Wat een oordeel over je relatie zeg. Je voelt zelf wel of het goed zit of niet. Mijn man en ik hadden 4 maanden een relatie toen ik zwanger was van onze zoon. Omdat ik pcos heb ook de gok genomen. En spontaan ineens zwanger. Ken hem al wel van de basisschool. Maar we wisten gewoon dat onze relatie goed zat en dat dit dus helemaal goed ging komen. Dus gewoon voor jezelf kiezen en even afstand nemen van je vriendin. Ze mag echt niet zo over je oordelen ook al heeft ze het moeilijk.
@lov, heerlijk he de herfst, veel verklaren me voor gek maarik kan zo genieten van alle herfstkleuren, deken van bladeren op de stoep, kastanjes zoeken, een rij gekleurde regenlaarsjes in de hal, gure wind regen tegen de ramen aan binnen zittend met een grote mok thee mens erger je nietend met de kids....loveit!!! Wat mij betreft het mooiste seizoen!
Hier zit ik te wachten op me aardappels uit de oven, en we hebben broccoli met kaassaus en kalkoenburgers erbij
hahah ja erg he, gelukkig ben ik nu mijn bakje watermeloen aan het opboeren (misselijk) dus hoef ik even niets
Gelukkig hebben ze iedere maand 'snack van de maand' bij de Smullers. Vorige maand kaassoufle, deze maand kroket... oh wat erg. Laat ik nou iedere dag langs de Smullers moeten..
Hahahahaha ik vind ons groepie ook leuk Trouwensss....was er hier niet imand die een mutsy evo wilde?? Of ben ik gwn zwaar dement, nee toch??? MamaPeetje van dit forum heeft een zwarte te koop, 6 mnd gebruikt. Las het in een ander topic (tigermomy vast ook gelezen hahahaha)
Dankjullie wel voor jullie reacties,... Doet me wel goed.. Ga dan zo aan mezelf twijfelen... Heb echt alles gedaan om begrip te tonen.. Wist t echt niet meer, raakte enigszins in paniek.. En precies omdat ik er ken, had ik deze reactie al aan zien komen.. En drom zag ik er ook zo tegen op... Maar goed t is eruit nu.. De bal ligt bij haar.. Meerkan ik ook niet doen, dus zie t wel of ze nog contact opneemt of niet... Ik kan er ook niet meer van maken. .
@missmaryw, misschien is dit wel jullie ultieme vriendschapstest....hierna weet je wel hoe het werkelijk zit bij haar..
ja precies, je leert wel meer vrienden echt kennen hoor als je een nieuwe fase van je leven ingaat, maar gelukkig komen we ook weer een hoop leuke nieuwe bij!
Ja dat denk ik ook, al is dit helaas niet de eerste keer tis nooit een makkelijke vriendschap geweest... Lastig!
Ik ga nu naar oma, heb oma dienst nu mama dr niet is, dus maar even kijken of ik nog wat voor dr kan doen.. Afwassen