Mooie test zeg!! Ik ben ook n beetje jaloers! Als ik ooit positief test dan doe ik er zoveel dat ik er een muur mee kan behangen!
Dames van harte gefeliciteerd. Geniet ervan, de tijd vliegt, alweer 7 maanden geleden kon ik mijn testje showen en nu is ze er bijna
Ja ik zie heeel vaag iets.. als ik mn beeld van mn telefoon versleep steeds. Hopelijk heb je snel een duidelijke test
Nou vandaag een spannende dag, het is vandaag mijn NOD, ik ben benieuwd of mijn ongi nu ook daadwerkelijk uitblijft. Vannacht van 3 tot 6 uur wakker geweest, was weer extreem misselijk. Vandaag ook geen ongigevoel dus mijn hoop blijft groot. Heb net nog even nieuwe restjes bij kv gekocht, en een cadeautasje met een universeel truitje broekje en slofjes. En een mutsje met stift i love papa erop gezet. En ook een kaartje volgeschreven met tekst. Morgenochtend doe ik weer een testje en dan geef ik dat aan mijn man. (Hij weet al dat de tests posi waren, maar nu nog even een extra cadeautje. Heb dat toen ook met mijn dochtertje gedaan.
Meiden, weet even niet waar ik het anders moet vragen, maar net op de wc met afvegen een klein beetje net als bij de eisprong van dat taaie doorzichtige afscheiding op mijn wc papiertje, is dat gewoon normaal als je net zwanger bent? De rest was gewoon zacht wit.