Lief van je ! Ik had hem sinds 27 juni niet meer gezien tot gisteren op em huwelijksfeest van mijn nicht. Zij kwamen later, hebben mij en m'n vriend niet aangekeken. Voor mij was het heel belangrijk hoe hij op mij zou reageren, aangezien hij dat niet heeft gedaan is het voor mij duidelijk. Ik ben allang niet meer boos, ik begrijp het gewoon niet. Ondanks dat ik niet meer boos ben ga ik geen sta zetten, dit is echt niet mijn fout. Ik heb vorige week nog wen soort van stap gezet door een uitnodiging te sturen voor de trouwerij. Moest eigenlijk van mijn vriend, anders zou ik er misschien spijt van krijgen. Het is goed zo, het is alleen soms heel lastig.
Wat ontzettend jammer zeg Reb! Uiteindelijk. Is het zijn gemis, maar leuk zijn dit soort dingen niet... Prachtig Lappie Ik ga vandaag met mn ouders. Kinderwagens kijken...ik zie door de bomen het bos niet..maar ben benieuwd.
Achja, dat is zo. Ik ben blij met mijn lief en kleine liefje en iedereen om me heen. Leukkkkk, kinderwagens!!! Ga je er misschien ook een kopen? Ben benieuwd! Zal binnenkort die van mij even op de foto zetten, staat nu in opslag bij mijn schoonouders. Ga hem over twee weken hierheen halen.
Bbxx ennnnn geslaagd? Wij hebben de Joolz. Maar ik ben nu aan t kijken voor een tweelingbuggie. Wel zo'n degelijke waar dl voorop kan zitten en beeb achterin kan liggen. Reb het blijft vervelend zo'n stijfkoppige broer. Ik moet eerlijk zeggen dat ik hem echt niet snap. Knuf! Cathrien have fun!!! Andere meiden hoe is t met jullie??? Hier gaat t vandaag niet zo goed. Lijkt net alsof ik te weinig zuurstof binnen krijg zodra ik iets doe. Druk op mijn borstkas. Maar ik kan gewoon ademhalen en het lijkt niet op een astma aanval (heb ik ook nl). Vind het heel vreemd maar om nu meteen in t weekend naar de Gyn te rennen, ben ik geen persoon voor. Wel heerlijk geshopt voor DL. Was eigenlijk voor mezelf opzoek maar kon natuurlijk niks vinden, voor muppiemeisje daarentegen ...... Voor ienimini durf ik nog steeds niks te kopen. Eerst heeeel zeker weten dat t echt een meisje is!
Heey pinkxx dat herken ik! Ik heb dat ook herken het van toen ik bij mijn zoon aan het einde liep. Soms kom ik gewoon niet aan me lucht zo ontzettend benauwd vooral na inspanning. Trap op of flink wandelen. Beeb ligt toch nog lang niet de boel te verdrukken? Raar vraag het di wel aan mijn vk. Reb wat naar van je broer heb dat stukje even gemist maar klinkt niet leuk Wat leuk bbxx mooie wagen uitgezocht! @ hier vandaag mijn oude oma begraven. 91 jaar dan heb je het mooi gedaan. Was de stiefmoeder van mijn papa. Laaaange dienst 2 uur! Maar goed zo heeft ze het gewilt. Wel leuk om mijn neven en nichten weer te zien gezellig kunnen bijkletsen ( zeer grote fam zien elkaar hooguit 2x per jaar allemaal) Fam telt totaal 125 familieleden zl is het 45ste achterkleinkind van oma.
Nog gecondoleerd, Paula. Gek he, maar begravenissen zijn uiteindelijk altijd gezellig. Hey dat is niet fijn pink. Hopelijk snel weer normaal! Erg he, je gaat weg voor het een en je koopt je ongans aan het andere. Hier geslaagd. Lokaal winkeliertje stopt er mee. Laatste kinderwagen moest weg. Fantastisch ding en kregen allerlei accessoires cadeau. Het is dus de maxicosi mura geworden. Een zwarte. Ik blij veel bespaard gisteren. Verder onverwacht bij huisarts gezeten gisteren. Extreme buikpijn, felle steken zorgden ineens voor paniek. Maar blijkt een onschuldige darmkoliek te zijn geweest. Vandaag maar eens een rustige dag inlassen
Idd bbxx en als iemand 91 is geworden en een ziekbed bespaard is gebleven dan is het ook een stuk minder beladen. Wat een mooie deal voor je wagen dat is een hele mooie! Bah wat zul je geschrokken zijn! Gelukkig niets ernstigs aan de hand maar wat zullen jullie even bang geweest zijn dikke knuf! Vandaag nog plannen?? Wij gaan gezellig naar me zus haar schoonzus en man komen ook leuk leuk. Ze hebben een dochter van net 1 superleuk met zl.
Hallo! Paula gecondoleerd, wel een mooie leeftijd bereikt. Bbxx dat is een mooie meevaller zeg! Wel schrikken zeg, gelukkig viel de buikpijn mee. Pink en lappie ik ben jaloers! Ik vind de joolz erg mooi, maar eigenlijk te duur. Wij moeten nog eens op pad om kinderwagens te gan proberen enzo. Wij moeten iig 1 hebben die goed in off road rijden is, anders komen wij niet eens van het erf af. Dit is dus dat andere pakje wat ik geshopt heb.
@Paula Gecondoleerd! Inderdaad een mooie leeftijd! @bbxx Zo, nog flink schrikken geweest voor je. Kan dan wel onschuldig zijn, maar felle steken in je buik zijn nooit fijn. Maar gelukkig was het onschuldig. Voel je je al wat beter? Fijn dat je een kinderwagen hebt kunnen scoren. @1612 Volgens mij hebben we dezelfde smaak. Waar heb je dat pakje gekocht?? Mijn vriend is verliefd op koetjes: het meest rustgevende wat er bestaat. Dus we hebben al aardig wat koe-dingen voor de baby, en niet te vergeten een grote koetjescanvas in de woonkamer. Leukleuk!
Wat schattig 1612! Hier weer opgeknapt hoor. Ontdekte vandaag dat Albert Heijn alcoholvrije wijn verkoopt. Best aardig en kost 3,99.
Reb ik heb deze ook gekocht bij de h & m. Ik kan hem niet online vinden. Ja koeien zijj leuk! Ik ben zelf een boerendochter dus vond het wel toepasselijk. :-D . Bbxx ik drink nu rose bier 0-0 ook wel lekker. Ik zal de volgende keer eens kijken bij de ah.
De 0% bieren van bavaria zijn ook lekker. En het wijntje smaakte prima, al lijkt het niet echt op wijn, was het wel lekker. Hier weer een aan een nieuwe werkweek begonnen. Jeuh