Level 2 = klaar Gek he, dat je na 10 dagen van dat level zoveel meer volhoudt! Lang niet alles (die plank jacks komen mij de neus uit) maar wel veel meer! Nu naar level 3.
Gefeliciteerd Sinaasappel! Wat een leuk nieuws! Child: goed zo, ja klopt oefening baart kunst klopt hiervoor ontzettend! Ik heb nu net 3 dagen rust gehad, omdat ik ook ziek was en bij mijn vader was, en zojuist level 3 afgerond... Pff merk meteen dat ik er 3 dagen uit was, was weer stukkie moeilijker. Maar ben blij dat level 3 klaar is en ben benieuwd naar level 4.
Ja ben met Ripped bezig... Of het op youtube te vinden is weet ik niet... doe het niet via youtube zeg maar
Kris; Het is inderdaad uitzieken, ben nog steeds niet verder gegaan, het gaat beter, maar het is zeker nog niet over. Klopt als je graag zwanger wilt raken heeft dat niet heel veel zin. Maar alle kilootjes minder zijn mee genomen en lekker sporten is ook niet verkeerd Balen dat het niet ging en dat het zo een belasting was voor je polsen! Dan maar wat anders verzinnen inderdaad. Ik herken het niet.
Thx! Denk gewoon een overbelasting, heb het wel vaker . Morgen al weer een afhaakdag ben ik bang. Werken, direct door naar de kapper, daarna theeleuten met vriendinnen, laat thuis. Sjit, gaat mijn goede gedrag .
Nou ja zeg.... Ga ik vanmorgen vol goede moed aan de slag met level 2, hou ik het nog geen 6 minuten vol!?!? Dus ik maar gewoon level 1 nog een keer gestart.... Zelfde resultaat!! Kracht ging wel, maar energie voor bewegen: HELEMAAL KWIJT! Herkent iemand dit? Ik snap er niks van, want was lekker bezig en hield het prima vol.
Heb je een paar dagen overgeslagen? Ik had dat nl met mijn teen toen. En dan merk je meteen dat het minder gaat. Maar iedereen heeft wel eens een offday. Hormonen? Ongesteld worden? Ik had zaterdag een slecht weegresultaat en toen ging Shred ook niet lekker dus dan zit het in mn kop niet goed
Level 3 dag 1 gedaan Pittig maar vond level 2 pittiger volgens mij. Wel warm nu. Ik denk dat als ik klaar ben met deze 30 dagen, ze gewoon weer overnieuw doe. En dan van level 1 wat vaker naar Nathalie kijken enz
Hier een paar dagen even helemaal niets. Het is een gekkenhuis op mijn werk en ben dan pas rond 20:00 uur thuis. Dan moet ik nog eten, even met mijn zoontje spelen/kroelen en tegen de tijd dat ik even kan gaan zitten, is het al na 22:00 uur. Ik ben ook echt bekaf en begon vervelende klachten te krijgen met mijn rechterknie (overbelasting). Ik ga het vandaag weer vol goede moed oppakken. Ik ga gewoon weer verder met level 1, net zolang tot ik die helemaal onder de knie heb Succes allemaal weer!
Had twee dagen niets gedaan... Maar was wel eerder voorgekomen en dan ging het gewoon nog goed! Tsja en hormonen...??? Ja graag!! Liefst HcG en dan hèèèl veel!
He meiden, Hier alweer net de 5e dag van Body revolution gedaan. Pff ben echt kapot. Morgen nog een dagje en dan een rustdag, ohhhh wat kijk ik er naar uit! Ook nog ongesteld worden.. bleh. Zo te lezen gaat het bij sommige heel goed, en bij andere iets minder, ik zou zeggen zorg dat je weer die motivatie krijgt en dan weer lekker er tegen aan. Ik weet 't kan makkelijk praten hihi, maar altijd positief blijven!
Mijn ongi is bijna weg en ik voel me wat beter. Ik denk dat ik het vanavond ga proberen als mijn lichaam het toe laat. Wel eerst beter worden, anders verpest ik het weer... Wel balen, dat ziek zijn zo! Maar goed, het is niet anders. Het gezond eten gaat uitstekend haha Een voordeel. En ik merk toch wel veel aan mijn lichaam. Die buik word steeds platter! Jeej.
Hey dames mag ik ook hier meekletsen? Ik ben gisteren begonnen met 30 DS. Ik heb hem op dvd, dat vind ik wel zo fijn, wat groter beeld hihi. Ik vind het erg pittig want ik hou lang niet alles vol. De cardio oefeningen zijn een ramp en push ups heb ik nog nooit gekund dus dat is vooral een poging tot (hele zwakke polsen). Straks voor de 2e keer. Maar ik ben benieuwd hoe jullie dit nou doen. Ik had gehoord dat je 5 dagen moet doen en dan 1 dag pauze en dan weer 5 dagen en daarna over op het volgende level? Ik weet niet of ik het in 10 dagen helemaal onder de knie heb en ik vraag mij af of ik dan niet beter gewoon door kan blijven gaan totdat ik alle oefeningen van level 1 goed mee kan doen. Hoe doen jullie dat? En is het mogelijk om 5 dagen te doen en dan in het weekend gewoon niet? 2 dagen rust dus. Ik zie mezelf al helemaal door de war raken als het steeds andere rustdagen zijn hihi.
Welkom Vica! Handig op dvd! Ik pak gewoon rust wanneer ik er aan toe ben. Maar probeer zo lang mogelijk elke keer door te gaan, ook in het weekend. Al pak ik wel vaak 1 dag rust in het weekend. Des noods schrijf je het op waar je gebleven bent. Ik ben gister weer begonnen, voelde me niet goed erna, helemaal duizelig en misselijk. Bij gekomen onder de douche. Ben nog steeds niet helemaal beter, maar het gaat elke dag beter, dat wel. Vanavond probeer ik het gewoon weer.
" Ja qua fitheid. Helaas niet qua gewicht. Baal daar enorm van want sport nu elke dag door 30 day shred + 3x in sportschool en gewicht blijft hetzelfde. zo raar. voeding moet wel strenger maar is wel heel gezond Spierweefsel kan het niet zijn op deze termijn. dus hoop dat ik wat beter resultaat krijg Misschien dat de foto wel verschil geeft
Ik ben moe. Lange dag gehad en ik moet nog shredden. Zo ontzettend geen zin vandaag. Maar ja, het moet maar even!