Vandaar dat Nina en wiet op de cast foto die felle kleuren aanhebben. Het is gewoon een hint denk ik!
Ludo heeft dan meer belang om noud de bak in te laten draaien want die heeft hen tegen gewerkt in de rechtbank. Bij de foto van rikki, nuran en mike vliegen zwaluwen. Bij rikki zijn het er 2, bij nuran heel veel en bij mike maar 1 en het gezegde luid met 1 zwaluw heb je geen zomer dus dat kan beteken dat mike dood is.
als je te pletter valt denk ik niet dat je nog toonbaar in een kist kunt.. Maar de foto is wel eng zeg, brrrr.
Ik vind het net een pijl die naar mike wijst Op wiki staat nu bij nina dat ze dood gaat en bij Wiet staat dat zij de dager is
Ik denk dat Wiet te zien is ophet filmpje. Het is haar tas zie de een na laatste aflevering. Misschien dat ze nina dood wilde of noud of zichzelf lorena is verdacht door de vingerafdrukken. Het bewijs op de foto is weg want die staat op de stukgevallen mobiel.
Ik dacht bij het filmpje meteen aan nina. Lang, mager, klungelig... Manier van lopen klopt bij haar wel. Ik denk dat zij deze week overleefd.
De ene keer kan ze niks met rechts en als ze ergens mee bezig is kan ze het ineens wel.. Soms denk ik van 'he, ze is niet meer verlamd' en een shot erna laat ze d'r arm wel weer bungelen..
Ik weet het allemaal echt niet meer. Ik zie wel wie het overleefd, en wie in een innige omhelzing met de grond gaat.
Ten eerste: code van wat? Ten tweede: maak jezelf nuttig en zoek in de pagina hiervoor naar de codes. Je kunt zelf bedenken welke dagen er delen vrij komen en zo kun je makkelijk de codes vinden.