Ons kindje heeft voor de afgelopen lente/zomer shoesme schoenen gehad van extreme flex. Die zaten erg goed bij hem. Nu ben ik op zoek naar nieuwe schoenen voor de aankomende periode. Wat is nu naast Shoesme ook een hele goeie schoenenmerk? Ik kijk nu namelijk alleen naar Shoesme, maar volgens mij zijn er best andere merken die net zo goed zijn. Wie kan mij een goeie aanraden?
Goede schoenen zijn schoenen die goed in de lengte en breedte passen. Er zijn heel veel goede merken. Laatst heb ik dr Visser van scapino gekocht en die bevalt verrassend goed en is niet duur.
Ow wat goed om te weten! Ik zal ff kijken of de website van Scapino. Ja inderdaad Shoesme zijn niet de goedkoopste.
Gewoon naar de winkel (speciaalzaak) gaan en passen? Weet je ook gelijk welke maat je precies nodig hebt.
Bunnies,piedro,elefanten,trackstyle en zo hebben ook leuke goede schoenen. En zowel in goede breedte en lengte maat. Het is niet alleen belangrijk de maat op te meten maar ook de breedtemaat zodat de schodntjes niet te smal of breed zijn en goed aan de voet zitten.
Hier hetzelfde.. de hele stad afgezocht voor schoenen voor mn dochter... Echt .. gezocht gezocht.. ik ging voor mijn eigen werkschoenen naar scapino en dacht zal eens kijken.. nou... ze had ze aan.. en ging ineens los lopen!! (wat ze dus nog niet deed, voorheen altijd aan 1 hand)
Mijn zoontje heeft schoenen van 'Bjoeties', verkrijgbaar bij House of Shoes. Ze zijn wel duur, maar hij loopt er zo goed op!