Gefeliciteerd hoor!geniet ervan Meiden alweer getest? Als jullie nog 'even' wachten kan ik met jullie meetesten..maar denk dat dat nog een dag of 10/ 12 is dus hoop tegen die tijd meer duidelijkheid voor jullie! Hier.. Me borsten gaan weer op spanning staan..elke keer worden zenou groter?!! Haha en ik praat en slaapwandel veel in me slaap en vanacht veel aan het dromen geweest over een babyboy!! Voortekenen ?!? Pf daar aan we weer! Dromen jullie ook weleens daarover?
Hier nog steeds t zelfde. Geen ongi en morgen naar de dokter. Ga morgenmiddag naar een vriendin die 5 weken eerder zwanger was dan mij. Dus nu 24 weken. Zal wel even zwaar vallen zie haar nu voor t eerst Heb jij al meer info ?
oeff das wel confronterend ja! sterkte dan hoop dat ze jou verdriet wel begrijpt! je gaat naar de huisarts omdat je nog niet ongie ben geworden dan? nee nog helemaal niks! haha wachtbankje he van de week wel veel krampen gehad die op de krampen lijken als je ongie word.. denk eisprong, en hebt gevoel dat de voorkant weer anders is. de 1ste maand waren die blauw van de aders de maand daarna niets en vorige maand iets minder gevoelig als nu, nu veel gevoeliger en het voelt anders.. lijkt wel zachter maar wel steviger snap je? vrouwen! pfff
Haha ja ik snap je! Ben benieuwd! Ja ik ben nog niet ongesteld geweest na de curettage (19 juni) maar wel 3 dagen oud bloed en roze slijm. Zou een eisprong moeten hebben gehad via de ovutesten maar daar ben ik niet zo zeker meer van. Ik ben bang dat er iets niet goed is (ashermann). Heb geen controle echo gehad na de ma omdat alles goed was zei de gyn....na het horen van mijn herstel en geen bloedverlies en pijn. Maar nu sta ik erop dat ze me doorsturen naar de gynaecoloog en een echo maken.
ja idd! wie weet was toch niet alles in de haak? ashermann? wat is dat? heb het hier laatst opt forum volgens mij wel voorbij zien komen maar volgens mij niet in topic gelezen anders was het wel bijgebleven maar 19 juni das al een tijd geleden.. je wilt ook verder! ik was alleen de 1ste mnd na het stoppen onzeker aangezien het veel langer duurde dan de 28 dagen die je jaren gewend bent.. wat ikzelf nog wel zou willen nakijken: voorheen met de pil nooit zin in ongie omdat ik daar zwaar last van had.. zeker een week en zwaar pijn! nu 2 a 3 dagen en zowat pijnloos! heb die tijd alsmaar de pil doorgeslikt.. de 1 zegt prima te doen, de ander zegt slecht! na een tijd kreeg ik last van steekjes bij me hartstreek nu ben ik bang dat dit met pilgebruik te maken heeft/ had. nu gelukkig geen last meer van maar het maakt je wel onzeker! heb me nu voorgenomen als het weer komt om gelijk aan de bel te trekken! vooralsnog gaat het nu goed! daarbij opa was zwaar hartpatiënt
@Rozanna; Gefeliciteerd!!! @MeMarley; inderdaad... NU WIJ NOG Hier niet echt lekker vandaag... Na drie dagen achter elkaar weer lekker los te zijn gegaan met mijn 30DS dvd'tje (resultaat lijkt echt al wel zichtbaar hier en daar) lig ik nu ziek op bed van de buikpijn en misselijkheid. Was de hele dag al niet echt lekker, maar liep om 18.00 uur kokhalzend achter de Bugaboo en ben daarna direct mijn bed ingedoken.
Ooo croissantje...zou het wat betekenen? Ik ben nu 15dpo...morgen nog afwachten en hopelijk vrijdag een positieve test!!
Heel frappant: Toen ik vorige week de negatieve test deed, had ik de nacht daarvoor gedroomd dat ik in groepsverband een test ging doen. Iedereen was zwanger, behalve ik.... De ochtend voor ik de positieve test deed, droomde ik dat ik door het bos liep en dat de bomen mij vertelden dat ik zwanger was... Onvoorstelbaar, maar beide keren klopten de dromen!! @ Croissantje: Hoe is het nu met je? Lijken potverdrie wel zwangerschapstekenen.......!!!
Ik zou vandaag testen en dat heb ik gedaan hoor. Hartstikke positief. Kan het nog steeds niet geloven! Wat een wonder. Er vanuit gaande dat alles goed gaat mogen wij rond 27 april 2013 ons eerste kindje verwachten!
Jááá, wat een geweldig nieuws!! Supergefeliciteerd!! Onwerkelijk hè... Vind het onwijs leuk voor je!!!!!! Heb je ook nog een foto van de test?
Heb ik wel maar hoe kan ik die hier laten zien. Geen de foto geuploadt maar weet niet hoe ik hem dan kan laten zien
Typ in hokje 'snel reageren' rechtsonder staat 'overige opties', daarop klikken. Roze balkje 'beheer bijlagen' en dan via 'bladeren' je bestand kiezen en op uploaden klikken... Ben benieuwd!!!
Hij doet het niet. Als ik op uploaden hen geklikt. Is die groene balk bovenin wel em stilte rood maar verder gebeurt er niks