Hij snapt heel goed wat nodig is en wat niet. Iets wat in het boodschappenwagentje ligt, meteen opeten, is niet nodig. Voor we boodschappen doen, heeft ie al gegeten, alles in het wagentje is voor hem, omdat ie lekkere trek heeft. Meer niet. Hij snapt ook heel goed, dat zonder wasmachine, zijn favoriete dino-shirt, niet gedragen kan worden, en geloof me, dat is een stevig probleem. Idem met een koelkast, hij weet heel goed waarom die nodig is. En waarom ie er niet aan mag komen, of heel voorzichtig mee moet zijn, want mama mag het gebruiken, maar heeft em 'te leen' tot het helemaal betaalt is.
Heb er eigenlijk nooit bij stilgestaan dat mensen dit goed of afkeuren. Mijn zoontje eet niks in de supermarkt omdat dat niet nodig is, en omdat ik een supermarkt met al die vieze karretjes en wildvreemde mensen die veral aan plukken een beetje vieze bedoening vind. Altijd eerst handen wassen thuis als we terug zijn. Maar als ik het wel zie gebeuren bij anderen denk ik daar helemaal niks bij eerlijk gezegd. Lekker zelf weten, ik neem aan dat het bij de kassa alsnog wordt afgerekend.
Niet meer of minder dan mensen die alles onder hoesten/niezen, of kleine kindjes die met hun handjes overal aanzitten.
Oh ja, eens, vind ik net zo'n smerige bedoening hoor... Maar als er dan ook nog gegeten en gekliederd wordt in zo'n winkel, blègh...
Ik snap deze hele discussie werkelijk niet. Net alsof je alles altijd eerst afrekent voordat je het nuttigt cq gebruikt. In een restaurant in ieder geval niet. En ook mijn tank gooi ik eerst vol, voordat ik afreken. Ik ben wel eens mijn portemonnee vergeten en toen zat de tank al vol (toegegeven, toen stond ik daar wel met een rood hoofd) Mijn kinderen mogen in ieder geval gerust een krentenbolletje eten in de winkel en ik heb dat echt nog nooit als diefstal gezien. Ik reken het toch gewoon bij de kassa af. Het geeft me gewoon iets meer vrijheid tav het moment van boodschappen doen. Ik vind het ook niet nodig als ze net een boterham of banaan ophebben. Maar soms komt er echt een eetmoment aan voor ze en dan kan ik het beter overbruggen op deze manier. Ik vind het wel vervelend dat ik daar nu dus anders tegen aan kijk. Nu moet ik toch even om mee heen kijken of ik geen boze blikken van anderen krijg.
Is vijf minuten wachten tot je betaald heb dan zo erg? Een supermarkt is toch geen restaurant? Vind die vergelijking echt zo raar iedere keer
Nee, we eten niets wat nog niet afgerekend is. Ik vind het niet nodig. Maar wat een ander doet, moet ie zelf weten. Ik zal me daar niet druk om maken. Als dreumes kreeg ie wel eens een doosje rozijntjes in de winkelwagen, maar dan had ik dat wel meegenomen vanuit huis.
Sorry, maar ik doe over mijn boodschappen toch zo'n 45 min. hoor! We hebben nl geen supermarkt in het dorp, dus ga 1 keer per week mijn grote boodschappen doen.
Heb niet alle pagina's gelezen maar mij mond valt open van verbazing! Kan me wel overal druk om gaan maken. Mijn kinderen mogen best een keer een broodje ood als ik ze met honger mee de supermarkt in neem. Scheelt een hoop gejengel en helaas kunnen we er niet altijd omheen, vanuit het werk of na een drukke dag boodschappen doen, als het richting lunch/avondeten loopt. Maak me er niet druk om, reken alles netjes af en diefstal vind ik echt een misplaatst woord. Maar goed, dat is mijn mening. Waar ik me wel aan irriteer, de worstjes, broodjes, kaasjes, snoepjes, koekjes, stukje cake etc die ongevraagd aan mijn kinderen worden aangeboden!
Net boodschappen gedaan.. Dochter heeft een banaan en een flesje drinken gekregen tijdens het boodschappen doen en voor dat we dat betaalt hadden! Kon lekker rustig me dingetjes pakken en niemand die raar keek naar dochter met een banaan en flesje drinken in haar handen ook bij het betalen niet en ze vroeg zelfs nog of ze de bananenschil moest weg gooien
Dat vind ik niet zo raar dat ze dat vraagt anders kan ze het eind van de dag plat getrapt van de straat op gaan vegen . @josie, ja vreselijk vies want er verdwijnt geregeld wat op de grond andere mensen lopen er door heen en eind van de dag mogen de medewerkers weer zie. Dat ze het schoon krijgen en klaagt men bleegh vieze kar vloer plakt tja als mensen nu eens stoppen met van alles eten blijft het veel schoner in een supermarkt
Werkelijk waar wat een gezeur zeg omdat je je kind alvast iets geeft in de winkel. Ik zie er totaal geen kwaad in! En gelukkig ook nog nooit commentaar op gehad van een casesier of een winkeleigenaar. Het staat nergens dat het niet mag en het is ook niet strafbaar. Wat ik mijn dochter geef gaat heel netjes en zonder kliederen haar mondje in. Schijnbaar eten jullie kinderen dus niet netjes, zou ik ze toch maar beter opvoeden en ze wat tafelmanieren bij leren. En zo kan je wel eeuwig door gaan en commentaar hebben hoe een ander haar kind opvoedt. Prima als je er zelf niet voor kiest maar er worden dingen gezegd hier, sorry maar dat toch gaat nergens over? Betweters, geen moeder is heilig hoor!
Wat erg van die zak chips haha. Als het nou om een ongeduldig kind met een stuk. fruit ging zou ik het nog begrijpen hoewel dat eigenlijk ook erg aso is omdat het fruit achter de kassa nog gewogen moet worden. Erg vaak last van gehad toen ik achter de kassa werkte, zo kun je dus niet eerlijk afrekenen.
Daarom pak ik juist weer nooit geen fruit om die reden. Volgens mij gebeurd het nog wel in sommige winkels hoor dat je zelf moet wegen en plakken.
Rustig maar, niet zo aangevallen voelen. Normen en waarden verschillen nu eenmaal. Ik kan er gewoon niet bij dat het wél gebeurt, vind het niet horen (en zou het dan ook overbodig vinden dat er verbodbordje hangt) en niet fris. Als je kind de leeftijd heeft dat het zonder kliederen kan eten, is het ook oud genoeg om uit te leggen dat het niet nodig is om in de super te eten. Heeft niets met heilig of betweterig zijn te maken, meningen verschillen.