Vandaag is mijn uiterlijke NOD, maar nog geen rood te zien. Het testje ziet er eigenlijk weer hetzelfde uit als 2 dagen terug. Wel is het streepje nu breder. De onderste is van vandaag, de bovenste van eergisteren...
Heyhey, Ik heb weer getest... Maar het is weer hetzelfde als 2 dagen terug.. Dus ik wacht maar weer af tot het weekend..
newbornstar: Nog steeds met vlagen misselijk. heel pijnlijke borsten en steekjes in mijn onderbuik. Nu vooral zeurend, dus misschien toch duivels .. Maar k weet t niet. MRCD: Stabiel. Altijd duivels op nieuwe maan (+ of - een dag).
Ik geloof dat ik toch wel op roze mag! Ik heb nog een iets duidelijkere foto weten te maken. Het is wel op de valreep zeg! Nog wachtende meiden, zet 'm op! En alle zwangere meiden uiteraard gefeliciteerd. Wellicht zien we elkaar in een zwangertopic.
*Ff een klaagmomentje... Ik heb totaal 8 uur geslapen.. Om 22:00 uur in slaap gevallen, om 01:00 uur wakker geworden tot 05:00 uur..En daarna om 10:00 weer wakker geworden.. Ik ben gesloopt wakker geworden en ik heb met moeite de was in de droger gedaan.. Vannacht last gehad van maagzuur maar is gelukkig weer over.. De tinteling in me hand/arm wat ik een paar dagen had is ook weer over.. Pijn in me boobs is er nog steeds.. Ik voel me misselijk maar ik ben niet misselijk (jaja erg raar) Het voelt alsof ik elk moment in huilen kan uitbarsten.. En dan nog die onzekerheid omdat de test weer niet mee werkt.. Ik heb echt even een GRRRRRR momentje... Sorry dames
Hij is wel duidelijker! Ik denk dat je gewoon wat langzamer hCG aanmaakt Over een paar daagjes nog eens testen! Al denk ik dat je gewoon zwanger bent! Voorzichtig gefeliciteerd!!
Lief od Stoer, ik zie duidelijk streepjes! Naliey, wat vervelend al die klachten zeg! Je zou haast denken dat je hartstikke zwanger moet zijn, maar je testen zijn negatief? Hier nog steeds wachtende op een ongi.. Reed net langs de Kruidvat, super druk, kon de auto niet kwijt, dus maar doorgereden. Nog geen testen in huis dus..
Er is een heeeeeeel licht tuurstreepje. De een zegt dat ik langzaam hcg aanmaak en dat het over een aantal dagen donkerder moet zijn, of dat ik morgen pas me NOD heb, dat me ei dus 2 Aug is geweest... En de ander zegt dat het gewoon nega is en dat me lichaam me voor de gek houd.. Ik zelf weet niet meer wat ik moet denken.. Qua symptomen zou ik zeggen zwanger.. Qua testen zou ik zeggen dat ik me ongi kan verwachten
Dank je, ik hoop dat ik me straks wat beter voel, ik wil gewoon duidelijkheid ipv steeds weer die onzekerheid..
Trouwens, een vriendin van mij zei wel dat de test van vandaag IETSJES donkerder was dan eergister.. Ikzelf zie dat niet echt... Mss jullie, het is wel echt turen geblazen hoor.. Als je op de foto klikt voor een apart scherm zie ik het iig wel iets beter.
Ik zie hem zonder te turen! Maar hij ziet er wel wazig ( niet binnen het lijntje bedoel ik) uit nog...morgen gewoon weer testen meid! Kun je foto maken bij het raam?!