Ohhh vervelend. Ik lag ook wakker en vroege af of t mis zou zijn met de kleine . Heb constant beetje buikpijn. Straks vk bellen voor duidelijkheid. Succes bij ha.
Heb ik ook, onderbuik. Denk zelf blaasontsteking maarja. Snap je zorgen wel hoor, ik heb er ook last van. Succes bij de vk, laat even weten he!
Had gebeld. Had pas volgende wk maandag n afspraak. Gevraagd of t eerder mocht. Zegt ze dat ze hele wk vol zitten. Pff 5 minuten kijken is toch niet teveel gevraagd. Na beetje doorzeuren mag ik om half 12 komen. Hopelijk meet ze niet alleen bloeddruk maar ook hartje. Pff... Jij h a al gebeld?
Succes strakjes!!! Fijn dat je terecht kan! Ik ga zo urine brengen. Maar ik ben blij vandaag, morgen echooooo <3
grrr:x is idd kleine moeite zeg het gaat hier om een leven en niet om een product...succes straks meid!
Thanx. Lief v je. Ze zeggen je mag altijd bellen ook al is t elke dag. Maar heb steeds iemand anders en dit was die onaardige weer.... Hopelijk straks weer de leuke. Voor hun zeker routine... Zucht...
ja idd! door mijn onzekerheid mag ik om de 2 weken komen voor het hartje te horen...wat een pin zeg! dat ze een andere baan gaat zoeken ofzo grrr..komt vast allemaal goed meissie echt, laat je ons weten hoe het is gegaan? liefs
Het is ook haar praktijk... Haha.. Volgens mij gaat ze bijna met de vut.oh wat fijn zeg dat je dat mag. Is dat ivm eerdere miskramen ofso? Of met alle stress waar je last v hebt. Dat was jij toch als ik me niet vergis. Bij mij zou er 5 wk tussen zitten. Het is nu 4e week. Houdt t echt geen week vol hoor.
Net terug van de vk. Bloed en bloeddruk waren in orde. Dat ik zwart zie en mezelf wazig voel komt volgens haar door de hormonen... Ik moet maar rustig aan doen. Over een paar weken moet het beter gaan... nieuwe afspraken: 17 sept controle vk 27 sept 20 weken echo
Klopt idd ik was degene met stress en een afwijkende BM vandaar de controles...merk alleen wel dat ik steeds minder stress krijg omdat mijn vk het zo goed oppakt...het enige is dat ze mijn bm echt goed in de gaten moeten houden maar tot nu toe gaat alles volgens het zwanger boekje ja ik snap 5 weken wachten?? jeetje dat trek ik echt niet hoor! hoop dat ze snel met de vut gaat whahahahaha
Oeh geen blaasontsteking, gelukkig. De pijn komt gewoon door mijn banden, natuurlijk. Maar ben wel blij dat ik het zeker weet, ben zo overbezorgd en die pijn is gewoon niet fijn.
oh gelukkig! weet iig waar de pijn vandaan komt maar leuk is anders... lekker rustig aan doen vandaag!
Hopelijk gaat dat wazige gevoel en zwart zien inderdaad snel weg. Behoorlijk vervelend he! Heb je het hartje nog gehoord net?
Ik doe altijd rustig aan , nja sinds ik zwanger ben dan. M'n lichaam dwingt me gewoon! Bandenpijn maakt niet uit, heeft de baby geen last van Hoe gaat het met jou vandaag?
Goedzo hahaha, ja hier druk druk, we hebben 3 weken vakantie en die gaan we benutten met opruimen etc pffff maar ja hoort erbij. maar qua kwaaltjes prima ik voeeeeeeel niks hahaha naja weet dat ik een flink spartelend ukje in me draag hahaahha vanmiddag een box in rotterdam ophalen een mooie bopita box met 2 boxkleden van hetzelfde merk en het is een ronde voor slechts.....25 euro!! ik zeg goed gedaan hhahaha
Bandenpijn kan erg vervelend zijn Reb Vooral als je misschien net een groeispurtje hebt ofzo...misschien eens wat foto`s vergelijken dan zie je misschien dat je buik in een keer veel gegroeid is.
Oeh, goed gedaan!!!! Heb er zelf ook een voor 20,00 (marktplaats). Rotterdam, dat is dichtbij.. Wel even zwaaien he! Wij gaan de box 10 oktober neerzetten ivm katjes en staat toch niet in de weg