Even mijn complimenten voor de JUMBO Wij gaan nooit naar de JUMBO omdat die bij ons gewoon niet in de buurt zit. Nu heb ik wel goede verhalen gehoord, maar om daar nou zo ver voor te rijden loont ook niet. Nu waren we op vakantie en gingen we even naar het dorp om boodschappen te doen. M'n aanstaande was gezellig mee en ik vertelde hem over de 4 in de rij = gratis boodschappen en over rot fruit is een zak vol fruit gratis. We zoeken fruit voor zoonlief en opeens ziet vriendlief een rotte appel. Hij loopt er mee naar een medewerker, om te testen of het echt zo is dat je die zak fruit gratis krijgt en zegt tegen de medewerker, er ligt een rotte appel tussen de appels. De aardige medewerker zegt zelf, ooh je krijgt een tas en mag voor ongeveer 6 euro aan fruit uitkiezen. Nadat we aardbeien, banaan en meloen hebben gekozen zaten we op 5.50. Mochten we er nog iets bij kiezen. Ik zeg mandarijnen dan en zie opeens dat ze 2.99 zijn. Die man zegt geen probleem hoor doe die er ook maar bij! Kregen we gewoon voor 8.50 gratis fruit! Wauw wat een service! HALLO JUMBO!
Denk dat ik toch maar meer naar de jumbo gaat en verrot fruit ga zoeken eerst. Het concept deze winkel klinkt leuk maar ze moeten toch ergens het verlies vandaan halen. Want ik vind ze duurder dan de c1000 en ah. En als ik bij jumbo ben zie je bij de servicebalie twee medewerkers die zijn er om direct in te kunnen springen als er te veel mensen in eens aan komen lopen.
Dat laatste is toch juist fijn? Bij ons gaan er ook altijd extra kassa's open als het druk is. Verder is bij ons de Jumbo toch echt goedkoper dan de AH. Scheelt me minstens 20 euro per week aan boodschappen.
had vandaag ook wat, had boodschappen gedaan maar was een tasje vergeten. Stond een aardige rij dus dacht gooi wel effe in het mandje en dan in de auto en zet ik het mandje terug. Komt er een medewerker aan; zal ik een doosje voor u pakken? Uh.. ok Komt ze terug met een mini wagentje, echt precies formaat voor een doos, met een lege doos. Legt al mn boodschappen er in en lachte nog eens vriendelijk.. Dus ik zeg nou bedankt breng zo het muntje van het wagentje wel even terug, nee hoor mevr geen probleem die mag u houden! Ok... Vond echt topservice!
Mijngod zeg dat wel. Ga bijna altijd naar de Jumbo en soms naar de AH. Word overigens bij beide winkel wel goed geholpen. Gisteren nog even snel naar de AH maar mijngod, wat schrok ik van de prijzen. AH is euroshopper eruit aan het gooien en aan het vervangen voor AH basics. JA amehoela, dan toch met flink verhoogde prijzen. Pak melk was eerst 54 en nu 65 cent Jumbo heeft de goedkoopste prijs garantie. Merkproducten zouden bij hun het goodkoopst moeten zijn. Is dit niet geval dan krijg je van jumbo het verschil of het hele aankoopbedrag terug. Wij hebben Friso flesvoeding die we altijd bij de Jumbo halen. Scheelt vaak tot 1 euro per pak vergeleken met Kruidvat, Etos, etc. Dat van het fruit wist ik niet. Ga ik zeker ook in de gaten houden
Maar ik hoef niet naar de jubmo. In een straal van 2 kilometer heb ik 2 lidl 1Ah 2 c1000 1 Aldi een Dirk en dan de jumbo. Plus nog de diverse toko.s Woon vlak bij een groot winkel centrum. Dus ben altijd goedkoper uit als ik naar de lidl alleen al gaat.
Hier ook erg tevreden over de Jumbo, doe er wekelijks de boodschappen. Fruit en groente vind ik over het algemeen soms wel wat prijzig, maar verder scheelt het behoorlijk. Inderdaad, ze zijn er als de kippen bij als het druk is, maar dat vind ik alleen maar top: nooit lang in de rij hoeven staan, sta altijd zo weer buiten.
Toch is Jumbo echt wel goedkoper dan Ah of C1000. Let wel gaat alleen om de A merken! Of de eigen merk goedkoper is dat weet ik niet. Koop ik niet vaak en let daar ook niet op. Vind de service veel belangrijker en bij de Jumbo vind ik dat ik de beste service krijg
Niet mee eens dat de Jumbo duurder is. Wij doen ook wel eens onze weekboodschappen bij de c1000 maar zijn dan toch gemiddeld 6 euro per week duurder uit.
Jumbo heeft inderdaad goede service! Vorige week kwam manlief thuis met een half vol flesje haarlotion van Zwitsal. Geen bon natuurlijk. Twee dagen later was ik er weer en toevallig stond er een medewerker in het pad, en ik had het toch maar even aangegeven. Hij pakte gelijk een nieuwe fles en plakte er een sticker op met : GRATIS! Ik had die halfvolle gewoon nog thuis staan en kreeg er dus nog een volle gratis bij! Super!
Volgens mij is de jumbo idd goedkoper. Hier een c1000 en voor de sojamelk van mijn dochter betaal ik hier 1,09 en bij de jumbo bij mijn ouder maar 0,89! Dat is toch een flink verschil. De verhalen gaan hier dat de c1000 een jumbo gaat worden, maar wanneer? Van mij mag het.... Maar dan wel als de jongste uit de luiers is want die heb ik altijd van het eigen merk
Hier geen jumbo fan Oud of bevroren gebak Bevroren (vers?) Vlees Nooit zomaar geld terug En ben je 3e... dan wordt er gezegd: jaaaa ze was al onder weg en als het nou echt moet dan moeten we heel de beveiliging tape van voor af aan blijken dus dan kan wel even duren... Voor mij is het: Dag Jumbo!
Hier ook een jumbo in de buurt erg fijne winkel en het scheelt echt aanzienlijk, ik geloof dat ik ook eens wat meer fruit moet gaan zoeken. hier eens gehad met luiers die niet goed waren kreeg ook een nieuw pak
Whahaha Ik had laatst ook iemand gezien die er specifiek gaat shoppen en voor veel boodschappen uiteindelijk maar 2,50 hoefde te betalen.. Door gewoon producten te zoeken die de dag erna over datum gaan dan krijg je het schijnbaar gratis..
Schandalig... een rotte appel! Dat die er überhaupt tussen ligt. Ik heb hier bij de Jumbo alleen maar produkten die overdatum zijn, lege schappen op maandagmiddag (!, ochtend kan ik me nog enigzins voorstellen na een weekend), dus nee, mij zien ze er niet meer. En het is ook niet de goedkoopste van Nederland zoals ze beweren. Ik hou dr niet van om zo voor het lappie te worden gehouden.