"Joycey, je reageerde 10 minuten niet op het forum, ben je al bevallen?" Nee... Ik werd opgehouden door een computerbug
Nee want ze ligt normaal gesproken op de huistelefoon, maar die had ik tien minuten daarvoor nodig, dus toen moest ze opstaan en dit was 'the next best thing'. Maar nu moet ze er hier weer van af en weer terug op de huistelefoon gaan liggen. De ander ligt standaard op mijn mobiele telefoon. De derde ligt op bed. Hmm. Nu je het zegt; ik ga nummer 3 ergeren
kat vind het hoog tijd dat je eens naar het ziekenhuis gaat om te bevallen, niet meer achter de pc zitten. overigens, katten vinden het HEERLIJK om je lekker dwars te liggen!!
@Life; De kat (en de rest van de wereld) mag vinden wat ze willen; zolang de baby het er niet mee eens is, gebeurt het niet @Senta; fijn dat jij wel een datum hebt om mensen te kunnen laten stoppen met zeggen dat je iets wel/niet moet doen Succes dinsdag!
*toegegeven * Ze is hartstikke lief; dit is het poezenbeest waar de miauw eerst van stuk was. Maar die doet het nu weer luid en duidelijk !
Nou ja 1 ding is zeker bevallen zal je moeten en hoe je het ook went of keert jij bent eerder dat dat ik mag! Thanks, Trouwens eerlijk gezegd vind ik jou nog veel te aanwezig om te gaan bevallen!
Dat laatste vind ik ook, maar dat vind ik al een paar dagen het ziet er niet naar uit dat ze snel moet bevallen
Neuj, dan moet je effies in de topichistorie gaan neuzen @Senta; dat weet je nog niet. Dat kun je pas aan het einde van de rit zeggen, misschien blijft deze nog zitten tot de kerst!
Als dat gebeurd heb jij het veel te druk met alle media van je afslaan, dan ben je de eerste waar die echt bij is blijven zitten.
Nee hoor, 46 jaar is het langst; kijk maar: https://www.google.nl/#bav=on.2,or.r_qf.&fp=2cdef7c0cf386749&q=versteende+baby&safe=off Ga maar eens goed rondneuzen, en kom dan maar eens terug Potverdikkiedorie; dit wordt weer zo'n stom topic waarbij alle clichés weer voorbij komen zeker? "Moet jij niet bevallen" "Ben je al bevallen" "Ga eens bevallen" "Er is er nog nooit eentje blijven zitten" "Weet je zeker dat er geen acht in zitten?" "Hoe voel je je" "Gebeurd er al iets?" Dit gaat om mijn kat!!! Niet om hoeveel dagen overtijd ik ben!
Ik hoop eerlijk gezegd dat jij nog een weekje niet gaat bevallen, haha! Ik lach me slap om jou topics Wil je mijn kat...uh hond er ook bij? Is je bank ook nog ingepikt
Haha, precies een kat zoals de mijne. Die ligt ook op de onhandigste plekken. O wee als je opstaat van de bank/stoel om wat drinken oid te pakken: voor je het weet is je plekje bezet.
Ehm, enkel als hij een beetje dapper is! Niet dat wij zo eng zijn, maar omdat ik geen zin heb om mijn make up te doen en mijn haar te borstelen; plus dat ik vaak naakt onder de douche naar de slaapkamer loop. Ik wens geen huisdieren met een poestraumatische stress stoornis te hebben