Ok, mijn tattoo is gisteren gezet. Hij staat er niet helemaal op, de onderste cirkel staat iets verder naar beneden op mijn borstbeen maar dat kun je dus niet zien. Hij is in 3,5u gezet en er komt nog een sessie met dotwork.
Wauw TempusFugit, dat is wel erg mooi. Is dat pijnlijk op je keel? Ik wil mezelf eind dit jaar gaan belonen met een tattoo op mijn pols. Wil graag het moeder kind symbool. Als teken voor de band tussen mij en mijn zoontje. Dit dan vooral omdat het straks bijna 1,5 jaar heeft geduurd om de scheiding en de hoofdverblijfplaats bepaling van mijn zoontje erdoor te krijgen
Ja, ik moest mezelf echt vastgrijpen aan de zijkant van die tattootafel om mezelf liggende te houden, vooral mijn keel en borstbeen waren echt een hel. En kon ook nog lekker naar huis met de bus, terwijl ik tot mijn kin was ingewikkeld in folie. :')
arme jij TempusFugit heb respect voor je zoveel pijn lijden Ik begin steeds meer zin te krijgen om mijn tattoo te laten zetten maar eerst de rechtszaak en de uitspraak en dan ben ik aan de beurt... mijn eerste tattoo
Ik weet niet of het hier thuis hoort, maar weet iemand een goede tattoo shop in de omgeving van Ede? Er zitten er wel meerdere in de omgeving, maar ik weet niet goed welke goed te boek staan?
Even een vraagje aan jullie. Ik ga binnenkort mijn eerste tattoo laten zetten. Hoe lang mag je daarna niet naar de sauna en zwemmen? Het loopt zo uiteen op internet. Het wordt een kleine ster op mijn pols. Als ik 16 dagen daarna ga zwemmen, kan dit dan?
Wat gaaf !!!! Ikzelf hou het bij kleintjes Vind het echt gedurfd van je hoor. Ben benieuwd naar het eindresultaat straks.
Ik kom me hier ook even melden.. Heb er al een aantal (grote op mn rug, 1 op mn zij samen met mn man, 2 kleine op mn buik en 1 op mn enkel. En nu (denk ik) dat ik voor wat groters/zichtbaarders wil gaan, een kleine sleeve op mn arm links! Bij mn schouder. Niet heel laag, want ik werk in de zorg en ik wil wel dat het met een t-shirtje nog wel enigzins te verbergen is ^^ Maargoed. ik moet nog even kijken welke artiest goed is in kleur, ik wil iets van een candy skull met evt een uil of vogel erbij. Eens kijken