Wat doen jullie met de kids voor dingen in schoolvakantie?

Discussion in 'Schoolkinderen en pubers' started by vruchtje24, Jul 29, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,272
    16,658
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    We zitten nu op het einde van de 2de week.
    Kinderen vermaken (7 en 9 jaar) zichzelf prima.
    Vorige week veel met de buurtkinderen gespeeld.Zwembadje in de tuin,voetballen,steppen,krijten.
    1 dag met de BSO naar het zwembad geweest.
    2 nachten bij opa en oma gelogeerd.
    Afgelopen weekend een stuk gefietst met het hele gezin,ijsje eten etc.
    Afgelopen week 2x naar BSO en gisteren naar het zwembad met BSO.
    Vandaag met papa naar de bioscoop.
    Morgen geen plannen(vermaken zichzelf)
    Zondag voor 2 weken naar Mallorca.
    Als we terugkomen dan 1 weekje werken en 2x naar BSO(doen ze alleen maar leuke dingen)
    Laatste week naar de zomervakantiespelen in 't dorp en dan is de vakantie alweer voorbij.In die week wordt ook de jongste 1 jaar dus nog een gezellig feestje.
    Misschien nog een keer een dagje Drievliet maar zolang ze zichzelf vermaken vind ik het prima en hoeft het allemaal niet zo nodig.
     
  2. duikster

    duikster VIP lid

    Nov 13, 2005
    5,714
    73
    48
    Hier zijn de kinderen de eerste week met opa en oma naar een boerderijcamping geweest, daarna 2 dagen bso toen wij nog moeten werken. Twee en een halve week op vakantie en afgelopen week de zomerspelen / vakantiespelweek voor de basisschool. Nog geen tijd gehad om zich te vervelen.... Op vakantie regelmatig aan geocachen ( zie Geocaching - The Official Global GPS Cache Hunt Site voor uitleg) gedaan en zo lekker gewandeld en geklommen in de bossen in duitsland en ook in de dorpjes/steden bijzondere plaatselijke plekjes gezien. Erg leuk om zo bezig te zijn. Verder komende week moet ik weer aan het werk. Twee dagen bso, nog een dagje naar Efteling of Schiphol waarschijnlijk voor een tour achter de schermen (voor beide nog vouchers/kaartjes liggen) en nog een dagje naar een vriendin. Dan mogen ze zich nog een dag 'vervelen' thuis.....en dan begint de school weer na het weekend.
    Binnenkort ook nog een dagje varen op de biesbos plannen. Maar dat gaat in de vakantie niet meer lukken...
     
  3. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Dagje waterspeeltuin
    Dagje bouwspeelplaats
    Dagje zwembad
    Dagje strand
    Bioscoop
    Dierentuin (abonnement)
    Fietsen naar de speeltuin/kinderboerderij
    Lekker thuis met grote zwembad op

    Nog/weer te doen
    Dagje strand, waterspeeltuin, dierentuin
    Plaswijckpark
    Efteling
    Voetbaltraining van zoon begint volgende week weer.

    En de laatste twee weken van de vakantie gaan we naar Turkije. Ik moet nu zelf nog 1 week werken, mijn man ook. Maar ik werk maar 3 dagen zodat er tijd genoeg is voor vakantiedingen.
     
  4. Salapio

    Salapio VIP lid

    Jan 15, 2007
    13,917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Naast speciale uitjes (dierentuin, sprookjeswonderland, ed) de volgende gratis uitjes:

    - buitenspelen (tuin, speeltuin, fietsen etc)
    - fietsen of wandelen naar kinderboerderij
    - bieb
    - zwemmen in de plas
    - naar zee
    - naar bos
    - fietstocht door polder
    - afspreken met vriendjes/vriendinnetjes
    - museum (jaarkaart dus gratis)
     
  5. Yellowsun

    Yellowsun Fanatiek lid

    Apr 23, 2009
    2,021
    287
    83
    Wij zijn vandaag met vriendn en ome kinderen (beide 4 ) een ano tocht gaan maken. De kids vonden het super !
     
  6. Mariska1

    Mariska1 Lid

    May 28, 2013
    74
    0
    0
    NULL
    Rotterdam
    efteling
    duinrell
    zwemmen
    kinderboerderij
    kralingse bos
    musea
    jeugdland

    wij hebben om de dag een drukke dag en om de dag een dag dat we lekker thuis blijven afgesproken.
    de kleine wil graag kaartjes voor duinrell met het jeugdvakantie paspoort (een rotterdams iets volgens mij) dus wij gaan lekker op stempeltjes jacht om de dag, we vermaken ons er prima mee haha
     
  7. duikster

    duikster VIP lid

    Nov 13, 2005
    5,714
    73
    48
    Wij zijn vandaag in t blotevoetenpark in brunssum geweest. Erg leuk voor de kids. Maandag gaan ze weer naar school en ze hebben er zin in. Maar verveeld hebben ze zich beslist niet in de vakantie!
     
  8. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    Jun 5, 2013
    7,027
    551
    113
    hier nu bijna 3 weken erop zitten dus nog 3 te gaan.
    we hebben een abbo op de efteling dus daar gaan we regelmatig paar uurtjes heen.

    we zijn een dag naar koningin julianatoren geweest. was leuk.
    we fietsen veel met onderweg een ijsje.en in de speeltuintjes spelen.
    lekker buiten spelen in de zandbak, badje, fietsen.
    binnen spelen met een paar dekens en een tentje.
    kleuren, stempelen.

    we gaan nog een dagje naar lineaushof.
    morgen gaan de meiden bij opa en oma logeren
     
  9. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Tina; ben jij al eens bij Linnaesof geweest?

    Ik ben benieuwd wat precies de verschillen zijn tussen die en Julianatoren.
     
  10. tuc

    tuc Niet meer actief

    Hier is het helaas voorbij, maandag begint school weer.
     
  11. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,207
    432
    83
    Female
    home sweet home
    julianatoren is meer attracties zoals achrbaan, vliegtuigjes in de lucht etc.

    Linneaushof is een super grote speeltuin. Van glijbaan tot schommel, luchtkussen, trampoline zelfs waterspeeltuin. Beide geweest (woon 15 min van linneaushof) en het beide erg leuk:)
     
  12. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    Jun 5, 2013
    7,027
    551
    113
    klopt wat vruchtje zegt:

    julianatoren is echt een pretpark. lineaushof is een megaspeeltuin met schommels, glijbanen, echte speeltuindingen. rijdt ook wel een klein treintje en er is een watergedeelte. het is ruim opgezet ook
     
  13. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    De stand van vandaag... Samen de keuken gepoetst..
    En een deel van d'r knutselkast uitgemest.
    (Op de een of andere manier lagen er 2 lades uit nadat we weg waren geweest. Enige verdachten: de poezen. Maar hoe die dat dan gedaan zouden kunnen hebben?)

    En daarna jam gemaakt.
    Na het eten nog even een ommetje gemaakt.... Peertjes gezocht, uileballen gezocht, eierschalen gevonden en wel precies 1 mini-peer.
    Maar goed.. Peertjes zijn pas einde van de maand goed en ze zullen dit jaar niet vroeg rijp zijn vermoed ik.

    En dan: bedtijd!
     
  14. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    Oct 7, 2007
    7,759
    3
    0
    mama!
    Wij zijn van het weekend ook weer goed bezig geweest.

    Armbandjes gemaakt, daarna naar de winkel, maar ze moest perse op dr rolschaatsen. Dat ging in de winkel plotseling verbazingwekkend goed (echt rollen ipv schuifelen en aan mama hangen). Daarna nog koekjes gebakken.
    In de winkel zag ik een vlieger liggen voor 5 euro. Dus dat hebben we vervolgens nog gedaan. Was perfect vliegerweer en het bleek een hele goede vlieger.

    Dus vandaag zijn we weer gaan rolschaatsen, bij de skatebaan dit keer en daarna nog even vliegeren.

    Nog 1 week te gaan hier!
     
  15. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Hier nog 3!

    Maar koekjes en cakepops staan ook nog op het programma inderdaad. :)

    En als het nou weer eens wat warmer wordt... Kan dat bad ook weer met water worden gevuld :)

    Het programma voor morgen bevat behalve leuke dingen ook de boodschappen en gras maaien.
    (En ja, dochterlief mag gras harken en onkruid wieden tijdens en na het maaien :) )
     
  16. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    Oct 7, 2007
    7,759
    3
    0
    mama!
    Ik had idd ook nog gehoopt op warm weer, maar ziet er nog niet naar uit komende week. We waren er na onze reis nog niet aan toe gekomen om nog een dagje strand(bad) te doen.
    Dan wordt t ws een dagje Speelpark Oud Valkeveen en ik zal nog een vriendinnetje proberen te regelen. Vind ik het wel weer genoeg naast 2 dagen BSO en verjaardag van dr nichtje.


    Oja, vanmorgen had ze dr strikdiploma ook nog gehaald ;). Zat ze al een tijdje op te oefenen, wilde ze zo graag leren! (waarvoor, geen idee, want ze heeft nooit veterschoenen aan). Maar goed, was vanmorgen eindelijk zelfstandig gelukt.
    Verder heeft ze zichzelf deze vakantie nog in het japans leren tellen..?! Van de tablet geleerd. Ook zo enorm nuttig ;). Waar vakantie toch allemaal niet goed voor is.
     
  17. missmamsie

    missmamsie Fanatiek lid

    Aug 18, 2009
    1,486
    0
    36
    kinderopvang
    aan de kust
    Vrijdag zijn we naar Zandvoort gegaan, naar de zandsculpturen kijken, even een kijkje op het strand, een juttermuseum bezocht, het 'circus' bezocht (allebei voor een tientje allerlei leuke spelletjes mogen doen en daar tickets mee gewonnen waar ze iets leuks mee konden uitkiezen), daarna showen bij opa en oma en gelijk een spontaan 'etentje' daar gedaan. Manlief had chinees gehaald:)
    Zaterdag lekker rustig dagje gehad. Opa en oma kwamen langs voor onze trouwdag, 's middags film gekeken met de jongens en voorgelezen.
    Vandaag brownie gebakken en spaghetti bolognese gekookt met de kids, via een 'eerste kookboek' dat we eerder in de bibliotheek hadden geleend. Verder had je ook voetbal op tv...
    Morgen bbb: bos, bibliotheek, (voet)ballen;)
     
  18. evelien69

    evelien69 VIP lid

    Sep 16, 2007
    5,531
    3
    38
    verzorgende
    hier zijn ze inmiddels weer naar school,

    we zijn 3 weken naar osstenrijk geweest,

    daarna hebben de kinderen een week bij de opa's en oma's gelogeerd. daarna een week thuis, zijn we met de trein naar utrecht wezen shoppen, wezen zwemmen naar een speeltuin geweest en ze hebben met wat vriendinntjes afgesproken, daarna zijn ze alle drie nog een week op kamp geweest en toen was de vakantie al weer voorbij... is echt voorbij gevlogen
     
  19. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Wat is BSO?:(
     
  20. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Buitenschoolse opvang. Kdv voor schoolkinderen dus.
     

Share This Page