Crea bea's gezocht !

Discussion in 'De lounge' started by beschuitje, Aug 24, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jilina

    jilina Fanatiek lid

    May 27, 2010
    2,362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
  2. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Bedankt! :)

    Ben er nu zo'n 7 jaar mee bezig, dus heb ondertussen wel al wat materiaal bijeen verzameld :)

    Af en toe gebruik ik knipvellen, die worden dan met 3D-foamblokjes geplakt. En met ponsen krijg je ook veel mooie resultaten. Bij het scrapbooken heb ik ook al eens een verfpot gebruikt om een grote cirkel uit te snijden. Dat noemen ze creatief zijn zeker? ;)

    Ben nu aan't sparen voor een silhouette snijmachine, dat kan je op computer aansluiten. En dan kan je alles ontwerpen wat je wil en uitsnijden met die silhouette. kijk er wel naar uit :)
    En dan borduren op papier, met de easy sew, is ook heel leuk. alleen moet ik dat nog eens uittesten. heb ondertussen het materiaal hier maar nog geen tijd er voor genomen.

    Ben vandaag voor het eerst bij Boekenvoordeel binnen geweest en daar hebben ze ook hele leuke dingen! Voor allerlei hobby's. Had het op internet gezien, dus dan ook maar eens gaan muizen daar ;) Ook veel gewone hobbyboeken: cakes, breien, haken, ...
     
  3. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Oh en zoals stickertjes en papier vind je ook vele leuke dingen bij Action. Ben heel blij dat die in België zich zo aan't settelen zijn. Nu ook Actions vrij kort in de buurt! :)
     
  4. Melief

    Melief Niet meer actief

  5. jilina

    jilina Fanatiek lid

    May 27, 2010
    2,362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    Graag gedaan heb ook nog een heel boek in pdf in het Chinees dat dan weer wel van allemaal koekjes en bonbons en zo maar weet niet meer welke site dat was. Maar op google is een hoop te vinden. Succes en veel plezier!
     
  6. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Hier nog een leuke site om snel en makkelijk te leren haken :)
    By MiekK Blogt: Haakles

    Ik ben nu een tas in de vorm van een vis te haken.
    Had hem al gehaakt voor dochterlief maar op verzoek nu een 2e keer.
     
  7. jilina

    jilina Fanatiek lid

    May 27, 2010
    2,362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    Bedankt zal er eens aandachtig naar kijken en me er toch maar een keer aan wagen :)
     
  8. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    Feb 12, 2009
    3,868
    39
    48
    ergens in het heelal
    haaktips, o die kan je zoveel vinden, hier een verslaafd haakster, op mijn blog kan je een deel van mijn dingen vinden,
    volgende project wordt een tas haken op basis van tapspary haken, heb al een mini exemplaar gemaakt (knikkerzakje)
    de grotere tas wordt voor mijn nichtje met in ieder geval haar naam er in verwerkt, voor de rest doe ik nog inspiratie op.
     

    Attached Files:

  9. Lady7

    Lady7 Niet meer actief

    Ik maak sinds kort zelf zeepjes, en daarna maak ik er mooie zeepkettingen van! Echt leuk om te doen. Kan me eigen geuren en kleuren kiezen en ook kado doen :)

    Ik wil ook binnenkort vilten bloemen proberen te maken, iemand heir ervaring mee?
     
  10. beschuitje

    beschuitje Fanatiek lid

    Jun 9, 2010
    4,556
    0
    36
    Female
    Wat leuk zeg al die gehaakte dingen. Ook die vilten dingetjes zijn erg leuk. Zie wel dat je daar een naaimachine voor nodig hebt ;)
    Ik geloof dat ik van de week maar eens naar de action ga, daar kan ik in ieder geval wel het een en ander inslaan wat knutsel en frustsel gebied betreft.
     
  11. oudjaarsvlinder

    oudjaarsvlinder Niet meer actief

    ik doe aan hotfix :)
     
  12. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Oh en vandeweek samen met dochterlief 3D kaarten gemaakt.
    Ook leuk om te doen en als je eenmaal weet hoe het moet ga je je toch afvragen hoe het komt dat mensen rustig 4-5€ krijgen voor 1 kaart.

    Maar goed.. Wj doen het niet voor de centjes maar voor de lol.
    Opa en oma zullen wxel hard moeten lachen om hun 3D kaart.
    Van binnen is hij helemaal beplakt met allerlei draadjes uit mijn wolmand en stukken decoratiepapier.
    Daarbij krijgen ze zelfgeschilderde potjes met mini-roosjes.
    E we hebben een doosje met cakepops klaar staan km mee te nemen.
    Doe-het-zelf kadootjes dus.
     
  13. jilina

    jilina Fanatiek lid

    May 27, 2010
    2,362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    Ik heb wel van vilt bloemetjes gemaakt dus niet hele grote bloemen maar kleine voor decoratie op mijn vilten cupcakes.
    Weet niet precies wat je zoekt en bedoeld.
     
  14. jilina

    jilina Fanatiek lid

    May 27, 2010
    2,362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    Ik heb geen naaimachine ik doe alles met naald en draad het handje dus.
     
  15. beschuitje

    beschuitje Fanatiek lid

    Jun 9, 2010
    4,556
    0
    36
    Female
    Ik ben me flink aan het inlezen in Round Robin.Het lijkt me erg leuk om te doen. Ik lees dat je tien pagina's per boekje moet vullen voor een ander. Mijn vraag is wel..Wat als je inspriatie op is? Ben je niet op een gegeven moment als een soort lopende band aan het knutselen en freubelen om alles op tijd af te krijgen? Tien pagina's binnen drie weken versturen lijkt me wel heftig. Ik werk vier dagen ;)
    Hoe deed je dat ?
     
  16. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    Feb 12, 2009
    3,868
    39
    48
    ergens in het heelal
    Ik heb het eenmalig gedaan, het wordt op het laatst heel duur om te verzenden, en helaas gebeurd het te vaak dat boekjes zoek raken of gewoon niet meer opgestuurd. en dan is alles voor niets.
    ik zou dan als je wat wil op swap-bot kijken, heb ik ook een tijdje gedaan.
     
  17. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Ja rijk word je er niet van. En zoveel voor een kaartje geven... Nu, ik heb er ook wel tussen die niet zo simpel zijn en veel werk vragen, maar dat compenseert met de rest.
    Ik doe het omdat ik het leuk vind. En hetgeen ik ermee verdien is om nieuwe dingen te kopen of zoals nu sparen voor de silhouette.
     
  18. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Doe ik met mijn haaksels ook hoor :)
    Ben nu voor 15€ die vistas aan het maken.. Maar had me even vergist in dat dat dus niet per briefpost kan.... Maar goed.. Had al 15€ gezegd he.
    Baal alleen wel van die verzendkosten want weinig zin om er geld op toe te leggen :)
    Duidelijk nog niet zo veel ervaring met de verkoop van freubels :)
    (Het is alleen dat ons huis zo vol werd met gehaakte knuffels en tasjes.. Dus tja)

    Maar heb laatst heel stapeltje 3D vellen gehaald voor 1€
    Setje van 8 kaarten was 1€
    En dan nog wat van die decovellen.....
    Dat is nog geen 5€ laat staan 5€ per kaart.
    Maar het is wel leuk om de opa's en oma's blij mee te maken. Die vinden het echt geweldig dat ze dat doet.

    En stiekem vind ik die van dochterlief soms mooier dan degene die oma voor in mijn ogen toch wel een aardig bedrag koopt.
    Maar goed, oma moet zelf weten wat ze wel en niet koopt he.
    Ik geef weer geld uit aan dingen die zij onzin vind :)
    E echt handwerk is nou eenmaal duurder dan fabriekswerk.. Zo hoort dat.
     
  19. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    Oct 24, 2011
    3,450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    Waar kan ik een creatieve cursus volgen?
    Ik wil graag iets creatiefs gaan doen, maar weet nog niet wat en zomaar wat kopen is ook zo wat.
     
  20. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    LOI? :)

    Maar goed,... Dan is het wel handig dat je weet wat je wil...... :)

    Wat lijkt je leuk?
     

Share This Page