juni 2012 mama's !! deel 2

Discussion in 'De mama's' started by peekaboo, Sep 3, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nanni1996

    nanni1996 Fanatiek lid

    Jul 23, 2008
    3,640
    322
    83
    eef: wat appart dat het dan de ene keer wel goed gaat en de andere keer niet.. Gelukkig ging het dan nu wel goed!


    Roozjuh: wat een klein waaghalsje heb je.. Ik vond julianatoren ook maar klein hoor, maar ja voor kleintjes groot zat..

    Mamavanr: knap dat a los loopt! Ik heb hier schoentjes gekocht bij plaatselijke winkel, 70% korting.
    Mag ik via pb ook een linkje van je webshop?

    Zo ik heb alvast zomerjassen voor volgend jaar gekocht :) 2 jassen van het merk cars, voor 23 euro..
     
  2. mamavanR

    mamavanR Actief lid

    Sep 6, 2011
    277
    13
    18
    nanni: leuke jas waar gekocht? heb hier al in de plaatselijke schoenenwinkel gekeken en in arnhem, maar kan t gewoon niet vinden of veeeelste duur. hebben hun een website toevallig;) ?

    roozjuh: vind t nog aardig prijzig( maar welk park niet tegenwoordig) ach als t maar leuk is geweest.
    wij zijn vorig jaar paar keer naar Tivoli geweest. is ook klein maar r vond t hartstikke leuk (en hij was toen nog gratis;) )

    zou jullie ff pb'en
     
  3. nanni1996

    nanni1996 Fanatiek lid

    Jul 23, 2008
    3,640
    322
    83
    Nee helaas geen website.. Wel kan je via kleertjes.com shoesme bestellen met 10 euro korting en gratis verzenden! Welke maat zoek je? En nog een bepaalde kleur wel of neit?
     
  4. nanni1996

    nanni1996 Fanatiek lid

    Jul 23, 2008
    3,640
    322
    83
    mamavanr: super leuke kleding in je webshop!
     
  5. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    leuke jas!

    gave website! wie weet bestel ik nog is wat bij je ;)

    Vandaag bezichtiging gehad bij dat huis. kolere!!! echt niet normaal meer wat een puinzooi! vrouw is vorig jaar haar man verloren en 3maanden later viel ze van de trap af en heeft toen een jaar in het zhk gelegen. met alle gevolgen van dien want in dat jaar is er NIKS gedaan in t huis... ze heeft ook liggen bloeden op t bed(hoe doeje dat als je naar beneden van trap af valt?) en omdat ze geen trappen meer kan lopen heeft dat vieze smerige bebloedde bed dus al die tijd zo onaangeraakt gestaan. rest van het huis is echt een bende. muren plafond alles zit onder dikke laag nicotine. echt te goor voor woorden. ze moeten van woningbouw beneden de plafonds witten en behang en vloeren in t hele huis eruit halen en alles schoonmaken. heb die neef van de bewoonster gesproken(die regelt nu alles omdat zn tante niks meer kan) en die heeft totaal geen zin om wat te gaan doen. als t aan hem ligt is het leeg trekken en thats it. dus dit gaat nog een leuk staartje krijgen. huis zelf kwa ruimte enzo echt super! maar tis gewoon goor en dat moeten ze eerst fixen
     
  6. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    #4747 Roozjuh, Aug 16, 2013
    Last edited: Aug 16, 2013
    o maar we accepteren het huis hoe dan ook hoor. ik wil niet zo'n geweldig huis weigeren alleen omdat het wat meer opknap werk is dan we willen. dan maar ff wat harder doorwerken. hebben net meteen gekeken voor behang en tapijt en laminaat. voor D hebben we alles uitgestippelt wat t gaat worden. hij wilt blauwe behang dus dat gaat m worden. vloer komt tapijt in(hou daar echt niet van maar tis goedkoper dan laminaat en ze leggen t gratis voor je erin. scheelt ons weer ploeteren) bij C komt t zelfde tapijt maar kunnen niet kiezen uit 2 behangetjes. vloer beneden nemen we ons huidig laminaat mee en kunnen we onze slaapkamer ook mee vullen. alleen muren beneden en onze slaapkamer moeten we nog uitzoeken. nog niks gekocht overigens, alleen uitgezocht ;)

    edit: we zijn eruit! deze fushia gaat t worden voor C.harlie. 1 baan deze en dan 2banen neutrale kleur om het niet te druk te maken in de kamer. en voor D hebben we turquoise die hij zelf heeft uitgekozen en dan maar 1 muur met die kleur en de rest neutraal ivm met scheel worden van de kleur anders :p
     
  7. eef80

    eef80 Niet meer actief

  8. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
  9. eef80

    eef80 Niet meer actief

    Nou roozjuh, dat viel toch een beetje tegen dus! Maar woningbouw moet het acceptabel opleveren hoor. Idd witten en de basis schoonmaken. Is de badkamer en de keuken wel oké? Dat wordt vervangen na 10 jaar huur toch? Of is dat tegenwoordig niet meer zo? Behang d vind ik een mooie kleur! En ik zag heeeeel goedkope vloerbedekking bij de kwantum. Oersterk en ik geloof 10,- per strekkende meter (4 meter breed) Als je het hele huis moet doen is best prijzig! Ik heb overigens voor het bedrijfspand 2e hands laminaat gebruikt. Was ook prima en een habbekrats!
    Gefeliciteerd!

    mamavanR , nu ben ik ook nieuwsgierig. Graag PB ;);) En verhuizen even opgegeven. Baan op de tocht, extra kosten om voor jezelf te beginnen.. Later maar ;)

    nanni, leuke jas en geen geld! Goede rip ook van kleertjes.com. Ik mail je straks over de uitslagen. Nu eerst snel B en E ophalen bij het KDV..

    Doei!
     
  10. nanni1996

    nanni1996 Fanatiek lid

    Jul 23, 2008
    3,640
    322
    83
    roozjuh: oei dat valt dan wel even tegen. Maar wat Eef zegt moeten ze het ook niet netjes achterlaten?? En als ze dat niet doen, doet de woningbouw het en krijgt de oude eigenaar de rekening?
    Gaaf behang!! Ikea heeft eventueel ook goedkoop laminaat hoor!

    Eef: Ik wacht je mailtje wel af! Ben benieuwd..
     
  11. eef80

    eef80 Niet meer actief

    Hi!
    Afgemat, hihihi! Hartstikke druk met vanalles en niks.

    Nanni, je hebt PB! Hopelijk heb je er iets aan.

    Leonie, had jij een vrije dag vandaag of moest je vandaag ook werken? Hoe gaat het met je herstel?

    Roozjuh, vroeg mij af. Ben jij inmiddels helemaal beter?

    M.I.L en Seph en Anne,, hoe gaat het met jullie zwangere dames? Wij horen jullie wat minder. Gaat alles goed? En met de mini's?!

    Vandaag gewerkt en vanalles gedaan. Hetis de nieuwe kantoorrruimte wel een chaos. Ze proberen de boel te verhuren maar het zijn een stel klungels bij elkaar die geen kaas gegeten hebben van marketing. Laat ik nu een opleiding daar in hebben maarja,,niet echt mijn taak. Heb genoeg te doen. Nu hoorde ik alleen dat als ze de boel niet verhuurd krijgen, ze het pand helemaal leeg willen hebben zodat ze ook geen gas,licht water kosten hebben. Maar ik zit er pas 2 weken in zeg! Dus ik ga maar een plan de campagne maken.. Verdomme! Het lijkt wel 'buurman en buurman' die daar de boel 'regelen'.
    Weet iemand nog een zelfstandig ondernemer die voor 189,- in hartje centrum D.ordrecht wil zitten? Snap niet dat het geen storm loopt!

    Doei meiden, fijne avond nog!
     
  12. sepherine

    sepherine Niet meer actief

    Hoi hoi
    Hier imens druk gehad met kamers verhuizen etc ,
    Geboortekaartjes zijn binnen
    Hebben naam veranderd is niet meer skye ;)
    Vandaag gyn geweest , ukkie 1, 500 kg doet het prima en ik 4 kg in totaal erbij ...
    D is zeeer lastig door kiesjes ...
    A mag bijna naar school
    Gaat zen gangetje wel hier
     
  13. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    Eef, hopen dat ze nog iemand vinden en jij er niet uitgekicked word. Ik nog steeds niet helemaal beter. Heb flinke ab gehad maar heeft niet echt geholpen. Wil niet nog een kuur, elke keer ben ik dan zo ziek als wat.

    Seph: wat voor naam gaat t worden nu?
     
  14. sepherine

    sepherine Niet meer actief

    Pb je even ;)
    Gefeliciteerd met het huis , veel succes met de rommel en nicotine muren :D
     
  15. nanni1996

    nanni1996 Fanatiek lid

    Jul 23, 2008
    3,640
    322
    83
    eef: zou een vriendin van mij (zit hier ook op het forum) jou ook mogen benaderen??
     
  16. sepherine

    sepherine Niet meer actief

    Eef hoop dat ze nog iemand vinden

    Roozjuh nog steeds ziek , jeetje blijft ook duren seg , beterschap
     
  17. sepherine

    sepherine Niet meer actief

    Nanni gave jas

    Roozjuh mooi behang !!
     
  18. eef80

    eef80 Niet meer actief

    wat vervelend zeg! Ik herken het overigens wel. Toen AB kuur gehad en leek voor geen meter te helpen. Ik heb er daarna zeker nog 4 weken mee gelopen.
     
  19. eef80

    eef80 Niet meer actief

    Thanx,,ja. Het is helaas niet 'iemand' maar 38 iemanden :D
     

Share This Page