Dat lijkt me stiekem heel leuk! Ik hou enorm van boeken en heb altijd geroepen als ik de jackpot zou winnen, ik een eigen boekenwinkel zou willen hebben. Ik ben overigens boekhouder.
Ik was project en event manager in de technische sector. Door de crisis helaas nu in de ww. Kijken wat ik na m'n zwangerschap ga doen.
Wat een leuke banen allemaal! (Althans, lijkt het?? ) Ik ben helaas werkloos al een half jaar.. Hiervoor bij Xenos gewerkt. Ben nu op zoek naar een baan.. maakt me echt niet meer uit wat. Heb me wel weer ingeschreven voor de opleiding junior kapper, zodat ik iig misschien een diploma kan behalen en misschien door kan groeien
Hier trouwens chemisch analist in de aardappelsector. Is wel een project, maar loopt nog tot september 2015. Mijn "baas" hoopt tzt wel een nieuw project voor me te hebben zodat ik kan blijven.