachen toen ik met mn legging omhoog houdend uit de wc kwam. haha
     
  12. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.162
    8.145
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Toen ik 8 was gingen we naar t eksternest met school. Tijdens t fietsen moest ik een puf laten. Ik druk... BWAM broek vol met diarree. Ik snel mn jasje erom geknoopt. Binnen gingen we brandnetelsoep maken, houten witte stoelen, en ja hoor, dikke strontvlek nadat ik eraf kwam en stinken man o man o man. Iedereen vroeg wie er stront onder zn schoenen had.
     
  13. Zonnestraal89

    Zonnestraal89 Actief lid

    25 mei 2013
    177
    0
    0
    NULL
    NULL

    Zo iets heb ik ook een keer gehad maar werden niet betrapt.

    We stonden op een parkeer plaats en we waren flink bezig stopt er ineens een auto bleek dus politie zijn. dus wij heel stil blijven liggen. haha
     
  14. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    O ja...ik had het ook eens heel gezellig met exman in een kolkje. Totdat er een boze boer aan de kant stond te roepen dat we van zijn land moesten. Hij bleef staan totdat we weg waren.
     
  15. Zinaa

    Zinaa Fanatiek lid

    28 mei 2010
    3.719
    22
    38
    OMGGG dit is ECHT genant!!!! :D:D:D
     
  16. Kiekies

    Kiekies Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.264
    0
    0
    Leerling VIG
    Waar liefde is
    Ik was gisteravond met 2 vrienden aan het chatten via fb. Vriendin en ik zaten te geinen waarop ik wilde antwoorden: dat is zo enorm sexy en geil! (Ging over boeren laten haha)
    Nee stuur ik het naar een vriend :D Hij reageerde ook nogal leuk terug.....
     
  17. jufkrisje

    jufkrisje Fanatiek lid

    15 mrt 2009
    2.566
    31
    48
    Ik van de week ook wat gehad met collega's (61 & 63 jaar overigens ;))

    Zegt de ene m heeft een attenne voor mooie vrouwen (hij is nog steeds alleen dus zal wel mee vallen haha)

    Zeg ik nou die atenne hoef ik niet te zien hoor...

    Waarop m befint te lachen en de collega van de eerste opmerking zegt nou misschien vind je het wel wat (met een grote lach als geintje)

    Zeg ik zonder erbij naar te denken.. Nou ik denk dat ik dan flink zou moeten slikken... De mannen helemaal dubbel van.het lachen natuurlijk en toen ik merlte wat ik zei liep ik een partij rood aan ;)

    Gevalletje van roekeloos praatgedrag :D
     
  18. foekje

    foekje Bekend lid

    12 jul 2010
    591
    0
    16
    Toen ik een jaar of 8 was mocht ik van m'n moeder eventjes naar de winkel om boodschappen te halen. Ik had een boodschappenlijstje bij, maar dat verloor ik op weg naar de supermarkt. Het enige wat ik me kon herinneren was dat het roze en blauw moest zijn.

    Toen ik thuis kwam overhandigde ik mijn moeder een blauwe en een roze afwasborstel. Wat bleek...Vroeger had je toch die blauwe en roze tampondoosjes van Libresse. M'n moeder en vader kwamen niet meer bij.
     
  19. foekje

    foekje Bekend lid

    12 jul 2010
    591
    0
    16
    Of die keer dat ik vakantiewerk deed op m'n 17e...

    Het was vrijdag einde dag en we stonden met wat collega's beneden in de gang wat te kletsen...Op een bepaald moment komt de directeur naar beneden en halverwege bedenkt hij zich en wil naar boven lopen. Op dat moment besef ik me dat ik hem nog iets wil vragen en roep i.p.v. *naam directeur* ....PAP! Ik schaamde me dood...Hoe ik er bij kwam, geen idee, maar ik heb er nog maanden last van gehad.

    Als het weer weekend werd riep de directeur: Niet te laat thuis zijn vanavond dochter :)
     
  20. foekje

    foekje Bekend lid

    12 jul 2010
    591
    0
    16
    Of die keer dat ik op kantoor de intercom van de voordeur bediende...

    De bel gaat...Staat de senior directeur voor de deur. Ik roep over kantoor gekscherend dat er een zwerver voor de deur staat en of ik wel open moet doen.

    Hilariteit alom...Tot dat ik me besefte dat de hoorn van de intercom er langs lag en de directeur alles heeft gehoord.

    Toen moest ik dus op het matje komen (en terecht) ...Ach ja, ik was 17 en zo groen als gras, haha.

    Gelukkig is het allemaal goedgekomen :)
     

Deel Deze Pagina