Ik heb een ipad4 en mij. Man een samsung tablet. Die kregen we gratis bij de tv. Als wij zouden moeten kiezen. Zouden wij voor apple gaan.
owkee thx ladies! Ik merk dat ons meisje ENORM actief is geworden sinds de maandag ,echt geweldig gevoel enkel ML vind het jammer nog niets gevoeld te hebben maar ik denk zoals zij nu doet het hopelijk niet te lang maar zal duren. Verder ben ik nog aan't snuffelen online naar kleertjes. De buurtmama van de donderdag had me ook goed geholpen maar zoek nog enkele mooie outfitjes om bij weg te smelten
Cartje gefeliciteerd met een dochter en LaPalma met een zoon! Nu ik al die geslachten lees ga ik toch een beetje twijffelen of ik het toch van te voren wil weten....
Je kunt altijd vragen of ze het geslacht noteren op een papiertje in een enveloppe en als je echhhhhhhhhhtttt niet kunt wachten opentrekken Hier een foto van ons toekomstig kitten (de laatste op de rij en rara naar de naam) Bekijk bijlage 344651
Gefeliciteerd Cartje! Liefoe, jullie hebben al een kat toch? Hoe oud is die? Als het een wat oudere kat is kun je beter 2 kittens nemen. Een kitten alleen gaat zich anders snel vervelen en dat is zielig. Als jullie kat nog niet zo oud is dan kan die lekker met het kitten ravotten Wel een schatje om te zien hoor en leuke toepasselijke naam
Onze andere kater moet nog 3 jaar worden En die is zot genoeg Lig op bed dat zien zijn bah bah, slaap zo slecht door de koorts droom ik. Ventje is werken maar de kindjes zijn braaf bij me!
Dag dames Tis ff geleden maar daar ben ik weer. Heb een roerige 2 weken achter de rug op het werk pfff gaat je niet in de koude kleren zitten maar met de kleine gelukkig alles prima 20 weken echo was hemaal toppie. We krijgen een gezonde meid. Ze trapoelt ook al aardig in me buik pittige tante zeiden ze in het ziekehuis hihi dus lijkt op moeders. Heb nog niet bijgelezen maar hoop dat het met de rest ook allemaal goed gaat. Me partner heeft gisteren voor het eerst de kleine meid gevoelt echt een bijzonder moment. Woensdag mag ik weer naar de gyn voor controle weer ff lekker genieten van de kleine meid . Afegelopen vrijdag nog wel ff naar het ziekenhuis geweest, had vreselijke buikpijn dus kon meteen komen blijk ik een buikgriep te hebben maar met de kleine was alles goed hebben ze ff snel gezien. Zal de 20 weken echo nog we ff plaatsen als ik op de computer zit Xxxx
Cartje: welkom en gefeliciteerd!! Sweetangel: wat leuk een meid, gefeliciteerd! Wat heerlijk dat alles goed was verder. Hoop dat het op je werk beter gaat. Liefoe: hoe is het met je? Buikgriep al weg? Ik moet zo naar de vk, benieuwd wat ze over mijn buik zegt, naja mijn niet buik.
@sweet fijn dat de echo goed is @puzzel en? Pff morgen de 20 wk echo, Nog 23,5 uur.... Raar gedroomd vannacht. Er waren 3 kindjes geboren waarvan 1 de mijne. Toen moest ik ff weg en kwam ik terug was er nog maar 1 kindje. Zaten mijn moeder en s-zus daar, en ik vragen waar is mijn kindje. Was t antwoord: die is overleden, dat weet je toch nog wel. (net als t andere kindje wat miste).
Oh wat een nare droom Bouwjaar. En de 20 weken echo. Is zeker spannend ook met jullie verleden. Ik ga duimen voor je dat alles goed is.
Bouwjaar bah wat een nare droom zeg!! Daar ben je dan altijd wel even van slag van he. Ik moet woensdagavond ben ook zooooo nerveus!! Vk zei dat t kindje goed op groei lag zo te voelen en meten aan mn buik. Je kan haar bijna gewoon pakken zo goed voel je waar ze ligt. Voel ook steeds voetje aan de rechterkant ook bijna weer vast te pakken bij y kon ik dat ook op t eind. Kindje is wel weer erg druj ahum.
Goedemorgen. Even de lijst zoeken! Maar volgens mij heeft bouwjaar vandaag de 20 weken echo? Heeeel veel succes, hopelijk valt het mee met de zenuwen!
Lieve Bouwjaar ,ik wens je heel veel succes toe vandaag en asap komen vertellen hoe het is geweest è!!! Liefs x
hey meiden hoe is het met jullie?? hier wat minder me bekken beginnen weer op te spelen ... en ik stomme kluns liep gister met volle vaart tegen 1 van onze luie stoelen aan ! net bij ha geweest teen gebroken!