Ik kan de video niet afspelen op mn telefoon, is er een mogelijkheid dat ik m op de iPad kan afspelen? De app zelf kreeg ik niet op de iPad geïnstalleerd.
Ik heb een iPhone en kan hem gewoon afspelen... Misschien als je even zoekt op internet dat het filmpje daar ergens staat?
Ja maar was dat niet de week dat Nuran lande? Vraag me af hoe lang het weer gaat duren voordat deze moord is opgelost... Oh en Wiet had wel gelijk. Zware krokodillen tranen van Nina. Haha. Alsof ze het erg vond.. En Lorena was echt Lorena.. Haha..
Ja dat kan.. Dat weet ik niet meer helemaal meer haha. Ja Lorena was echt zo grappig! Laat het maar gewoon weer beginnen
Ik denk gewoon dat Ludo t voor Nina heeft opgeknapt ik bedoel t was al duidelijk dat Ludo iets in z smiezen had. ( telefoon gesprek van Ludo wat Lucas hoorde)
Dat klopt maar Mike zou niet mee springen.. Maar wat als dat telefoontje over Noud ging??? Ludo kon hem ook wel schieten.
Ja ik denk dat het TE voor de hand liggend is dat Ludo verdacht word. Sowieso zijn er teveel die verdacht zijn. De manier waarop Lorena doet zou je ook kunnen denken van hmmm. En ze maakt zich alleen maar meer verdacht door gelijk de hele boel te regelen met een advocaat wat betreft het hotel. (voor de politie dan dus he?! ) Waarom huilt Nina zo erg... misschien heeft zij de moord wel op haar geweten. Nouja zo kan je voor elk personage bijna wel iets verzinnen haha. Dus dat gaat nog eeuwen duren voor dat daar iets uit komt.
Niet zo lang hoor! Robin (rikki) verklapte gister al dat ze al weten wie de dader is en ze nu 8 weken vooruit lopen en in oktober zijn nu. Dus dan weten we het
Wat mij ook opvalt is dat ik niemand dit is zo mooi of zo moeilijk heb horen zeggen. Valt iemand dat ook op?
Wat zonde.. Wat jammer ook dat de cliff uiteindelijk toch weer zo voorspelbaar is geweest. Nu alleen nog de vraag wie heeft het gedaan. Maarja, aangezien dit ook al zo voorspelbaar is, verbaasd het me niks als uiteindelijk toch Ludo het geweest is, die de opdracht heeft gegeven.
Dat vind ik dus ook. Heel jammer, het verhaal was leuker (interessanter) geweest als het Nina was. Heb de aflevering niet gekeken trouwens, ga me nu lekker verheugen op 2 september De "verborgen hints" vind ik trouwens ook heel inspiratieloos.. laat ze eens gaan praten met de bedenkers van Wie is de mol
Nou idd.. Deze hints waren idd ontdekt door mensen. Toch bleef ik stiekem hoop houden op Nina. Dat het echt spectaculair gemaakt.
Inderdaad! Dan zou het alsnog Aysen kunnen zijn als dader want Lucas heeft haar toen verraden! Op de een of andere manier heb ik nog steeds het idee dat ook Aysen gaat, haar verhaallijn ligt best wel stil, geen vrienden en familie meer enzo... en nog steeds dat gedoe met Danny...
Als niemand wist dat Mike mee zou springen hoe had iemand dan ZIJN parachute kunnen saboteren. Dus zal dit dan niet om Lucas zijn gegaan?? Enigste andere optie is dat iemand de verkeerde parachute heeft gepakt en Mike de dupe ervan is geworden.. Dus een ongeluk.
Jawel het was wel bekend dat hij mee zou springen, de dag VOOR de sprong...want toen heeft Rik hem meegevraagd