Show je peuter/kleuter kamer!!

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door kiss87, 24 okt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SDonya

    SDonya Niet meer actief


    Ja de kamer is wel donker door het licht ja.. Als ik het vanaf de andere kant een foto maakt dan is het meteen een stuk lichter.. Word het niet te donker met een grijs tapijt? Ik deed juist wit om t wat lichter te maken.. :)
     
  2. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    @ Aquilegia ja meubels ben ik wel blij mee!

    @ romy, het is een eenpersoons bed van de leenbakker! Was ook heel goedkoop! Kamer lijkt misschien wat volwassen omdat we net alle speeltafels etc eruit hebben gehaald. Ze is bijna jarig dus dan is er weer plaats voor de nieuwe 'zooi' ;) :)


    Druif, ben heel benieuwd wanneer het binnen is!! Waar had je het besteld? Dat het zon lange wachttijd heeft?
     
  3. ikkie124

    ikkie124 Fanatiek lid

    19 nov 2008
    1.695
    0
    0
    Wow super gaaf!!!
     
  4. Druif78

    Druif78 VIP lid

    11 feb 2008
    9.724
    1
    36
    Sdonya: bedoelde een paars kleed of iets, dacht dat het donkerpaars was op het behang?
    Wist niet dat leen bakker zulke leuke bedjes had!!

    Vandaag gebeld met beddenspeciaalzaak in de buurt waar we de meubels hadden besteld ( verder geen keten ofzo). Blijkt dat de fabriek nog 3 weken dichtzit ivm zomervakantie!!! Daarna zijn wij op vakantie, dus zal september worden!!!! :(
    Nu afgesproken dat wat er wel is aankomende dinsdag bezorgd wordt ( meubels voor de kamer van mn zoon: bed, kledingkast, nachtkastje, boekenkast en lattenbodem+ matras. De rest volgt dan in september waarschijnlijk ( kledingkast en boekenkast voor mn dochter). Dan maar in 2 etappes.
    Nu de hulptroepen verzamelen zodat we dinsdag ook alles in elkaar kunnen zetten! heb er zin in!! Peuterbedje kan dan iig al naar mn dochter en de oude boekenkast en kledingkast kunnen dan voorlopig naar haar zodat haar kleding iig weer tijdelijk is opgeruimd :)
     
  5. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    #645 Aquilegia, 8 aug 2013
    Laatst bewerkt: 8 aug 2013
    Zo, dát is balen! :x Daar word je niet vrolijk van.
    Gelukkig gaan ze de spullen die er wel zijn, nu (eindelijk) bezorgen. Dat ze dat niet eerder voorgesteld hebben. En je moet altijd zelf bellen, hè.

    Welk merk is het, als ik vragen mag? Wij zitten te wachten op Flexa meubels. Voor jou blijft het balen, maar ik hoop stiekem voor mezelf dat het niet de Flexa fabriek is die dicht zit (*fingers crossed*).
     
  6. Druif78

    Druif78 VIP lid

    11 feb 2008
    9.724
    1
    36
    Nee het zijn ( gelukkig voor jou!) geen flexa meubels!! Het is een Duits merk, ik heb de link hier ooit geplaats, zou het nu even uit mn hoofd niet precies weten wat de naam was... maar goed. En idd, je moet er dan ook weer zelf om vragen... grrrr...
    Ik verheug me op dinsdag! Het grootste deel wordt gewoon dan bezorgd en onze dochter krijgt haar felbegeerde peuterbed ( van zoon). Die 2 kasten die komen dan wel, vind ik iets minder belangrijk..;)
     
  7. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    27 jan 2010
    5.519
    0
    0
    Druif, baaaalen! Maar fijn dat er in ieder geval iets komt!!

    Ikkie, dank je wel!!
     
  8. Wortel

    Wortel Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.472
    0
    36
    Onze peuterkamer gaat ook wat meer tempo krijgen; zoontje is gisteravond uit zijn ledikant gevallen...:)

    Ik hoop snel foto's te kunnen laten zien, maar vooralsnog moet ik heel veel opruimen. Overigens hebben wij de meubels al lang binnen, daar ligt het dus niet aan.
     
  9. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
  10. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
  11. Druif78

    Druif78 VIP lid

    11 feb 2008
    9.724
    1
    36
    one of kind: vind die van leen Bakker best mooi, ik hou wel van strak, maar de zijkanten zien er erg dun uit en hebben ene scherpe punt... :(
    Tweede heeft dat niet, maar is wel wat klassieker.
    Bedbank van Ikea zit er wat dat betreft tussen in: Ikea staat voor duurzaamheid en degelijkheid, en dit model zit een beetje tussen stoer/ strak en klassiek in! ik zou voor die laatste gaan!
     
  12. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Dank je wel druif voor je reactie.:D
     
  13. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    En heb deze letters ( zijn naam) voor aan de muur voor boven zijn bed.
     
  14. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    @ One of Kind: Ik zou ook voor die van de Ikea gaan. Die gaan we tzt ook voor onze dochter kopen. Ik vind 'm zo leuk!
     
  15. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.159
    8.892
    113
    J. heeft ook het Hemnesbed van Ikea, D. krijgt hem tzt waarschijnlijk ook. Ik vind het heel handig dat je er eenvoudig een tweepersoonsbed van kan maken. :) En in de lades kunnen veel spullen, maar dat geldt natuurlijk ook voor de andere twee bedden. Gitte heeft zo te lezen ook de mogelijkheid er een tweepersoonsbed van te maken, maar die twee lades lijken mij niet heel handig: erg groot (en dus snel rommelig) en lastiger hanteerbaar.
     
  16. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    Ikea! Ziet er leuk uit!
     
  17. suusje1982

    suusje1982 Actief lid

    7 aug 2013
    363
    0
    0
    De kamer van onze dochter, met veel spulletjes van lief lifestyle.
     
  18. suusje1982

    suusje1982 Actief lid

    7 aug 2013
    363
    0
    0
    Alleen de letters op roze muur moeten even opnieuw geplakt worden want twee zijn naar beneden gevallen.
     
  19. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    @Suusje... ik hou helemaal niet van Lief! maar wat een gezellige kamer... alsof het elke dag feest is!!

    Onze babykamer schiet alweer op, ook weer leuk om te doen!
     
  20. koala28

    koala28 Niet meer actief

    Leuk kamertje
     

Deel Deze Pagina